Анна Маканджу з Ленінграду. Обама, Байден. Україна

22 октября 2020, 19:12
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
126
Анна Маканджу з Ленінграду. Обама, Байден. Україна

Анна Маканджу – ось хто був ключовим архітектором стратегії банди Обами – Байдена – Клінтон – Райс – Нуланд – Йованович по приниженню та знищенню України.

На фотографії Сплячий Джо Байден зустрічається влітку 2016 року із Арсенієм Яценюком. Поруч із Байденом, на дивані, сидить Анна Маканджу, тоді головний радник Сплячого Джо по Україні. Ще один із членів анти-української коаліції вищого рівня. Однозначно, всі ті люди обговорювали майбутню перемогу Злодійкуватої Хілларі на виборах та подальший грабунок та знищення України.

Анна Маканджу – ось хто був ключовим архітектором стратегії банди Обами – Байдена – Клінтон – Райс – Нуланд – Йованович по приниженню та знищенню України. Страшні та брудні оборудки Сплячого Джо із Хантером були лише їх злодіяннями по власному збагаченню. Стратегію займалася саме Маканджу і Нуланд.

Анна Маканджу була запрошена на роботу до адміністрації Барака Хуссейна Обами у 2009 році. У Раді національної безпеки Маканджу стала директором по Росії. Саме тоді Злодійкувата Хілларі оголосила про «перезавнтаження». Жодних сумнвів, що Маканджу була однією із головних постатей у тому геостратегічному злодійстві.

Жодних сумнівів у тому, що саме ця - Анна Маканджу, наглядала над процесом  переговорів щодо СТАРТ-2, якими керувала страхітлива Роуз Гьотемьоллер. Наслідки того безумства ми всі зараз відчуваємо. А ту Роуз, влітку 2016-го, відправили керівником місії США в НАТО добивати те саме НАТО. Тепер зрозуміло, чому у НАТО «смерть мозку»? А та гидотна Гьотемьоллер, ще у 2008 році, публічно закликала не приймати до Альянсу, ані Україну, ані Грузію. І одночасно із її відправленням до Брюсселю, Маканджу опиняється в апараті Сплячого Джо.

А до того, та страшна Анна, служила в місії США в ООН, як старший політичний радник, під керівництвом Сюзан Райс, яку потім Обама зробив радником із національної безпеки. Сюзан Райс – ще один із головних елементів анти-української коаліції вищого рівня на чолі із Обамою та Путіним.

Анна Маканджу – випускник «Курсів для Нових американців» програми Пауля та Дейсі Сорос. Далі продовжувати вже немає жодного сенсу.

Анна Мканджу народилася в СРСР, у Ленінграді. На батьківщині полковника КГБ Путіна. Коли їй було 11 років, батьки перебралися до Німеччини, потім до Арізони у США, потім до Кувейту і, нарешті, до Техасу.

А хто ж її батьки? Батько – із Нігерії, а мати – із України. Ось така ленінградська сімя. Тепер зрозуміла «любов» цієї Анни до України? Так саме, як і «любов» мразі та покидька Александера Віндмана, ше одного «щирого українця». А той Віндман міг стати міністром оборони України. Є ще один із Ленінграду та з коріннями із Києва, ше один Александер – Вінніков, глава місії НАТО в Україні. Ще є якісь ілюзії щодо відносин України із Альянсом?

А Анна Маканджу є також старшим членом Атлантичної Ради з питань НАТО та трансатлантичних відносин. Атлантична Рада, що перетворилася у примітивний та тупий смітник, що обслуговує інтереси  банди Обами – Байдена – Клінтон. Саме таких, як Маоанджу та Вешбоу, і тримає та Атлантична Рада.

І Анна Маканджу зараз менеджер із глобальної політики Facebook.  Facebook, Twitter, Google – глобальні цензурні структури на чолі яких стоять ліві екстремісти та бандити. Не могла та Анна не бути із ними.

А хто ж на фотографії поруч із тією Анною із Ленінграду? Правильно, Ерік Чарамелла. Це той, що був донощиком від ЦРУ у Віндмана, коли вони розпочали заколот та путч проти Дональда Трампа у вигляді «імпічменту». Чарамелла ще до сих пір офіцер ЦРУ США? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.