Розсекретити все, Президенте Трамп!

16 января 2021, 14:15
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
154
Розсекретити все, Президенте Трамп!

Світ знав про FISA, про «Дос’є Стілла». про Fusion GPS, про багато іншого, що було та є в основі заколоту, путчу та державного перевороту в США, який розпочався на самому початку 2016-го.

Державний переворот, який розпочався у США, як виглядає, на самому початку 2016 року, добігає кінця. Країна впадає у морок та анархію, які триватимуть невідомо, як довго. Якими стануть Сполучені Штати після цього безумства, навряд чи хтось у змозі спрогнозувати. Початок цього кривавого морока був запрограмований  саме пять років тому. Основною ціллю був - Дональд Трамп, вирішальною – абсолютне захоплення влали та руйнування Америки.

Саме на початку 2016 року, коли угруповання Обами – Клінтон – Байдена усвідомило, що зупинити Дональда Трампа звичайними методами не вдасться, і розпочався найбільш зловісний путч в історії США. Саме на початку 2016 року, апаратники Демократичної партії США почали всеохоплюючу та зловісну боротьбу проти Трампа та його передвиборчої кампанії.

Саме тоді, функціонери Демократичного Національного Комітету, на чолі із Александрою Халупою, почали збирати брудний компромат на Трампа та його людей, не гидуючись нічим. Саме тоді, та Халупа, упаси Господь мати більше таких мерзот «українського походження», встановила прямі контакти із Посольством України у США для реалізації тих жахливих та бружних цілей. Ключовими провідниками кампанії проти Трампа, за прямого керівництва від А. Халупи та інших,  були В. Чалий та О. Шуляр. Жодних сумнівів не існує в тому, що ці двоє були  виконавцями, як наказів, що надходили з Києва, а також із Вашингтону.

Але, також для банди Обами-Клінтон-Байдена було цілком очевидним, шо лише спільним брудом, який генерувався у Вашингтоні, Києві та Москві, виграти у Трампа було неможливо. «Український напрямок» був лише часткою, хоча і дуже важливою, у пекельній та аморальній боротьбі. На всю потужність був задіяний державний апарат та, що найбільш шокуюче та небезпечне, силові та розвідувальні структури Сполучених Штатів – Департамент юстиції та ФБР.

У червні 2016 року ФБР розпочало одну із найганебніших операцій у своїй історії – «Crossfire Hurricane», яка була покликана проводити тотальне слідкування за Дональдом Трампом та його командою заради унеможливлення перемоги Трампа у листопаді 2016-го. Шокуючим було те, що  «Crossfire Hurricane» продовжувалася, навіть, до літа 2017-го.

Але, «Crossfire Hurricane»,можливо, не могла б розпочатися, якщо б не існувало дуже вагомої підстави для цього. І банда Обами – Клінтон – Байдена, а також за підтримки ФБР та ЦРУ, таку підставу віднайшли. Виборча кампанія Хілларі Клінтон, у співпраці із Демократичним Національним Комітетом, заплатили кошти колишньому британському розвіднику Крістоферу Стіллу за викоання найбільш брудної роботи – підготовку та публікацію «Дос’є Стілла». Стілл очолював вкрай темну фірму  Fusion GPS, яку і найняли Злодійкувата Хілларі та апаратники Демократичної партії через фірму Perkins Coie.

Трамп про це все знав, його уряд про це все знали. Розвідувальні служби США, за керівництва Трампа, про це все також знали. І, майже нічого, не робили. Але ж було відомо, що Стілл не міг наодинці зібрати стільки бруду та фальсифікацій. Але ж було відомо, що Стіллом була розгорнута мережа найнятих елементів по різних країнах, які збирали інформацію для його мерзотного дос’є. Скільки вже місяців відкрито циркулюють дані, що колишній співробітник Brookings Institution, колишній український громадянин Ігор Доценко, виконіував накази Стілла та збирав компромат. А американські розвідоргани прямо наголошують, що Доценко – співробітник російської розвідки. І що Fusion GPS, майже стовідсотково, платила С. Лещенко за його доноси. Невже доля Пола Манафорта не є доказом цього? Як і тваринний страх того Лешенко після перемоги Трампа. Зараз, після тотальної фальсифікації виборів у США, їх страх лише посилиться.

Тільки зараз, коли державний переворот у США добігає свого кінця, комітет Сенату у юридичних справах почав публікацію засекречених документів щодо цього страшного заколоту. ФБР, Департамент юстиції, ЦРУ та Офіс Директора з національної розвідки мовчать. А що, Ліндсей Грем спокушує цим свою зраду, коли голосував за визнання абсолютно фальшивих виборів? Вже запізно.

Світ знав про FISA, про «Дос’є Стілла». про Fusion GPS, про багато іншого, що було та є в основі заколоту, путчу та державного перевороту в США, який розпочався на самому початку 2016-го, а, можливо, що і набагато раніше. Тепер світ буде спостерігати за конвульсіями Сплячого Джо, а з ним і всієї Америки.

Розсекретьте все, Президент США Дональд Трамп!  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.