Стратегічний злочин Байдена – Блінкена: Ємен, Іран, Затока та Ізраїль

7 февраля 2021, 12:14
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
97
Стратегічний злочин Байдена – Блінкена: Ємен, Іран, Затока та Ізраїль

Зараз, коли Байден та Блінкен повністю розв’язали їм руки, вони спрямують свої криваві погляди на Аден. Тегеран у захваті, Москва – також, Хезболла – також.

Ліве-екстремістське, анти-американське угруповання, яке захопило владу в США, ненавидить Ізраїль. А Ентоні Блінкен вважає себе євреєм та ще, немовби, має якісь коріння із Україною. Упаси Господь, мати таких «співвітчизників», як Блінкен для Ізраїлю, України та цілого вільного світу.

Іран – ось хто ключовий союзник цього зловісного угруповання на чолі із Сплячим Джо. Та не майте жодних ілюзій, що Сплячий Джо хоч якимось чином автономний. Це – просто та відверто тупа та гидотна лялька, що беззаперечно виконує накази справжніх поводирів – Барака Хуссейна Обами та Злодійкуватої Хілларі. Саме ця зловісна та кривава пара вела та продовжує вести війну на знищення проти Ізраїлю. Коріння цієї ненависті сягають багатьох десятиліть. І саме Іран, саме жахлива та страшна «іранська ядерна угода» стали головними інструментами банди Обами – Кілнтон – Байдена у цій війні на знищення проти Ізраїлю на боці безумного режиму мулл у Тегерані. А союзниками та партнерами у цій війні є Москва та Пекін.

На руках у Обами, Клінтон та Байдена дуже багато крові. Тому зараз, коли вони підступно дорвалися до влади, вони тим більш не перед чим не зупиняться. Головне питання – хто та коли зупинить їх?

Ємен – це ключ до контролю над Перською Затокою, над Аравійським півостровом, над Червоним морем. Ємен був зраджений Бараком Хуссейном Обамою, так само, як цей монстр із своєю лівою бандою зрадили всіх – від України до Венесуели. Якщо б Саудівська Аравія не утворила коаліцію у боротьбі проти Ірану та його союзників та найманців у Ємені, доля цілого Великого Близького Сходу зараз була б зовсім іншою. Ми не знаємо, як набагато гіршою та кривавішою? Але те, що Іран, майже б, володарював там – безсумнівно.

Перший закордонний візит президента Трампа був саме до Саудівської Аравії. Саме тоді, у червні 2017 року, почала формуватися нова владна архітектура, як у Затоці, так і по цілому Близькому Сходу. Апофеозом цієї стратегії стали мирні угоди 2020 року між Ізраїлем та низкою держав Затоки. Баланс сил в регіоні, вперше за багато років, потужно змістився від сил зла на чолі із Іраном. Банда Обами-Клінтон-Байдена це не забула та не пробачила.

Звичайно, що Саудівська Аравія із союзниками у битві за Ємен припустилися безліч помилок. Звичайно, що сама ця коаліція вельми крихка та нестабільна. Звичайно, що адміністрація Трампа могла та повинна була робити набагато більше щодо Ємену. Та навіть все це Сплячий Джо із своєю тупою камарильєю, за наказом Обами, хоче знищити.

Ентоні Блінкен може верещати все, що йому заманеться. Про те, що в Ємені жахлива гуманітарна криза, що зграя Байдена залишається союзником Саудівської Аравії, що війну в Ємені виграти неможливо. Весь такий вереск світ чув вже дуже давно. Віри цьому вже давно жодної. Та лівацькі ідіоти та зрадники Байдена це вже особливо і не приховують. Тому й ухвалюють рішення про вилучення бандитів та терористів хоуситів із списку міжнародних терористів. А Сплячий Джо публічно заявляє, що він наказує припинити військову допомогу Саудівській Аравії. Невже хтось сумнівався, що буде по-іншому?

Тепер зброя до Ємену потече «повноводною» рікою. Терористи хоусити вже давно захопили столицю Сану. Зараз, коли Байден та Блінкен повністю розвязали їм руки, вони спрямують свої криваві погляди на Аден – ключ до контролю на півднем Аравійського півострова. Тегеран у захваті, Москва – також, Хезболла – також. Але, головне, у захваті Барак Хуссейн Обама та Джозеф Байден.

Їх головна мета – знищення Ізраїлю. «Іранські ядерні папірці», вилучення хоуситів із списку міжнародних терористів, прямі погрози Саудівській Аравії – все це ланки єдиного анти-ізраїльського ланцюга. Це навіть не «лідерство зззаду» США Обами. Це тотальна зрада та капітуляція ліво-радикальної кліки Обами – Байдена.. Та головне – спланована, розрахована та бажана.

Ізраїль у безвиході. Бібі мовчить. Саудівська Аравія у безвиході. Король Салман та принц Мухаммед також мовчать. Бахрейн, Катар та Емірати також мовчать. Вони всі все чудово розуміють. А часу вкрай мало. За декілька тижнів режим мулл в Ірані може досягнути критичної позначки у збагачення урану. Саме чого й бажали Обами та його зграя – Клінтон, Байден та далі за списком. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.