Марі Йованович – «Демократична гідра», ворог України та вільного світу

28 января 2021, 10:49
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
218
Марі Йованович – «Демократична гідра», ворог України та вільного світу

Те, що наробила Марі Йованович в Україні не піддається нормальному уявленню. Саме на ній та на таких, як вона, тисячі українських смертей у війні проти Росії.

Марі Йованович була заслана до України у серпні 2016 року із єдиною метою – беззаперечно виконувати всі накази  американської частини анти-української коаліції вищого рівня, яку очолювали та продовжують очолюють Путін та Обама. Банда Обами-Клінтон-Байдена-Керрі-Райс-Нуланд ніколи не сумнівалися, що переможе тільки Хілларі Р. Клінтон. Жодних сумнівів у тому не було також із іншого боку цієї моторошної, страхітливої коаліції – Кремля та Луб’янки.

 

Саме в момент прибуття Йованович до Києва, у серпні 2016-го, заколот проти Дональда Трампа, США, України та цілого вільного світу переходив до вирішальної фази. Йованович в українській столиці просто замкнула той пекельний ланцюг, що протягнувся від Вашингтону до Києва, та далі до Москви. А всередині Посольства США вже довгі роки перебувала команда, яка автоматично виконувала всі накази від банди Обами. Джеффрі Пайєтт передав всі накази та інструкції Йованович, а сам втік до Греції, добивати ту бідну країну та продовжувати «спостерігати» із Афін за Україною. Як виглядає, Марі Йованович у посольстві чекав Джордж Кент. Це саме цей Кент, який після перебування в Києві, і в це неможливо навіть повірити, влаштувався заступником Помпео.

 

Немає сенсу й навіть думати про стан Марі Йованович, коли їй доповіли про поразку Х.Р. Клінтон. Жодних сумнівів, що вирішальні і стратегічні інструкції та накази, ця страшна особа отримала особисто від Джо Байдена, коли він з’яввися у Києві лише за п’ять днів до інаугурації Дональда Трампа 15 січня 2017 року. Жодних сумнівів, що буде встановлено все, чому Сплячий Джо примчав тоді до Києва. Хоча зараз, багато чого вже відомо та зрозуміло. Незабаром, однозначно, стане відомо набагато більше.

 

Чому президент США Трампа не звільнив Йованович відразу, як увійшов до Білого Дому у січні 2017-го? Але ж він та його соратники знали абсолютно, хто така Йованович та якою була її істинна місія в Україні та за межами України. Вони ж чудово знали, що вся страшна та пекельна машина, як у Вашингтоні, так і в Києві, так й у Москві, невпинно працювали на Клінтон. Йованович залишилася в Україні, а проти Трампа саме тоді, у січні 2017 року, розпочався путч. Кульмінацію якого весь світ спостерігав наприкінці 2019 року у вигляді «імпічменту». Ще на початку 2019-го Йованович проговорилася, що Президента Трампа незабаром приберуть.  

 

Пам’ятаєте, що казав ще на початку 2017 року, тоді адвокат Еріка Чамарелли, якого підозрюють у тому, що саме він був донощиком про страхітливу розмову між Трампом та Зеленським? Той адвокат тоді прямо сказав: «Розпочинається путч». Саме про «путч», майже точно, вело мову те страхіття Йованович.

 

Більше ніж два з половиною роки Йованович «вбивала» в Україні порядок денний Президента Трампа. Більше ніж два з половиною роки вона жорстко працювала разом із путінським соратником в Україні – Порошенко. Те, що наробила Марі Йованович в Україні не піддається нормальному уявленню. Саме на ній та на таких, як вона, тисячі українських смертей у війні проти Росії. А Марі Йованович – член анти-української коаліції вищого рівня Обами – Путіна.

 

У жовтні 2017 року Йованович отримала електронного листа від колишнього посла США в Естонії Майкла Полта, який влаштувався в Інституті Маккейна. Полт називає ту дикунську особу просто – «Маша». У тому листі до Маші все – й Інститут Маккейна, і Курт Волкер, і «Бурісма», і Пожарський. А «Бурісма» та Сплячий Джо із Хантером – це єдине ціле.  

 

Взимку 2019 року Йованович промовила, що незабаром Президента Трампа усунуть з посади в результаті імпічменту. І лише тоді Білий Дім зробив те, що повинен був зробити два роки тому. Та на місце «Never Trumper» Йованович Держдеп надіслав до України іншого «Never Trumper» - Тейлора. Президент Трамп сказав, шо він ніколи не знав цю людину. Рівень та глибина тих заколоту та путчу в США вражали. А все завершилося справжнім переворотом у вигляді «виборів» 2020 року.

 

За багатьма оцінками та даними у Дональда Трампа було вкрадено близько 2 мільйонів голосів. А цей переворот народжувався на початку 2016-го й з прибуттям Йованович до Києва набув вже страхітливих масштабів. Тепер Трамп повинен розплачуватися за свої не дії. А з ним цілі Сполучені Штати, Україна та світ.

 

Трамп, скоріш за все, вже ніколи не зустрінеться із Зеленським. Хоча той, немовби, промовляв у розмові із Трампом, шо йому також не подобалася Йованович. Це вже немає для нього ніякого значення. Він обрав у вересні 2019-го неправильний бік історії. Зеленського про це відверто та прямо попереджали, в першу чергу, президент Трамп.

За логікою політичного процесу, на Йованович повинен чекати суд і вона його дочекається. Вона – заколотник, «Демократична гідра», «Never Trumper», «Deep State», ворог України, Сполучених Штатів та вільного світу.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.