Сполучені Штати Америки: це - не шахрайство, це – переворот та зрада

2 декабря 2020, 11:30
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
156
Сполучені Штати Америки: це -  не шахрайство, це – переворот та зрада

Американці збагнули, що це не шахрайство, не фальсифікація, а це – переворот та зрада. Американці вже чітко кажуть про війну. Війну патріотів проти комуністів.

Путін та Кремль голосно заявляли, що вони не будуть втручатися у вибори у Сполучених Штатах 2020 року. Вірно. Це вони, майже відкрито, здійснювали у році 2016, підтримуючи свою соратницю Злодійкувату Хілларі.

У 2020-ому Кремль не вторгався у виборчі перегони. Він, майже точно, вторгся у той момент, який для них завжди був найбільш вдалим та сприятливим – у ніч підрахунку голосів, щоб вкрасти перемогу у президента Трампа та передати її своєму нинішньому ставленику – Джозефу Байдену. Україна назавжди запамятає листопад 2004 року. Стиль, фактично, однаковий. Але, навіть якщо Кремль та Путін вторглися у вибори 20-го року, а вони, майже стовідсотково, вторглися, то вони були не одні.

Вал повідомлень із США щодо безумства, що поглинуло країну, лише наростає, як і повинно бути. Все більше та більше тверджень і свідчень, що система Dominion була пов’язана із серверами, які знаходилися у Франкфурті, Барселоні, Китаї, Ірані та Сербії. Виборча інформація, як випливає, передавалася з території США до тих серверів, а після виправлення даних на користь Сплячого Джо, поверталася знову на американські виборчі сервери.

Під час публічних слухань в Арізоні, полковник Філ Валдрон, спеціаліст із проблем кібербезпеки, під присягою заявив, що відповідні структури армії США володіють копіями даних трафіка виборів, які були надіслані до Франкфурта у ніч після виборів. Все це відбувалося виключно із використанням системи Dominion.

Вчора США та світ були шоковані інформацією, що дочірня компанія фірми Dominion Voting Systems через швейцарський Інвестиційний банк, 75 % якого належить уряду Китаю, була куплена китайськими комуністами за 400 мільйонів доларів. Куплена у жовтні 2020 за місяць до виборів. Якщо це так, а скоріш за все, що саме так, тоді точно, що Кремль був не один, а спільно із Пекіном та, скоріш за все, із Тегераном та Белградом. Всі – друзі банди Обами – Клінтон – Байдена.

Саме в той момент, коли  Fox News спрямовано та брехливо передали, що Сплячий Джо «переміг» в Арізоні, відбулася страшна, але тепер, повністю зрозуміла річ: в усіх штатах бойових дій виборчі комісії перестали рахувати голоси.

На той момент «Ч»:

Пенсильванія: Трамп лідирував із 16 %, було підраховано 65% бюлетенів;

Мічиган: Трамп вигравав із 10 %, було підраховано 59 % бюлетенів;

Джорджія: Трамп лідирував із 8 %, було підраховано 83 % бюлетенів;

Вісконсин: Трамп вигравав із 5 %, було підраховано 82 % бюлетенів.  

У Мічигані, коли дільниці були вже давно закриті, о 6.31 ранку 4 листопада за Байдена були вкинуті 134 886 бюлетені.

У Вісконсині, о 3.40 ранку були вкинуті  143 379 бюлетені.

Лише в одному окрузі штату Мічиган, свідки під присягою зафіксували масив бюлетенів, у якому 60 % підписів належали одній людині, маса бюлетенів була просканована по декілька разів, працівники виборчих комісій власноруч заповнювали бюлетені, або псували їх. В окрузі Антрім використовувалося хибне програмове забезпечення, яке до того було задіяне в окрузі Вейн. Десятки тисяч бюлетенів, що надійшли поштою, були виключно за Байдена. Десятки тисяч померлих також «голосували» за Сплячого Джо .

Свідки під присягою стверджують, що у Мічигані були чотири «сплески» голосів загальною кількістю 385 000, що неможливо здійснити фізично. Dominion, згідно публікації в «The Epoch Times», вкинула електронно, або сфальсифікувала, приблизно 290 тисяч голосів.

Трамп абсолютно правий, коли заявляє: «Перерахунок у Вісконсині – це не про виявлення помилок у суді. Це про знаходження людей, що голосували незаконно». І так всюди по цілим Штатам.

Ситуація загострюється кожні декілька годин. Це абсолютно природньо. Як й повинно було статися, розуміння серед американців того, що відбулося та продовжує відбуватися, посилюється теж небаченими темпами. Вимоги стають все більш жорсткими, а заклики все більш агресивними. Люди бачать, хто є хто.

Губернатора Арізони Дуга Дюсі вже відверто ненавидять. Голова республіканців штату прямо сказала йому, «щоб він сконав у пеклі». Є за що відвертому зраднику. Схожа ситуація у Джорджії, де губернатора та державного секретаря зневажають та поливають останніми словами. Теж є за що. Обидва – RINO і обидва - також зрадники.

У Пенсильванії, як і прогнозувалося, ситуація на межі вибуху. Це вже абсолютно зрозуміло, що за Сплячого Джо по пошті були вкинуті сотні тисяч голосів. Слухання у Конгресі штату були вибухонебезпечними. Свідок за свідком під присягою надавали дані про те безумство та страхіття, що коїлося.

5 грудня Президент Трамп прибуває до Джорджії. Штат, як і вся країна на межі. Трамп вже абсолютно розуміє, що людей вже не зупинити. Американці збагнули, що це не шахрайство, не фальсифікація, а це – переворот та зрада. Американці вже чітко кажуть про війну. Війну патріотів проти комуністів.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.