Венді Шерман. «Іранський» злочин. Зрада та невідворотність покарання

24 января 2021, 17:56
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
91
Венді Шерман. «Іранський» злочин. Зрада та невідворотність покарання

Венді Шерман повинна відповісти та понести покарання за все. Це на її руках кров вбитих іракців, сирійців, єменців, ізраїльтян, українців та інших людей.

Барак Хуссйен Обама наказує призначити своїх найближчих спільників на ключові позиції в угрупованні президента –крадія Джозефа Байдена Сплячого Джо. Сталініст, комуніст та радикальний ісламіст хоче завершити свою страшну справу, яку він не встиг довершити до 2017 року та яку, він щиро сподівався, була б завершена Злодійкуватою Хілларі.

Сплячий Джо – це мерзотна та примітивна маріонетка і це ще більш небезпечно. Сталініст Обама хоче повернути історію назад, коли історія зараз поверненню вже не піддається. Скоріш за все, Дональд Трамп поки що не усвідомив, яку величну справу він зробив для США та для цілого світу. А відступи назад завжди були неминучі. Питання полягало лише в тому, скільки життів та крові прийдеться заплатити за такі неминучі історичні повертання?

Венді Шерман – це одна із найбільш страхітливих постатей у банді Обами –Клінтон –Байдена. Крайня ліва, абсолютно віддана Обамі та Клінтон, із тотально анти-американськими поглядами, виконавиця найбільш страшних та небезпечних доручень банди. Тому вона й була призначена заступником Державного секретаря. Але, головне та вирішальне, що поставило світ на межу виживання, Венді Шерман – архітектор та провідник однієї із найбільш моторошних в історії людства дійств – Іранської ядерної угоди.

Ця ліва екстремістка, Венді Шерман, очолювала американську переговорну кампанію з підготовки та підписання злочину у вигляді JCPOA – іранської ядерної угоди. Керував тим злодійством ще один лівий радикал та, скоріш за все, зрадних Америки часів Вєтнамської війни – Джон Керрі. Джон Керрі – найближчий друг та соратник Сергія Лаврова. На руках у обох вкрай багато крові, передусім сирійської. А керував всім тим божевільним дійством на протязі декількох років, із кульмінацією у Відні у 2015-ому, путінський союзник та партнер - Барак Хуссейн Обама. Коли Шерман із Відня повідомила, що «Іранська» угода підписана – Обама був у захваті. Він знав чому.

Венді Шерман повинна відповісти та понести покарання за все. Це на її руках кров вбитих іракців, сирійців, єменців, ізраїльтян, українців та інших людей. «Іранський» злочин фундаментально змінив геостратегічний пейзаж світу та глобальний силовий баланс. Венді Шерман повинна назавжди запам’ятати, що та дикунська угода надала змогу муллам із Тегерану отримати близько 150 мільярдів доларів, які вони спрямували на розвиток власних військових та безпекових програм. Саме Венд Шерман повинна відповісти за те, що Іран, на чолі із божевільними та безжалісними ісламськими фанатиками, став ключовим центром реакції та мракобісся на цілому Широкому Близькому Сході.

Неможливо уявити, що могло б трапитися, якщо б Президент Трамп не вивів США із того злодійства під назвою «Іранська ядерна угода»? Про це ми вже ніколи не дізнаємося. Але, ми знаємо достоменно, що саме рішення Трампа надало змогу приборкати іранських мулл та заспокоїти союзників та партнерів у регіоні. Вірно, Бібі? Так чому ж тоді Нетаньяху зрадив Трампа і, за чутками, вів сепаратні переговори із Сплячим Джо? Щоб зараз трястися у страху та заклинати Сплячого Джо не повертати США до «іранського» ядерного злочину.

Джозеф Байден – ставленик Пекіну, Москви та Тегерану. Це очевидно та страшно. Та ключова та найбільш зловісна фігура – це Барак Хуссейн Обама. «Іранський» ядерний злочин – це його найбільше досягнення. А Венді Шерман – це ключовий провідник та охоронець цього страхіття. Ось чому, майже точно, цю дику ліву постать зараз Сплячий Джо хоче призначити першим заступником державного секретаря.

Ця вся зграя хоче повернути те, що поверненню вже не підлягає. А на колишнє місце цієї 71-річної лівої старої хочуть призначити ще одну крайню ліву -  Бонні Дженкінс на посаду заступника держсекретаря з питань контролю над озброєннями і міжнародної безпеки. Дженкінс очолює організацію «Кольорові жінки за просування миру, безпеки і трансформацію підходу до конфліктів». Світ повинен здригнутися.

У лівої екстремістки Венді Шерман є українське коріння. У Шерман – родичі з Переяслава. Це якесь прокляття над Україною, що народжує, або прямих зрадників та ворогів, або їх родичів – всі ті віндмани, маканджі та далі за списком. Та покарання для них невідворотнє і для Вінді Шерман також. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.