Сідні Пауелл: «У США це буде судовий позов біблійного масштабу»

25 ноября 2020, 11:23
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
112
Сідні Пауелл: «У США це буде судовий позов біблійного масштабу»

Сідні Пауелл заявила те, що і вимагалося бути заявленим: «Ми не дозволимо основам нашої великої Республіки бути зруйнованими жорстоким шахрайством».

Майже половина опитуваних американців стверджує, що демократи змінили справжні результати голосування. Такі дані опитування компанії Rasmussen.

Згідно опитувань Politico, 79 % виборців Трампа переконані, що вибори були вкрадені.

Жодних сумнівів не було, а зараз вже їх немає абсолютно, що вибори були тотально сфальсифіковані. Тільки чомусь ніхто у США публічно, поки що, не заявляє, що те, що сталося 3 листопада 2020 року, є заключною фазою державного перевороту в країні, який розпочався, як виглядає, з ранку 9 листопада 2016 року.

Саме глибинне розходження щодо розуміння та сприйняття того, що трапилося 3 листопада 2020 року, і стало вирішальною передумовою виникнення розходжень всередині команд Президента Трампа по захисту волевиявлення американців. Це глибоке розходження  виплеснулося назовні майже тиждень тому, коли Руді Джуліані проводив неймовірно важливу прес-конференцію.

Не Руді став ключовою постаттю того феноменального дійства, а Сідні Пауелл. Сідні Пауелл – засновниця та лідер руху #WeThePeople. Сідні Пауелл заявила те, і вимагалося бути заявленим: «Ми не дозволимо основам нашої великої Республіки бути зруйнованими жорстоким шахрайством».

А далі пішли абсолютно вбивчі підозри та факти. Було заявлено, що #WeThePeople та сама Пауелл володіють інформацією, що сервер, який фіксував виборчі порушення, був розмішений у Німеччині. Виборче програмне забезпечення, що використовувалося у Джорджії та інших штатах, було створено за наказом покійного венесуельского диктатора Уго Чавеса. Потім вже з явилася інформація, що двоє венесуельців є залученими до обслуговування тих програм. А систему  Dominion було придбано ще у 2014 році на гроші Фонду Клінтон. За твердженнями Пауелл, голоси, віддані за Трампа, були змінені для Байдена саме за допомогою цієї системи.

Сінді Пауелл, на наступний день, виступаючи на каналі Newsmax,  прямо заявила, що двоє RINO – губернатор штату Джорджія Брайян Кемп та державний секретар штату Бред Раффенспергер були виконавцями контракту по впровадженню відповідної системи голосування, що сфальсифікувала результати виборів та отримали за це винагороду. Якщо це правда, а виглядає, як правда, тоді стає абсолютно зрозумілим, чому ці двоє RINO так поспішали із «сертифікацією результатів» у Джорджії.

Сідні Пауелл заявила, що позов, який буде поданий рухом  #WeThePeople у Джорджії, буде «біблійного масштабу». Схоже, що Джорджія стане центром загально американського спротиву. Все стає набагато суворішим, приймаючи до уваги критично важливий другий тур виборів до Сенату, що відбудеться 5 січня 2021 року. У Джорджії не вщухають масові протести. Однозначно, що людей вже не зупинити. Сідні Пауелл та #WeThePeople можуть стати реальними лідерами громадського спротиву.

Банда Обами – Клінтон – Байдена мовчить. Вони чудово розуміють, що якщо вони почнуть говорити, тоді по-справжньому заговорить американська вулиця. Банда Обами – Клінтон – Байдена займається лише тим, що вони єдине вміють робити – погрозами, шантажем та залякуванням. Тим самим ще більше посилюючи спротив.

У Неваді суддя дозволив республіканцям публічно презентувати свідчення та докази фальсифікація та шахрайства. У Мічигані, Арізоні та Пенсильванії відбудуться екстрені та відкриті для громадськості засідання законодавчих органів штатів. В Арізоні подаються нові та нові позови щодо перерахунку легальних голосів. У Вісконсині судові процеси не вщухають. Законодавчі органи в абсолютно «червоних» штатах на межі вибуху та погрожують взагалі не визнати вибори.

Фаза відкритого протистояння, фактично, розпочалася. Сідні Пауелл відкрито заявила, що народ постає на захист Республіки.     

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.