Майк Пенс – зрадник Трампа, Конституції, США та Свободи

9 января 2021, 18:42
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
145
Майк Пенс – зрадник Трампа, Конституції, США та Свободи

Перед будинком Капітолію розлючені протестувальники встановили шибеницю та заявили, що вона для Пенса.

Зараз, коли США покривають чорні та важкі хмари диктатури, найбільш яскраво проявляється зрада. Майк Пенс – найбільш страхітливий приклад зради у світовій історії. Страхіття безумно поглиблюється тим, що така небачена зрада трапилася  у серці світової демократії, яку Пенс просто вбив.

Рівно через два тижні після інаугурації Дональда Трампа, у відставку пішов радник з питань національної безпеки президента - генерал Майкл Флінн. Він був один із найближчих соратників Трампа, хто забезпечив небачену досі перемогу в 2016 році. Ініціатором відставки Флінна був віце-президент Майк Пенс. Саме тоді виникли перші сумніви щодо цієї вельми темної постаті. Лише зараз, коли над Сполученими Штатами розверзлося небо, найближчі соратники Трампа почали говорити, що саме Пенс режисирував ту відставку.

Тепер, коли державний переворот у США, як виглядає, добігає кінця, стає зрозумілим, що саме відставка Флінна стала початком сьогоднішнього кривавого мороку Америки. Лише початком.    

Хто наполіг на кандидатурі Пенса, як партнера Трампа у страшній виборчій гонці 2016 року? Хто давав гарантії за того пропаленого політикана та апаратника з Індіани, який багато років просидів у Конгресі? Невже Президент Трамп не здогадувався, кого він тримає неймовірно близько до себе? А якщо знав, чому він тримав його до останнього моменту зради? На що сподівався?

Те, що від Пенса Україні немає чого чекати, стало зроумілим після його переговорів із Зеленським у Варшаві 1 вересня 2019 року. Трамп відмовився їхати до польської столиці саме за України та Зеленського. Саме тоді розпочиналася чергова фаза державного перевороту у США у вигляді «імпічменту». Саме тоді Трамп заявив, що виграє вибори й без України. І Трамп виграв вибори, які були брутально вкрадені. Пенс у Варшаві вів себе так, яким він насправді й був – апаратник та пропалений політикан. Тепер вже немає сумнівів, що Пенс вже готувався зрадити Трампа під час виборчої кампанії. Що він і зробив.

Після 3 листопада 2020 року Пенс зник. Він виконав свою брудну роботу та готувався до вирішальної зради. 2 мільйони голосів були вкрадені по цілій країні. Пенс про це знав достеменно. І він не проронив ані слова на захист Президента Трампа. Все стало на свої місця.

Трамп знав, шо Пенс зрадить його. Як про останню надію, Трамп просив  відхилити сфальсифіковані протоколи «виборів» у вигляді «голосів вибірників». Але, Майк Пенс робив роботу Іуди і він ніколи б вже не звернув з того зрадницького шляху. За двадцять хвилин до початку виступу Трампа перед мільйонами американців, що зібралися у Вашингтоні, іуда Пенс надіслав Конгресу лист, лист зради, в якому казав, що не може відхилити фальшиві голоси, тому що це не дозволяє 17 поправка до Конституції. Пенс брутально брехав  і робив це свідомо. Він навіть не намагався відмовитися від реалізації публічної зради передавши керування процесом визнання злочину конгресмену Чаку Граслі, який про це просив, у разі потреби. Зрадник Майк Пенс зробив зрадницьку роботу.

Смерть Ешлі Беббіт, ветерана Військово-Повітряних сил США, яку навмисно вбив у будинку Конгресу чорношкірий поліцейський, на совісті Пенса. А також таких саме зрадників, як і сам Пенс.

Перед будинком Капітолію розлючені протестувальники встановили шибеницю та заявили, що вона для Пенса.

Зрадник Пенс  вже покритий кровю американців. Та його зрада Трампа, Конституції, США та свободи не надасть йому прихистку серед ворогів Америки, якими автоматично стали всі ті, хто освятив тяжкий злочин.

Зараз вже в аеропортах по цілій країні люди влаштовують пекло для зрадників – конгресменів та республіканців. Доля цих іуд вже вирішена. Як і доля самого Пенса. Зараз абсолютно невідома доля США. Країна летить у безумну прірву. Зупинити це міг лише Трамп.    

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.