Державний переворот у США: Джорджія, Арізона, Невада, Вісконсин та всюди

4 декабря 2020, 14:35
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
5549
Державний переворот у США: Джорджія, Арізона, Невада, Вісконсин та всюди

Це було лише питанням часу, коли і де це безумство вибухне. Вибухнули, першими, як і прогнозувалося, Джорджія та Арізона.

2 грудня 2020 року Президент США звернувся до американців. Він виступав сорок п’ять хвилин та назвав своє звернення, як одне із найбільш важливих, які він коли-небудь робив. Президент Трамп зупинився за крок, щоб не назвати те, що коїться в США державним переворотом. Але, Президент Дональд Трамп сказав те, що я виголосив ще 9 листопада 2016 року: «Вони не пробачать та не змиряться. Буде страшна боротьба, заколот та путч». Вони – це банда Обами – Клінтон – Байдена та далі за списком.

Довгих чотири року ця осатаніла банда, за підтримки Москви, Пекіну, Тегерану та Каракасу, готувалася до 3 листопада 2020 року, коли почався справжній державний переворот.

Як і очікувалося, основні напрямки перевороту були спрямовані на Пенсильванію Мічиган, Вісконсин, Джорджію, Арізону та Неваду – вирішальні штати бойових дій. За переворот, як виглядає, платили Сорос, Блумберг, Кох та інші.

Банда прорахувалася лише в тому, що вони були переконані, що народ буде мовчати. А також, вони думали, що Трамп теж замовкне.

Вал виявлення жахливих фальсифікацій наростав із кожним днем, а потім вже із кожною годиною. Це було лише питанням часу, коли і де це безумство вибухне. Вибухнули, першими, як і прогнозувалося, Джорджія та Арізона.     

Під час публічних слухань у  Сенаті Джорджії на екранах з’явилося абсолютно шокуюче відео із синхронним аудіо-записом. Представникам від Республіканської партії, а також преси та незалежним спостерігачам, було сказано покинути кімнату підрахунку голосів о 10:25 вечора 3 листопада до 1:00 ночі 4 листопада. У кімнаті залишилися лише чотири «представники» від демократів на чолі із якоюсь рудою жінкою.

Ці «представники» витягли із під столу величезну валізу, яка була вщерть заповнена виборчими бюлетенями. Кажуть, що то були бюлетені від тих, хто «голосував заочно та морських піхотиншів». Потім ця група «працівників» почала сканувати ті тисячі та тисячі бюлетенів.  А після сканування, інформація була завантажена у Dominion/ Далі трафік йшов, як випливає, до Франкфурту, Барселони, Сербії та Китаю, де були встановлені відповідні сервери. Потім вже викривлена на користь Байдена інформація поверталася до США. Зараз ту руду жінку шукають всім штатом.

Губернатор Джорджії Брайян Кемп в істериці, клянеться у любові та підтримці Трампа та все валить на державного секретаря штату, і вже вимагає аудиту підписів. А що ж ти робив лише декілька годин тому, підписуючи нелегальні та злочинні папери про «сертифікацію» виборів у штаті? RINO – республіканець лише за назвою.  

В Арізоні повний морок. Фальсифікацій десятки, якщо не сотні, тисяч бюлетенів –вкидання, багаторазове голосування, мертві виборці, незаповнені бюлетені, підроблені підписи і тисячі та тисячі бюлетенів поштою тільки за Сплячого Джо.

Губернатора Арізони Дуга Дюсі вже відверто ненавидять. Голова республіканців штату прямо сказала йому, «щоб він сконав у пеклі». Є за що відвертому зраднику. Він вже навіть не RINO. А ситуація в Арізоні наближається до вибуху. Під судами тисячі людей, багато із зброєю. Поданий ще один, величезний та вбивчий за даними, позов.    

У Неваді виявлено 1 500 померлих, що голосували, 42 248 виборців голосували по декілька разів, 350 тисяч бюлетенів були відправлені за недійсними адресами.

У Пенсильванії, як і прогнозувалося, ситуація на межі вибуху. Це вже абсолютно зрозуміло, що за Сплячого Джо по пошті були вкинуті сотні тисяч голосів. Слухання у Конгресі штату були вибухонебезпечними. Свідок за свідком під присягою надавали дані про те безумство та страхіття, що коїлося.

У Мічигані, коли дільниці були вже давно закриті, о 6.31 ранку 4 листопада за Байдена були вкинуті 134 886 бюлетені.

Лише в одному окрузі штату Мічиган, свідки під присягою зафіксували масив бюлетенів, у якому 60 % підписів належали одній людині, маса бюлетенів була просканована по декілька разів, працівники виборчих комісій власноруч заповнювали бюлетені, або псували їх. В окрузі Антрім використовувалося хибне програмове забезпечення, яке до того було задіяне в окрузі Вейн. Десятки тисяч бюлетенів, що надійшли поштою, були виключно за Байдена. Десятки тисяч померлих також «голосували» за Сплячого Джо .

Свідки під присягою стверджують, що у Мічигані були чотири «сплески» голосів загальною кількістю 385 000, що неможливо здійснити фізично. Працівник Dominion у центрі підрахунку голосів у Детройті, під присягою, заявив, що тисячі бюлетенів були проскановані по декілька разів. Dominion, згідно публікації в «The Epoch Times», вкинула електронно, або сфальсифікувала, приблизно 290 тисяч голосів.

5 грудня Трамп прибуває до Джорджії. Що станеться після мітингу уявити важко. Краще, аби губернатор та державний секретар пішли у відставку, щоб стримати гнів людей, Хоча це, навряд чи, вже допоможе. Рубікон, як виглядає, перейдений.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.