Державний переворот у США. Неминучість Майдану у Вашингтоні

14 ноября 2020, 10:31
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
241
Державний переворот у США. Неминучість Майдану у Вашингтоні

14 листопада у Вашингтоні, о 12 годині, може розпочатися американський Майдан. «Марш за 45-го Президента» вже названий найбільш важливою подією в історії країни після Громадянської війни.

У Неваді було розіслано 226 тисяч бюлетенів за фальшивими адресами.

У Пенсильванії тільки один масив бюлетенів, які були отримані поштою, склав близько 100 тисяч і всі відмітки були за Байдена. До цього Президент Трамп перемагав сотнями тисяч голосів.

В Арізоні  поштою надійшли масив бюлетенів і всі за Байдена. Кількість померлих, що «голосувала» у штаті налічується вже сотнями.

У Джорджії у невідомому напрямку зникли приблизно 9 тисяч бюлетенів, якими голосували військові моряки на базах, що розташовані у штаті. Кількість бюлетенів, що надійшла поштою і лише за Байдена, вимірюється тисячами. До цього, Трамп перемагав десятками тисяч голосів.    

Лише в одному окрузі Мічигану свідки під присягою зафіксували масив бюлетенів, у якому 60 % підписів належали одній людині, маса бюлетенів була просканована по декілька разів, працівники виборчих комісій власноруч заповнювали бюлетені, або псували їх, в окрузі Антрім використовувалося   хибне програмове забезпечення, яке до того було задіяне в окрузі Вейн. Десятки тисяч бюлетенів, що надійшли поштою були виключно за Байдена. Десятки тисяч померлих також «голосували».

Згідно розслідувань, яке провів Fox News, було виявлено, що електронна система голосування Dominion по всій країні видалила 2,7 мільйона голосів, що призначалися Президенту Трампу на загальних виборах. У звіті щодо розслідування було заявлено, що: аналіз даних вказує на те, що 221 тисяча голосів у Пенсильванії перейшли від президента Трампа до Байдена. 941 тисячу голосів Трампа видалено. Штати, які використовують систему голосування Dominion, передали 435 тисяч голосів від Трампа до Байдена.

Система Dominion була закуплена ще у 2016 році на гроші Фонду Клінтон. Тоді ця банда не використала цю злочинну систему лише тому, що були абсолютно переконані у перемозі Злодійкуватої Хілларі. Зараз, у 2020-ому, ця банда вирішила не ризикувати щодо Сплячого Джо. 

Всі сили підкупу, крадіжок, фальсифікацій, шантажу, погроз, залякувань, махінацій були задіяні по цілій державі із прямим фокусуванням на штати бойових дій – Мічиган, Невада, Арізона, Вісконсін, Джорджія, Пенсильванія, Північна Кароліна, Флорида. На всю дикунську потужність була задіяна влада губернаторів- демократів, а також головних прокурорів штатів та судів штатів від демократів.  

Але найбільш страшно те, що заколотники, як виглядає, планували використати армію США для захоплення влади. Трамп відчував це. Це стало зрозумілим влітку, коли Марк Еспер публічно відмовлявся виконувати накази Президента держави та Верховного головнокомандувача. Зараз, коли в країні відвертий державний переворот, Трамп не міг вчинити інакше, аніж задушити його зародки в Пентагоні. Були звільнені всі ключові цивільні особи на чолі із секретарем оборони.   

Істерія банди Байдена щодо свого самопроголошення, як видається, повинна була бути підкріплена відповідними діями Пентагону, який відверто виходив із під конституційного керування та контролю з боку президента США.

Тепер, вже немає жодних сумнівів, що банда Обами-Клінтон-Байдена готувалася до перевороту 2020 року довгих чотири роки. Вони прорахувалися тільки в тому, що американці знову підтримали Трампа. І вони зрозуміли, що назад дороги вже немає. Перед їх переляканими очима стоять сотні тисяч американців, що скандують: «Арештуйте їх!».

Тиждень тому в США відбулася прелюдія американського Майдану.14 листопада у Вашингтоні, о 12 годині, може розпочатися справжній американський Майдан. «Марш за 45-го Президента» вже названий найбільш важливою подією в історії країни після Громадянської війни. Тих, хто не зможе дістатися столиці, закликали виходити на головні площі у столицях всіх штатів. Це вже не зупинити.

Як і передбачалося, бандити та заколотники на чолі з Обамою, Клінтон та Байден не мають допустити, аби розслідування перевороту 2020 року дійшло до Верховного Суду. США прямують до прямого громадянського зіткнення. Трамп переможе. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.