Анатомія державного перевороту в США: 2016 – 2020 роки

28 декабря 2020, 12:11
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
110
Анатомія державного перевороту в США: 2016 – 2020 роки

Пекін, Москва, Тегеран, Гавана, Каракас – це головні та вирішальні союзники Сплячого Джо Байдена. Американці готові та чекають команди від свого головнокомандувача.

Вранці 9 листопада 2016 року, перебуваючи у стані всепоглинаючого шоку та люті, кримінальне та злодійське угруповання Обами – Клінтон – Байдена почало, нічим не прихований, державний переворот. Лише декілька годин тому, вони були переконані, що  їх ставлениця – Злодійкувата Хілларі, за тотальної підтримки найближчого соратника – полковника КГБ Путіна, беззастережно та тріумфально вїде до Білого Дому.

Ця банда була переконана у своїй перемозі абсолютно. Саме тому й не були задіяні на цілу потужність інструменти фальсифікації системи голосування Dominion, які повністю контролювалися Фондом Клінтон та структурами Сороса. Коли почало приходити усвідомлення програшу, вже було пізно.

Переворот розпочався на початку 2016 року. Саме тоді банда Обами – Клінтон – Байдена почали страшну та небачену в історії Сполучених Штатів атаку на кандидата на пост Президента США Дональда Трампа та на його найближчих соратників. Вся пекельна адміністративна машина запрацювала заради єдиної мети – знищення Дональда Трампа. Найбільш страшне те, що у заколоті пряму та активну участь приймали розвідувальні структури США. Накази прямо віддавалися Бараком Хуссейном Обамою та Джозефом Байденом. Платили за те злодійство Клінтони, Сорос та дуже багато інших.

«Досє Стілла» стало ключовим інструментом по знищенню кандидата Дональда Трампа. Для підготовки того брудного пасквіля були задіяні всі та, особливо, у Києві та Москві. А потім була включена операція «Crossfire Hurricane» під прямим керівництвом ЦРУ та ФБР. І всюди фігурувала Україна та Росія, Росія та Україна. Лише заради перемоги Злодійкуватої Хілларі  Вже після перемоги Трампа, на початку грудня 2016 року, під час таємного засідання у Білому Домі, Барак Хуссейн Обама надав прямі вказівки - боротися вже проти Президента Трампа. На тому зловісному засіданні був присутній і Сплячий Джо Байден. Через декілька днів, напередодні інаугурації Трампа, Байден вилетів до Києва. Зараз вже повністю зрозуміло, що заради єдиної мети – знищити всі сліди своїх та Хантера злодіянь в Україні. До сих пір неможливо збагнути, чому Трамп не викинув Йованович із посади посла в Україні відразу, як увійшов до Білого Дому?

Коли перша фаза перевороту завершилася крахом, банда Обами – Клінтон – Байдена приступила до другої фази – «розслідування Мюллера». Було потрачено більше 25 мільйонів доларів американців на виконання тієї другої фази перевороту. Лише зараз американці прозрівають, що відбувалося. Всі ті, хто керував тим злодіянням в рамках другої фази, чудово усвідомлювали, що і пасквіль Мюллера зазнає краху. Мета була абсолютно іншою. Тоді, на протязі 2017 – 2018 року, вони готували істинне та справжнє злодійство року 2020-го.

Після краху «розслідування Мюллера» треба було чекати та готуватися до третьої фази перевороту. Вона розпочалася влітку 2019 року та отримала назву – «імпічмент». І знову - Україна, Україна та Росія. В будь-якому випадку, було зрозуміло, що Зеленському прийдеться розплачуватися. Схоже, що наступає цей час. А Віндман та Чарамелла  будуть покарані.  Ерік Чарамелла – багаторічний помічник Джо Байдена, тісно співпрацював із Вікторією Нуланд,, яка напряму була пов’язана із Fusion GSM, абсолютно лояльний до Демократичної партії, є «Deep State конспіратором». Та він - на самому найнижчому рівні цієї зловісної ієрархії. Обама – Байден – Клінтон – Райс – Керрі – Нуланд  – Маканджу - Йованович  – ось цей зловісний ланцюг, який протягнувся від Вашингтону до Києва та до Москви.   

Після провалу третьої фази перевороту, настала черга четвертого етапу – китайський комуністичний вірус. Той етап розпочався миттєво після краху «імпічменту» проти Трампа. Це не епідемія, не вірус. Це – пряма біологічно – бактеріологічна атака на Сполучені Штати та на Президента Трампа. Сплячий Джо із Хантером – це прямі ставленики червоного Пекіну. Як і Джон Керрі із своїм прийомним сином. Як і Клінтони та інші із тієї зграї. Четвертий етап став одним із вирішальних у перевороті, він повністю збігся із початком передвиборчої гонки. Пекін, Москва, Тегеран, Гавана, Каракас – це головні та вирішальні союзники Сплячого Джо Байдена.

Четверта фаза заколоту абсолютно повязана із пятою фазою державного перевороту – абсолютна та тотальна фальсифікація президентських виборів 2020 року. За майже точними даними, було вкрадено 2 мільйони голосів. Це було небачено в історії США, а можливо і світу, антиконституційне та злодійське дійство. Заколотники спалювали за собою всі мости, тому що вороття назад не існує. Трамп знав про це все, напевно що, з весни, можливо, з літа.  Кількість зрадників із найближчого оточення президента вражає. Та, в принципі, іншого і не повинно було й бути. Зараз Президент Трампа підійшов до рубікону.

Дональд Трамп переміг. Про це знають американці, про знає цілий світ. Трамп підійшов до свого «Делаверу», як у 1776 році до ріки Делавер підійшов Джордж Вашингтон та перейшов його. Американці готові та чекають команди від свого головнокомандувача.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.