Державний переворот у США: більше 1 мільйона вкрадених голосів за Сплячого Джо

7 декабря 2020, 12:12
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
203
Державний переворот у США: більше 1 мільйона вкрадених голосів за Сплячого Джо

У п'яти штатах бойових дій, включаючи Арізону, Мічиган та Пенсільванію, де "Амістад" оскаржує отримані результати, він стверджує, що його дії виявили понад мільйон випадків потенційного шахрайства.

На момент «Ч» у США в ніч з 3 на 4 листопада 2020 року:

Пенсильванія: Трамп лідирував із 16 %, було підраховано 65% бюлетенів;

Мічиган: Трамп вигравав із 10 %, було підраховано 59 % бюлетенів;

Джорджія: Трамп лідирував із 8 %, було підраховано 83 % бюлетенів;

Вісконсин: Трамп вигравав із 5 %, було підраховано 82 % бюлетенів. 

У Мічигані, коли дільниці були вже давно закриті, о 6.31 ранку 4 листопада за Байдена були вкинуті 134 886 бюлетені.

У Вісконсині, о 3.40 ранку були вкинуті  143 379 бюлетені.

Проект "Амістад" Товариства Томаса Мора (The Amistad Project of the Thomas More Society,), який є позафракційною політичною та не пов'язаною з офіційною кампанією Трампа організацією, подав судовий позов в Арізоні, де Байден «отримав» переваги лише 10 477 голосів. За всіма опитуваннями, Трамп впевнено перемагав Сплячого Джо. Як випливає, за Байдена в Арізоні було вкинуто від 200 до 300 тисяч незаконних бюлетенів.

Група стала відомою, коли поставила засновника Facebook Марка Цукерберга в основу своїх останніх позовів минулого місяця, заявивши, що масові пожертви, які він зробив Центру технічного та громадського життя (CTCL), були пов'язані з фінансуванням фальсифікацій виборців.

Згідно з аналізом експертних даних проекту "Амістад", за  Байдена у штаті потенційно було віддано понад 200 000 незаконних голосів, тоді як 100 000 законних бюлетенів не було підраховано. Звинувачення у шахрайстві, зрозуміло, спростували команда Байдена, демократи та чиновники, тоді як суди, що були призначені Обамою, відхилили судові оскарження офіційною командою Трампа в Неваді та Мічигані.

Але згідно з проектом "Амістад", дані, зібрані та проаналізовані в ході тижнів ретельного розслідування, показують, що загальна кількість підрахованих незаконних бюлетенів та не підрахованих законних бюлетенів перевищує 300 000 голосів - у 30 разів більше, ніж кількість голосів, що розділяють кандидатів у президенти.

У п'яти штатах бойових дій, включаючи Арізону, Мічиган та Пенсільванію, де проект "Амістад" оскаржує отримані результати, він стверджує, що його слідчі дії виявили понад мільйон випадків потенційного шахрайства.

"Кількість потенційно шахрайських бюлетенів, які ми виявили в Арізоні, в 30 разів перевищує границю, яка розділяє Дональда Трампа та Джо Байдена", -  стверджує Філл Клайн, директор Амістад. "Це те, що відбувається, коли приватним інтересам дозволяється створити дворівневу виборчу систему, не підзвітну громадськості".

Проект «Aмістад» подав свої скарги в округ Марікопа, штат Арізона, і де, як він стверджує, урядовцями штатубуло отримано майже 3 мільйони доларів від CTCL, який, в свою чергу, отримав 350 мільйонів доларів на початку цього року від Цукерберга. За словами скаржника, це порушує закон Арізони, який не дозволяє фінансувати вибори з інших джерел, окрім оподаткування або федеральних грантів.

Згідно з проектом "Амістад", приватні гроші, які виплачували зарплату виборчим працівникам та фінансували придбання обладнання для голосування, також допомогли округу Марікопа створити "державно-приватні координовані електронні системи реєстрації виборців, що дозволяють приватному доступу безпосередньо до державних файлів реєстрації виборців", стверджує «Амістад».

Гроші також дозволили округу Марікопа брати участь у інших, незаконних, практиках, включаючи попереднє обстеження бюлетенів для пошти та сприяння передвиборчому «виправленню» неправильно заповнених бюлетенів. Ці переваги були недоступні виборцям у округах, які не отримували приватного фінансування. Проект «Амістад» стверджує, що порушення, зазначені в судовому процесі, позбавили виборців належної процедури та рівного захисту, а результати виборів виявилися недійсними. Останній позов проекту "Амістад", містить низку викривачів, які підписали юридичні документи, в яких заявили, що готові свідчити про випадки фальсифікацій виборців та здійснення фальшивих голосувань через державні структури.

На даний час у США виявлено:

Пенсильванія: 600 тисяч незаконних голосів

Джорджія: 120-330 тисяч незаконних голосів

Мічиган: 400 тисяч незаконних голосів

Вісконсин: 200 тисяч незаконних голосів

Невада:  близько 110 тисяч незаконних голосів

Арізона: 400 тисяч незаконних голосів. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.