Сплячий Джо – ставленик Пекіну, Москви та Тегерану

2 января 2021, 10:59
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
146
Сплячий Джо – ставленик Пекіну, Москви та Тегерану

Геополітичний ланцюг 2020-го року замкнувся: Сі-Путін-Хаменеї проти Дональда Трампа на боці Джозефа Байдена.

Сплячий Джо програв, навіть коли на його боці зараз Пекін, Москва та Тегеран. Банда на чолі із Бараком Хуссейном Обамою та Злодійкуватою Хілларі зрозуміла абсолютно, що зусиль Москви, Кремля, Луб’янки та Путіна не вистачить для підтримки Сплячого Джо у 2020 році.. Тому була утворена велика та страшна коаліція із комуністами Пекіну, КГБ Москви та божевільними муллами Тегерану. Результати безумної діяльності цією коаліції цілий світ спостерігає зараз – державний переворот у США.

 У 2016 році на перемогу Хілларі Р. Клінтон, окрім підданих Байдену українських елементів, на всю потужність працювали Кремль та Путін. Зараз, у 2020-ому, на перемогу Сплячого Джо знову, на всю потужність, працюють Кремль та Путін. Дональд Трамп, знає про це все. Та вирішальна стратегічна зміна в тому, що до Кремля та Путіна приєдналися Пекін із Сі та Тегеран із Хаменеї. Геополітичний ланцюг 2020-го року замкнувся: Сі-Путін-Хаменеї проти Дональда Трампа на боці Джозефа Байдена. І знову ж таки та вирішальне: Джозеф Байден – це маріонетка. Вирішальне зло – це Барак Хуссейн Обама та Хілларі Клінтон.

Пекін, Москва, Тегеран, Сі, Путін та Хаменеї будуть битися за Байдена, як навіжені, до кінця. Вони розуміють абсолютно, що вирішується вже їх особиста доля. Про долю своїх країн, а тим більше про майбутній світовий устрій, вони думають лише потім. І це найбільш небезпечно. А Джозеф Байден для них, як ще один подарунок долі. Не було б Сплячого Джо, вони б віднайшли когось би іншого.

Абсолютно невипадково, що Сплячому Джо було наказано взяти із собою Камалу Харріс. Крайня ліва екстремістка з Каліфорнії. Майже жодних сумнівів, що саме Камала є ключовим провідником надважливих інтересів Китаю у Вашингтоні. І саме на Камалу зроблені вирішальні стратегічні ставки противників США.

А Сплячий Джо був тотально куплений пекінськими комуністами та іранськими монстрами вже давно. Хантер Байден лише прикривався ім’ям свого продажного батька, щоб заробляти мільйони та мільярди всюди – в Китаї, Росії, Україні, Казахстані, всюди. Але, то був Джозеф Байден, хто разом із сталіністом та ісламістом Обамою, та зрадником Керрі, надіслали тегеранським муллам 150 мільярдів американських грошей, з яких – десятки мільярдів готівкою. Щоб всіляко підтримати той зловісний тегеранський режим, який вбиває американців і не лише американців.  

На початку серпня я попереджав, після першої фази битви за Байдена у вигляді китайського комуністичного вірусу, розпочнеться другий – у вигляді підготовки до масштабних фальсифікацій на виборах. І що Путін та Сі перейшли до найбільш страшної фази – прямого путчу, як вирішальної частини державного перевороту. Так воно і сталося. Абсолютно та ще й гірше.

Масштаби фальсифікацій сягнули близько 2 мільйонів голосів. КПК не змогли зробити фальсифікації такого божевільного масштабу власноруч. Саме в ніч підрахунку голосів, 4 листопада, на провідні ролі вийшов Путін. Це їх – Москви та Путіна стиль. Китай, в принципі, свою роль вже відіграв. А Путін став пліч-об-пліч із своїм союзником по антиукраїнській коаліції вищого рівня – Джозефом Байденом. У них все було заплановано та розписано. Просто візьміть та почитайте, що розказав Джон Подеста, керівник виборчого штабу «Крадійкуватої Хілларі».

Тегерану також була відведена відповідна роль у цьому злодійстві. Відробляти сотні мільярдів доларів, рано чи пізно, все рівно прийшлося би. І Тегеран мстив Трампу за Сулеймані. Обама, Клінтон та Сплячий Джо вже пообіцяли муллам, що США повернуться до зловісної ядерної оборудки та дадуть муллам ще багато мільярдів.

Трамп знає про це все. Так чому президент США Трамп не наказує розсекретити всі документи звязків злодіїв Обами – Клінтон – Байдена із Сі, Путіним та Хаменеї? Трамп вже вигнав зрадника Барра. Трамп вже давно вигнав ще одного зрадника – Еспера. Треба протсо надати наказ та змусити його виконати.

Конгрес, як виглядає, майже тотально куплений пекінськими комуністами, як і Палата представників, так і Сенат. Хто не спить із китайськими жінками – шпигунами, той отримує величезні суми від КПК. Американці все це бачать. Просто мало хто міг уявити масштаби цього божевілля. Тепер настав час розплати. І це лише початок.

Американцям вирішувати свою долю, а не Конгресу 6-го числа, або коли небудь. Підпише Трамп указ про введення в дію «Закону про повстання», здається, вже також немає особливого, принципового значення. Він може лише допомогти американцям.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.