Червона хвиля йде. На шляху до перемоги Трампа

28 октября 2020, 18:39
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
116
Червона хвиля йде. На шляху до перемоги Трампа

Президент Трамп виграє в Огайо. Трамп виграє у Північній Кароліні. Трамп виграє у Флориді та Арізоні. Трамп лідирує у Мічигані, Неваді та Пенсильванії.

Президент Трамп виграє в Огайо. Трамп виграє у Північній Кароліні. Трамп виграє у Флориді та Арізоні. Трамп лідирує у Мічигані, Неваді та Пенсильванії. Він трохи відстає у Вісконсині, але має шанси виграти у Нью-Гемпширі.

Вчора на мітинг у місті Омаха (штат Небраска) прийшло 30 тисяч людей. У Літітці, Пенсильванія, що налічує близько 9 тисяч населення, на мітинг президента США прийшло приблизно 6 тисяч.

Червона хвиля, про яку казали у Білому Домі, захлинає Америку. З кожним часом вона стає все потужнішою. Сплячий Джо та його банда, на чолі із Бараком Обамою та Злодійкуватою Хілларі, в стані шоку. Останні дані щодо загально-американського стану показали, що Трамп попереду на один відсоток.

На «мітингу» Сплячого Джо в Огайо зібралося…двадцять машин, в яких сиділо, максимум 50 людей. На мітингу у Джорджії машин було приблизно сто. На інші «зустрічі» приходять по декілька десятків людей, які розміщуються всередині намальованих фарбою, або крейдою, кіл. Жалюгідне та гидке видовище. Та, в основному, Сплячий Джо не виходить із свого підвалу в Делавері.

Кожний день, якщо не час, приносить нові, жахливі дані про родину Байденіів на чолі із Сплячим Джо – «сімейне кримінальне підприємство». І всюди – Росія, Китай, Україна та Казахстан. І знову – Україна, Росія, Китай. А за цим, як прямо каже Дональда Трамп, Путін, Порошенко, Сі. Цей вал страшної правди і загнав Сплячого Джо до його лігва у Делавері. Сотні тисяч людей на мітингах Трампа вимагають посадити Байдена та його рідних, в першу чергу, Хантера, у тюрму. Над Сполученими Штатами лунає: «Lock them up!».

Байден, Обама, Клінтон і вся та банда розраховували, що китайський комуністичний вірус вибє Трампа із перегонів до останнього моменту. Майже миттєве повернення президента США до кампанії, фактично, паралізувало штаб Сплячого Джо. А Трамп повернувся до американців, як виглядає, ще із більшою енергією та завзяттям.

Затвердження Емі Барретт суддею Верховного Суду США, можливо, переломило хід гонки. Перемога Барретт – це небачена перемога Трампа та республіканців.

Це, буквально, відчувається, як енергія людей живить Трампа. Кожний день по два-три мітинги у різних штатах.  Десятки та сотні тисяч людей. Енергетика дійсно небачена. Вона, навіть, сильніша, аніж була в історичному 2016-ому. А по-іншому й не могло бути.

Попереду – Арізона, Північна Кароліна, Міннесота та далі на гребнях червоної хвилі, що йде до перемоги.

Make America Great Again, Президенте Дональд Трамп!  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.