Джозеф Байден: ворота США відкриті для терористів, екстремістів та бандитів

31 января 2021, 19:05
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
99
Джозеф Байден: ворота США відкриті для терористів, екстремістів та бандитів

Президент – крадій США Байден демонтує спадок Президента США Трампа. Це природа цього маразматичного лівого ідіота. Жах полягає в тому, що ця помста руйнує Америку.

Президент – крадій США Джозеф Байден демонтує спадок Президента США Дональда Трампа. Це було абсолютно очікувано. Сплячий Джо займається помстою за все. Це природа цього маразматичного лівого ідіота. Жах полягає в тому, що ця помста руйнує Америку. І саме це є надзавданням для цієї лівоекстремістської банди, що незаконно захопила владу в країні.

Сталініст, комуніст та радикальний ісламіст Барак Хуссейн Обама не встиг у 2016 році заполонити США декількома сотнями тисяч нелегальних мігрантів, аби забезпечити перемогу своїй найбільш близькій ставлениці - Злодійкуватої Хілларі.  Всі дії тієї зграї на чолі із Обамою, що сиділа у Білому домі, була спрямована виключно на одне – знищити американську ідентичність, а разом із нею американську велич.

Президент Дональд Трамп все те безумство повністю усвідомлював.  Указ Трампа «Захист нації від в'їзду іноземних терористів в Сполучені Штати» (Executive Order «Protecting the Nation from Foreign Terrorist Entry into the United States"), що був підписаний у самі перші дні перебування Трампа у Білому домі, був спрямований у саму серцевинну боротьбі проти цієї глобальної загрози та самий захист Америки та американців від неї. Але, той указ Трампа, в тому числі, був також спрямований проти мракобісся Обами та його кліки, включаючи Джозефа Байдена.

Сирія, Іран, Сомалі, Лівія, Судан, Ємен та Ірак – країни-ізгої, країни-провалля, країни-привиди. Всі – прихистки найбільш страхітливих міжнародних терористичних організацій та течій. Заборона, яка була зафіксована в указах Трампа, була спрямована саме на ті держави. Укази розглядалися також, як вкрай важливий елемент загальної стратегії США у боротьбі з глобальним тероризмом.

У кожній із вищевказаних держав кліка Обами-Клінтон-Байдена зазнала нищівних втрат.

У Сирії мільйон вбитих і вони на совісті Обами, Байдена та Керрі.

Сомалі стали повним притулком для найбільш кривавих світових терористів та бандитів.

У Лівії хаос та громадянська війна. Це результат політичних, але не тільки, злочинів угруповання Обами-Клінтон – Байдена – Керрі – Райс.

Судан розділений та вольниця для терористів всіх гатунків.

Ємен вже який рік захлинається у крові, а банда Обами- Байдена веде неприховану боротьбу проти Саудівської Аравії та її союзників.

В Іраку – глибинна нестабільність та відчай. Саме з Іраку втекли Обама, Байден. Клінтон, Керрі та їх спільники.

А Іран став потужною регіональною домінантою. Тегеранський режим – це прямий союзник банди Обами – Клінтон- Байдена.

   

   

У середу, 20 січня 2021 року, незабаром після своєї «інавгурації», президент-крадій  США Джозеф Байден підписав указ про скасування заборони на в'їзд на американську територію громадян з ряду  з Сирії, Ірану, Сомалі, Лівії, Судану, Ємену та Іраку.

Також в прийнятому указі зазначено, що США припиняють програму прийому біженців на 120 днів для з'ясування ефективності діючих правил, а також планується прискорити створення біометричної системи для контролю за в'їжджають в країну.

Сплячий Джо широко розчинив ворота США для терористів, екстремістів, бандитів та гвалтівників. Зробив це свідомо, цілеспрямовано та підло. Злочин проти США та світу зроблений. Питання в тому, коли прийде покарання? І коли воно неодмінно прийде, скільки американців можуть загинути і шо буде тоді з Америкою? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.