Державний переворот у США: Мічиган, Невада, Арізона та всюди

15 декабря 2020, 17:48
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
370
Державний переворот у США: Мічиган, Невада, Арізона та всюди

Лише в одному окрузі Антрім аудит виявив 33 % голосів, які електронно були змінені від Трампа до Байдена.

На момент «Ч» у США, в ніч із 3 на 4 листопада 2020 року, коли виборчі комісії раптово припинили підрахунок голосів :

Мічиган: Трамп вигравав із 10 %, було підраховано 59 % бюлетенів;

Пенсильванія: Трамп лідирував із 16 %, було підраховано 65% бюлетенів;

Джорджія: Трамп лідирував із 8 %, було підраховано 83 % бюлетенів;

Вісконсин: Трамп вигравав із 5 %, було підраховано 82 % бюлетенів. 

У Мічигані, коли дільниці були вже давно закриті, о 6.31 ранку 4 листопада, за Байдена були вкинуті 134 886 бюлетені.

У Вісконсині, о 3.40 ранку були вкинуті  143 379 бюлетені.

Це було лише питанням часу, коли в США знайдеться хоча б один суддя, який стане на бік закону. Такий суддя знайшовся – у Мічигані. Він дозволив публічну публікацію доповіді, яка містила інформацію незалежного аудиту системи голосування Dominion у штаті. Судовій експертизі були піддані 22 сервери, що були встановлені у штаті.

Ще до цієї вибухової публічної публікації було повністю зрозуміло, що штат опинився під тотальною фальсифікацією, ниточки якої простягалися до найвищих кабінетів Мічигану.     Лише в одному окрузі Антрім аудит виявив 33 % голосів, які електронно були змінені від Трампа до Байдена. В інших серверах була знайдена інформація про надання Байдену до 68 % голосів, які отримав президент Трамп.

Ті перевертання, що, як було доведено на криміналістичній основі, також стосувалися підроблених бюлетенів, бюлетенів без підписів, а також бюлетенів, що були багаторазово підраховані.

Вже немає сумнівів, що цими зловісними та скоординованими діями керували губернатор штату Мічиган, ліва екстремістка Гретхен Уітмер за допомогою державного секретаря та генерального прокурора. Саме Уітмер всіма силами намагалася зупинити публічну публікацію доповіді аудиту. Вони всі дуже добре знали, що приховувати. То була добре організована фальсифікація та крадіжка.

А далі вони почали замітати сліди своїх жахливих діянь. Державний секретар штату Мічиган наказав видалити книги електронних голосувань та інші докази, а також вжив заходів, щоб закрити судово-медичні докази щодо недоліків у роботі системи Dominion від загального огляду, а також від законодавців штату.

Останнє, що витворили ці «керівники» Мічигану, так це закрили вхід до законодавчих зборів штату депутатам обох палат.

Dominion Voting Systems була встановлена у 30 штатах та куплена за гроші від Фонду Кілнтон, встановлена та проведені навчання за кошти Сороса.

Лише в окрузі Кларк у Неваді офіційно було заявлено, що під час лише сканування бюлетенів, було зроблено близько 70 % помилок.  

У найбільшому окрузі Арізони – Марікопі, Dominion також повністю змінив справжні показники голосування.

Теж саме у Джорджії, де два RINO – губернатор та державний секретар, під страшним тиском від людей, нарешті дозволили аудит  Dominion Voting Systems, що встановлена у штаті.

Президент США Трамп звільнив секретаря юстиції, генерального прокурора країни.

Сім штатів обрали своїх вибірників за президента Трампа та надіслали відповідні документи до Конгресу США. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.