6 січня 2020 року. Битва за Трампа, США та Свободу!

5 января 2021, 10:24
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
465
6 січня 2020 року. Битва за Трампа, США та Свободу!

Президент Дональд Трамп знає все. Про заколот, про путч, про державний переворот, про зрадників, про все.

Президент США Трамп перейшов «Делавер». Дональд Трамп перейшов свій Рубікон вже дуже давно.

Він знає все. Про заколот, про путч, про державний переворот, про зрадників, про все.

Трамп благав лише про чесність, справедливість та законність. Тепер настав час діяти.

Вибори у Джорджії вже нічого не змінять, виграють їх республіканці, чи ні. Долю країни будуть вирішувати лише американці. Коли вкрадено їх право на вільне волевиявлення, коли судова система корумпована та залякана, коли політики з обох таборів зрадили все, що тільки можливо, коли іноземні держави прямо диктують волю Сполученим Штатам, тоді слово залишається лише за народом.

Трамп, Помпео та Міллер – основні та ключові фігури у придушені перевороту. Але, вони лише виконавці волі людей. Вони повинні будуть лише виконати волю людей, які сотнями тисяч, якщо не мільйонами, із цілої держави, вийдуть на вулиці та площі Вашингтону 6 січня 2021 року. Це буде епічне видовище та епічне дійство.

2 мільйони голосів по всій країні вкрадені у Трампа. Це вже абсолютно зрозуміло й нарешті про це збагнули прості американці. Рівень зради та злочину небачений, напевно, не тільки в історії США, а, можливо, й усього світу. Банда Обами – Клінтон – Байдена готувалися до нинішнього злодійства довгі чотири року. Із прямою  допомогою від своїх союзників із Пекіна, Москви, Тегерану, Каракасу, Гавани та далі за списком. Президент Трамп знає про це все.

Операція по придушенню перевороту реалізується. До Атланти прибули військові підрозділи армії США. Напередодні другого туру у Джорджії. Це одні із останніх попереджень всім заколотникам – і внутрішнім, і зовнішнім. Але, ті вже не зупиняться. Якщо вони вирішать застосувати силу, тоді нехай не нарікають на свою долю.

На чиєму боці Пенс? Він все чудово розуміє та багато знає, але не все. Пенсу вирішувати з ким він. Якщо він із Трампом та народом, тоді він може бути головним кандидатом на пост президента у 2024 році. Чомусь видається, що Майк Пенс ухвалить вірне рішення.

6 січня, майже точно, нічого не завершиться. Скоріш за все, рішення ухвалено не буде. Біля Капітолію будуть сотні тисяч і спроби узаконити державний переворот завершаться, можливо, штурмом Конгресу. Якщо влада узурпується, тоді Конституція дає право на повстання.

На столі у Президента Трапа лежить указ про введення в дію «Закону про повстання». Армія готова увійти до столиці. Готові до підпису документи щодо розслідування державного перевороту із найбільшою кульмінацією, яка мала місце під час так званих «виборів» 3 листопада 2020 року. Десятки та десятки конгресменів і сенаторів заявили, що вони не визнають ті «вибори». Сотні законодавців  із різних штатів по цілій країні заявили, що вони також не визнають ті «результати».

Трамп оголосив про останнє попередження ввечері, 4 січня, у Джорджії. 6 січня 2021 року попереджень вже не буде. Президент США Дональд Трамп буде захищати народ та Америку. Народ буде захищати Президента, Конституцію, себе та державу.  

6 січня 2020 року. Битва за Трампа, США та Свободу!   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.