Державний переворот у США. Обама, Клінтон, Байден, Путін

8 ноября 2020, 12:49
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
195
Державний переворот у США. Обама, Клінтон, Байден, Путін

Значить, повинен надійти наказ звернути із «української дороги 2004-го». Коли та куди? Це зараз є вирішальним.

Все, як виглядає, повинно було завершитися у 2000 році перемогою Ела Гора. Лише диво зупинило стратегічне страхіття, яке повинно було тоді накрити США. Довгі вісім років правління Клінтонів закладали основи руйнування держави і саме Ел Гор – лівий екстреміст, повинен був те руйнування закінчити.  

У 2004 році ліві бандити США не ризикували і виставили проти Джорджа Буша-молодшого зрадника часів Вєтнамської війни Джона Керрі Це була справжня прелюдія дикого жаху, що насувалося на США.

У 2005 році ліві американські екстремісти, із центром у Чикаго, зробили свій справжній вибір – Барак Хуссейн Обама. Сталініст, комуніст та ісламіст. Хресними батьками цього монстра були троє чорношкірих чиказьких менторів та викладачів, що вели Обаму по цілому життю. Але, ключовою постаттю була Хілларі Родмен Клінтон.

У 2008 році та банда захопила владу у США. За знову довгих вісім років вони намагалися знищити в Америці все американське та головне – знищити американську свободу. Дика іронія полягає в тому, що Маккейн програв тоді сталінському бандиту Обамі, а у 2020-ому дружина померлого Маккейна допомагає Сплячому Джо стати президентом.

У 2016 році банда була переконана у перемозі Хілларі. Шок програшу був поза уявою. І саме тоді, банда Обами-Кілнтон-Байдена зрозуміли абсолютно – перемогти Дональда Трампа законно неможливо. Державний переворот у США розпочався саме 9 листопада 2016 року, коли було оголошено про перемогу Трампа. До 9 листопада 2016 року відбувався заколот та путч.  

У 2016 році Путін, Кремль та Лубянка діяли проти Трампа відкрито. Зрозуміло чому, у Білому Домі сидів найближчий соратник Путіна – сталініст та комуніст Обама. А Сплячий Джо лише слухняно виконував всі накази двох союзників, в першу чергу, по знищенню України. За декілька днів до інаугурації Трампа до Києва примчав Сплячий Джо, аби знищити всі злочини, що він накоїв в Україні, а також надати накази своїм лялькам – Порошенко, Яценюку та далі за списком. Але не вийшло у Сплячого Джо знищити все, що він накоїв на українській землі. І не злочини ідіота Джо Байдена та його сина, такого самого ідіота Хантера, були головними та найбільш страшними. Обама та Клінтон – ось, хто залив Україну кров’ю. Ті два лівих екстреміста спільно із своїм союзником із Кремля.

«Досьє Стілла», яке готувалося на гроші Клінтон та за допомогою Києва та Москви, не змогло скинути Дональда Трампа під час чергового та вже більш безумного етапу державного перевороту – «російського втручання на боці Трампа». Тоді розпочався новий етап перевороту – «імпічмент». Коли і той етап  перевороту рухнув, в дію вступив новий етап перевороту – китайський комуністичний вірус. В той час Сплячий Джо був вже обраний, як кандидат від демократів.

Барак Хуссейн Обама не бажав, щоб його напарник балотувався взагалі. Він заборонив йому робити те у 2006-ому, тому що була одна та єдина креатура – Хілларі Родмен Клінтон. У 2019-ому в Обами не залишилося іншого вибору, як погодитися на кандидатуру Сплячого Джо, але за єдино\ умови: кандидатом на віце-президента повинна була стати діва екстремістка та марксистка – Камалла Харріс. У Байдена не залишалося вибору.

Ця банда не могла перемогти. Вони це знали, Америка це знала, світ це знав. Залишався єдиний шлях – відкритий державний переворот. Зараз світ спостерігає саме це.

Путін, Кремль та Лубянка не втручалися під час перегонів, вони боялися. Вони втрутилися після голосування. Саме тоді, коли вони вміють діяти найкраще. Треба бути абсолютно свідомими у тому, що зараз в Сполучених Штатах те ж саме, що було в Україні у 2004 році, а Байден – це Янукович.

Вони йдуть чітко по українських слідах. Але, їх кремлівські ментори знають, що «українська дорога 2004-го» приведе банду Обами – Клінтон до катастрофи. Путін знає, що заборонено допустити, аби ця дорога привела б до Верховного Суду США.  Трамп дуже добре здогадувався, що попереду, коли призначав суддею Емі Барретт. Значить, повинен надійти наказ звернути із «української дороги 2004-го». Коли та куди? Це зараз є вирішальним. Як виглядає, шлях залишається один – до кривавої бійні. Банда Обами – Клінтон – Байдена вже не відверне. Та Президент Трамп не відступить. Але, головне, що вже не відступлять американці. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.