Джозеф Байден – член антиукраїнської коаліції вищого рівня

12 января 2021, 19:07
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
171
Джозеф Байден – член антиукраїнської коаліції вищого рівня

Сплячий Джо у фінальній агонії. Ця агонія швидко розповсюджується по Америці, зметаючи все на своєму шляху.

Сплячий Джо у фінальній агонії. Ця агонія швидко розповсюджується по Америці, зметаючи все на своєму шляху. Ці безумні геостратегічні хвилі агонії, викликаної небаченою у світі фальсифікацією, незабаром накриють всю планету. Дональд Трамп зробив вирішальний крок, про який він ще сам не здогадується.

Державний переворот у США, який розпочався у перші години світанку 9 листопада 2016 року, добігає свого кінця. Цей державний переворот і поховає своїх архітекторів та виконавців, причому вкрай швидко. Обама, Клінтон, Байден, Керрі, Райс, Нуланд, Маканджу, Йованович – це всі ті, хто утворив антиукраїнську коаліцію вищого рівня, ще до вторгнення Росії в Україну. Антиукраїнську коаліцію вищого рівня на чолі із Обамою та Путіним.

Памятаєте знамениту зустріч Обами та Медвєдева у Сеулі навесні 2012 року? Саме тоді Барак Хуссейн Обама просив тодішнього хазяїна Кремля передати Путіну, шо після 2012 року у нього (Обами) «буде більше простору для маневрів». Маневрів, в тому числі, для знищення України. Так воно й трапилося.

Антиукраїнська коаліція вищого рівня запрацювала на всю потужність після інкарнації Порошенко. Джозеф Байден був провідником цілей та рішень тієї зловісної секти. Burisma була лише інструментом оплати за антиукраїнську діяльність для всіх. «Де Хантер?» - це лише про гроші. Ті брудні, а також криваві гроші, скоріш за все знайдуть, а Хантера Байдена врешті-решт посалять. Але, повернути десятки тисяч вбитих на війні українців не вдасться. Ці смерті на совісті, в тому числі, Джозефа Байдена, який примушував, через Нуланд, Масанджу та Йованович, Україну до капітуляції.

Абсолютний жах накрив Сплячого Джо, коли Дональд Трамп виграв вибори у 2016-ому. Страх та жах були такої сили, що Сплячий Джо помчав до Києва за пять днів до інаугурації Трампа. Метою було замести всі сліди, а також наказати своїм підлеглим в Україні мовчати до «кращих часів», та саботувати все, що буде виходити від Білого Дому Трампа. Все так й трапилося. Так, його підопічні в Україні – Порошенко, Яценюк та інші дочекалися «кращих часів», але вони будуть мовчати і вони не при владі.

Кожне нагадування Сплячому Джо про Україну буде вводити цього «президента -крадіжки» в стан всепоглинаючого жаху. І це найбільш жахливо для України. Відомо майже все. Та головне, що про це відомо у США. Про «Дос’є Стіла», про операцію «Crossfire Hurricane», про Burisma, про діяльність В. Чалого, О. Шуляр, О. Халупи. Відомо про операцію «імпічмент» проти Трампа та про А. Віндмана та Еріка Чарамеллу, а також про багатьох інших.  В Кремлі про це також чудово знають.

Це дійсно моторошна пастка для Сплячого Джо і безвихідь. За все прийдеться дуже гірко розплачуватися.    

Дональд Трамп просив Зеленського допомогти, просив щиро. Про допомогу не Трампу, а США та Україні, аби встановити справедливість. Зеленський, або нічого не зрозумів, або зрозумів все, про шо, майже, не віриться. Тепер криворізькому блазню прийдеться розплачуватися, як і Сплячому Джо.

Трамп адже ж сказав, що я переможу й без України. І переміг. Тільки перемога була брутально вкрадена на завершальній стаді\ державного перевороту, який розпочався вранці 9 листопада 2016 року. Це страшний вирок для Зеленського. Це вирок для Порошенко. І це зараз початок дуже швидкого падіння та краху Байдена.

Те, що трапилося 6 січня 2020 року біля Конгресу – лише початок кінця Сплячого Джо. Смерть Ешлі Беббіт та ще чотирьох американців на совісті Байдена та тих, хто затверджував абсолютно сфальшовані вибори. Кривавий початок завершиться для Байдена дуже погано та щвидко. Це необоротно.  

Ті, хто вів Сплячого Джо до «перемоги» - Сі, Хаменеї, Путін – у захваті. Але, Джозеф Байден – порожня та примітивна маріонетка. Головна фігура у цій безумній та кривавій грі – ліва радикалка та екстремістка Камілла Харріс. Її призначив Барак Хуссейн Обама. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.