Державний переворот у США. Мічиган, Вісконсин, Пеньсильванія, Джорджія та всюди

22 ноября 2020, 12:38
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
169
Державний переворот у США. Мічиган, Вісконсин, Пеньсильванія, Джорджія та всюди

Як мінімум, у чотирьох штатах бойових дій – Вісконсині, Джорджії, Пенсильванії та Мічигані, Байден програв. Президент Трамп заявив, що він володіє даними про те, що сталося.

У Мічигані, коли дільниці були вже давно закриті, о 6.31 ранку 4 листопада за Байдена були вкинуті 134 886 бюлетені.

У Вісконсині, о 3.40 ранку були вкинуті  143 379 бюлетені.

В обох штатах, до моменту цих вкидань, Байден програвав тотально.

Лише в одному окрузі штату Мічиган, свідки під присягою зафіксували масив бюлетенів, у якому 60 % підписів належали одній людині, маса бюлетенів була просканована по декілька разів, працівники виборчих комісій власноруч заповнювали бюлетені, або псували їх. В окрузі Антрім використовувалося хибне програмове забезпечення, яке до того було задіяне в окрузі Вейн. Десятки тисяч бюлетенів, що надійшли поштою, були виключно за Байдена. Десятки тисяч померлих також «голосували» за Сплячого Джо .

І саме округ Вейн, до якого входить Детройт та який є найбільшим округом штату, став епіцентром вже прямого політичного зіткнення.  Виборча комісія відмовилися сертифікувати результати виборів в окрузі на тлі масштабних порушень. Комісія складається із двох представників республіканців та демократів. Але, як повідомляють, під тиском та погрозами представникам республіканців, комісія «сертифікувала» фальшиві результати.

Губернатор та державний секретар штату – крайні ліві демократи. Губернатор Мічигану Вітнер – крайня ліва і вже, майже відкрито, погрожує тим, хто голосував за Трампа. Але, навіть не дивлячись, на це, представники республіканців все ж відкликали свої підписи.

У Пенсильванії повний морок.  Коли стало зрозумілим, що Сплячий Джо програє, підрахунок бюлетенів був зупинений до моменту підвозу поштових бюлетенів. Різниця у той момент складала близько 600 (!) тисяч на користь Трампа. З одного округу прийшли близько ста тисяч бюлетенів і всі за Байдена. За декілька годин грандіозна перевага президента Трампа зникла.  Основний напрямок застосування фальсифікацій через систему Dominion був спрямований саме на Пенсильванію.

Система Dominion, що була куплена на гроші Фонду Клінтон ще у 2014 році, встановлена, як мінімум, у 30 штатах. Особливе значення було приділено, природньо, штатам бойових дій. Саме там фіксуються основні та масові порушення, та фальсифікації. Все більше фактів, що для керуванні цією системою залучені  два венесуельці, які повязані з режимом Мадуро, а також Сорос.

У Джорджії, як виглядає, все йде до вибуху. Різниця голосів мінімальна. Третій день поспіль в Атланті та інших містах штату не вщухають мітинги протесту проти фальсифікацій.  Під присягою повідомляють, що, ще у вересні, таємно проводилися тренінги для представників демократів у штаті для фальсифікацій виборів. Ситуація різко ускладнюється тим, що в штаті, 5 січня 2021 року, відбудеться другий тур виборів до Сенату США.

Ручний перерахунок голосів, лише в окрузі Файєтт у Джорджії, за один день виявив, що 2 755 бюлетенів не були пораховані взагалі. Більшість голосів були за Трампа. Саме в окрузі Файєтт була знайдена карта пам’яті саме з цими зниклими голосами. До цього, в іншому окрузі Джорджії – Флойді, сталася та ж сама історія. І знову сотні голосів не були зараховані на користь Трампа. Сам перерахунок – це відверте знущання, коли рахуються всі бюлетені – законні та фальшиві, сфабриковані, вкинуті. А губернатор Джорджії, як і державний секретар штату, немовби, республіканці. Їх прозвали зневажливо, як RINO, тобто «республіканець лише за назвою». І ці RINO дають дозвіл на сертифікацію виборів. Та, напевно з переляку, миттєво заявляють, що тим самим надають змогу для нового перерахунку.  Але, їх вже просили рахувати лише законні бюлетені.

В Арізоні нічого не завершено і нічого невідомо. Скільки бюлетенів надійшло поштою, зрозуміти неможливо? Скільки людей голосували «з того світу» теж вражає і, звичайно, всі голоси небіжчиків за Байдена. Скільки людей голосували по декілька разів ще невідом? В одному із великих округів штату суддя відмовився надавати дозвіл не перерахунок лише законних бюлетенів. Голова Республіканської партії в штаті прямо заявила, що все ще попереду і вони переможуть в Арізоні.

В окрузі Кларк, штат Невада, результати місцевих виборів скасували взагалі на тлі виявлених масштабних фальсифікацій та порушень. 150 тисяч бюлетенів були визнані недійсними. Як результат, були скасовані й результати президентських виборів, тому що бюлетень був спільний. В іншому окрузі Невади більш ніж 350 тисяч бюлетенів були розіслані до неіснуючих адресатів.   Подаються позови, йдуть суди, Ситуація різко радикалізується.

Президент Трамп заявив, що тепер стало зрозумілим, чому так гарячкувато поспішає Сплячий Джо із своїми підлеглими захопити владу. Вони знають, що вони програли. Як мінімум, у чотирьох штатах бойових дій – Вісконсині, Джорджії, Пенсильванії та Мічигані, Байден програв. Президент Трамп заявив, що він володіє даними про те, що сталося. І Президент Трамп додав: «Світ спостерігає!». Просто треба було ще додати, що «спостерігає за державним переворотом». Президент Трамп це вже знає точно. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.