Державний переворот у США. Dominion, голосування поштою, мертві виборці

18 ноября 2020, 20:32
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
215
Державний переворот у США. Dominion, голосування поштою, мертві виборці

Dominion - це лише частина широкомасштабного дійства, який не може бути названий інакше, як державний переворот.

В окрузі Кларк, штат Невада, результати місцевих виборів скасували взагалі на тлі виявлених масштабних фальсифікацій та порушень. 150 тисяч бюлетенів були визнані недійсними. Як результат, були скасовані й результати президентських виборів, тому що бюлетень був спільний. В іншому окрузі Невади більш ніж 350 тисяч бюлетенів були розіслані до неіснуючих адресатів.   

Ручний перерахунок голосів, лише в окрузі Файєтт у Джорджії, за один день виявив, що 2 755 бюлетенів не були пораховані взагалі. Більшість голосів були за Трампа. Саме в окрузі Файєтт була знайдена карта пам’яті саме з цими зниклими голосами. До цього, в іншому окрузі Джорджії сталася та ж сама історія. І знову сотні голосів не були зараховані на користь Трампа. Сам перерахунок – це відверте знущання, коли рахуються всі бюлетені – законні та фальшиві, сфабриковані, вкинуті. А губернатор Джорджії, як і державний секретар штату, немовби, республіканці.

Основний напрямок застосування фальсифікацій через систему Dominion був спрямований на Пенсильванію. Саме там особливо лютували демократичний губернатор та державний секретар штату. Коли стало зрозумілим, що Сплячий Джо програє, підрахунок бюлетенів був зупинений до моменту підвозу поштових бюлетенів. Різниця у той момент складала близько 600 тисяч на користь Трампа. З одного округу прийшли близько ста тисяч бюлетенів і всі за Байдена. За декілька годин грандіозна перевага президента Трампа зникла.  

В Арізоні нічого не завершено і нічого невідомо. Скільки бюлетенів надійшло поштою, зрозуміти неможливо. Скільки людей голосували «з того світу» теж вражає і, звичайно, всі голоси небіжчиків за Байдена.

Лише в одному окрузі штату Мічиган свідки під присягою зафіксували масив бюлетенів, у якому 60 % підписів належали одній людині, маса бюлетенів була просканована по декілька разів, працівники виборчих комісій власноруч заповнювали бюлетені, або псували їх. В окрузі Антрім використовувалося хибне програмове забезпечення, яке до того було задіяне в окрузі Вейн. Там також була встановлена система Dominion  Десятки тисяч бюлетенів, що надійшли поштою, були виключно за Байдена. Десятки тисяч померлих також «голосували» за Сплячого Джо .

І саме округ Вейн, до якого входить Детройт та який є найбільшим округом штату, став епіцентром вже прямого політичного зіткнення.  Виборча комісія відмовилися сертифікувати результати виборів в окрузі на тлі масштабних порушень. Комісія складається із двох представників республіканців та демократів. Але, як повідомляють, під тиском та погрозами представникам республіканців, комісія «сертифікувала» фальшиві результати. Губернатор та державний секретар штату – крайні ліві демократи.  

Директор з стратегії та безпеки системи Dominion Ерік Кумер публічно написав: «Трамп не переможе. Я F***ing зроблю це". Ця система була закуплена на гроші Фонду Клінтон ще перед виборами у 2016 році. Підтримку надавав колишній директор ЦРУ Леон Паннетта. Тоді банда Обами-Клінтон –Байдена були переконані у перемозі Злодійкуватої Хілларі та не використали цю систему на всю потужність. Зараз, у 2020-ому, вони вирішили не ризикувати.

Йдеться про те, що Dominion встановлена, як мінімум, у 30 штатах. Особливе значення було приділено, природньо, штатам бойових дій, Саме там фіксуються основні та масові порушення та фальсифікації. Але, Dominion -  це лише частина широкомасштабного дійства, який не може бути названий інакше, як державний переворот.

14 листопада на вулиці Вашингтону вийшло більше ніж 300 тисяч американців, які приїхали зі всієї країни. Вийшли захищати конституцію та свободу. Основним  гаслом «Маршу за 45-го» стало: «Зупинити крадіжку!». Зрозуміло, що це лише початок. Сполучені Штати йдуть до громадянського зіткнення, яке вже, як видається, не зупинити. Президент Трамп спостерігає.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.