США: Арізона – 790 тисяч фальшивих бюлетенів, Вісконсин – 200 тисяч та далі

22 декабря 2020, 11:33
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
136
США: Арізона – 790 тисяч фальшивих бюлетенів, Вісконсин – 200 тисяч та далі

Сенсу рахувати все те не було жодного. Рубікон вже давно та необоротно перейдений

Дані "Амістаду" щодо виборів в Арізоні виглядають, як вельми «райдужними», на тлі того, що дійсно творилося у штаті, як й по цілій державі.

Згідно аналізу експертних даних від проекту "Амістад" Товариства Томаса Мора (The Amistad Project of the Thomas More Society), що є позафракційною політичною та не пов'язаною з офіційною кампанією Трампа організацією, за  Байдена у штаті потенційно було віддано понад 200 000 незаконних голосів, тоді як 100 000 законних бюлетенів не було підраховано.

За всіма опитуваннями, Трамп впевнено перемагав Сплячого Джо. Як випливає, за Байдена в Арізоні було вкинуто від 200 до 300 тисяч незаконних бюлетенів. Група стала відомою, коли поставила засновника Facebook Марка Цукерберга в основу своїх останніх позовів минулого місяця, заявивши, що масові пожертви, які він зробив Центру технічного та громадського життя (CTCL), були пов'язані з фінансуванням фальсифікацій виборців.

Але, дослідження The Gateway Pundit просто шокували всіх. В Арізоні, в цілому, було сфальсифіковано  приблизно  790 (!) бюлетенів. Старт масованій фальсифікації та крадіжці, як випливає, був даний брехливим повідомленням від Fox News, де оголосили про «перемогу» Сплячого Джо у штаті. Як потім стало зрозумілим, це був своєрідний сигнал для цілої країни, сигнал для перевороту.

У штатах бойових дій, включаючи Арізону, Мічиган, Пенсільванію, Вісконсин, Джорджію та Неваду, виборчі комісії припинили підрахунок голосів. У всіх цих штатах Президент Трамп вигравав.

На момент «Ч» у США, в ніч із 3 на 4 листопада 2020 року, коли виборчі комісії раптово припинили підрахунок голосів :

Мічиган: Трамп вигравав із 10 %, було підраховано 59 % бюлетенів;

Пенсильванія: Трамп лідирував із 16 %, було підраховано 65% бюлетенів;

Джорджія: Трамп лідирував із 8 %, було підраховано 83 % бюлетенів;

Вісконсин: Трамп вигравав із 5 %, було підраховано 82 % бюлетенів.

У Мічигані, коли дільниці були вже давно закриті, о 6.31 ранку 4 листопада, за Байдена були вкинуті 134 886 бюлетені.

У Вісконсині, о 3.40 ранку були вкинуті  143 379 бюлетені.

Зараз в Арізоні повний морок. Фальсифікацій десятки, якщо не сотні, тисяч бюлетенів –вкидання, багаторазове голосування, мертві виборці, незаповнені бюлетені, підроблені підписи і тисячі та тисячі бюлетенів поштою тільки за Сплячого Джо. Губернатора Арізони Дуга Дюсі вже відверто ненавидять. Голова республіканців штату прямо сказала йому, «щоб він сконав у пеклі». Є за що відвертому зраднику. Він вже навіть не RINO. А ситуація в Арізоні наближається до вибуху. Під судами тисячі людей, багато із зброєю.

У Вісконсині один із прокурорів штату на суді прямо заявив, що у штаті було сфальсифіковано близько 200 тисяч голосів із загальної кількості у три мільйони виборців.

У Пенсильванії було вкинуто приблизно 400 тисяч фальшивих, підроблених та недійсних бюлетенів.

Сенсу рахувати все те не було жодного. Подавати позови у різні суди – також. Це прямий державний переворот, а із заколотниками не можна боротися через суди, перерахунки та заклики до справедливості. Суди куплені та залякані, виборчі комісії куплені тотально, виконавча влада у штатах бойових дій – відверті заколотники та зрадники, та теж тотально куплені.   

Рубікон вже давно та необоротно перейдений. Як видається, Президент Дональд Трамп той рубікон теж вже давно перейшов. Секретаря юстиції, генерального прокурора Барра треба було виганяти ще до виборів, а не чекати на його зраду. І не треба чекати другого туру у Джорджії. Джорджія вже і так «палає», просто треба спрямувати те полумя у вірному напрямку. Країна чекає на сигнал від свого Президента.     

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.