Байден капітулював. Дебатів більше не буде

12 октября 2020, 12:47
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
185
Байден капітулював. Дебатів більше не буде

Небачене, стрімке та приголомшуюче повернення Дональда Трампа до виконання своїх обов’язків та поновлення передвиборчої кампанії, можливо, доконало Сплячого Джо.

Сплячий Джо та його опричники не бажали дебатів взагалі. Ніяких, ні за будь-яких форматів. Вже незаперечно, що Джозеф Байден волав би провести всю свою «кампанію» не виходячи із свого бункеру у Делавері. Вони чудово усвідомлювали, що будь-які прямі дебати із Трампом приведуть до поразки. Цілковито правильно усвідомлювали.

Погром Сплячого Джо на дебатах у Клівленді ввів угруповання Байдена у стан істерії та не залишав для них іншого вибору, як знищувати будь-яку можливість їх продовження. Знищення Пенсом Фальшивої Камали на дебатах у Солт-Лейк - Сіті просто доконало Сплячого Джо.

Саме після дебатів у Клівленді, Президент Трамп був інфікований китайським вірусом. Всі його найближчі та ключові виконавці та соратники були поражені китайським комуністичним вірусом. Жоден із банди Обами-Байдена-Клінтон не постраждали. Циркулюють підозри, що джерелами зараження, могли бути журналісти, що летіли на борту літака № 1 до Клівленда, або персонал, що монтували обладнання на сцені дебатів. Можливо. Але точно, що Президент Трамп був уражений китайським вірусом відразу після погрому, який він влаштував Байдену в Огайо. Доля наступних дебатів була, фактично, вирішена. Так воно й сталося.

Зрив передвиборчих дебатів – це не збіг, це не випадковість. Жорстко продуманий та втілений план. Ключовим виконавцем цього чергового злодійства Сплячого Джо, але передусім бандита та сталініста Обами, стала Комісія із президентських дебатів. Як погодилися на такий її склад люди Трампа, уявити неможливо? Те, що ця «нейтральна та неупереджена» Комісія витворяє, реальні дії, яких, за рівнем цинізму та жаху, Америка ще не бачила. Тепер дивіться. Це війна, а не вибори. Президент Трамп це знає блискуче.

Комісія виконала завдання від банди Обами-Байдена-Клінтон та оголосила, що дебати у Флориді, які були намічені на 15 жовтня, повинні були відбутися у «віртуальному» режимі. Майже напевно, вони знали, що у Трампа немає іншого виходу, як відмовитися. Так воно й сталося. Але, ті холуї Сплячого Джо не могли навіть уявити, що Трамп прямо заявить, навіщо те було угрупованням Байдена замислено. Але вирішальне, що заколотники не могли, навіть, у страшному сні уявити, що Трамп одужує від отруєння після нападу китайським вірусом. Після цих глибинних шоків, Комісія взагалі відмінила дебати у Маямі. А ведучим там повинен був бути лютий противник Трампа. Абсолютно «чесні та прозорі» правила гри.

Небачене, стрімке та приголомшуюче повернення Дональда Трампа до виконання своїх обовязків та поновлення передвиборчої кампанії, можливо, доконало Сплячого Джо. Відміна дебатів у Флориді – це його нещадна капітуляція. Важко уявити, що Дхозеф Байден погодиться на дебати, які намічені на 22 жовтня у Нешвіллі, штат Теннессі. На них повинні обговорюватися зовнішньополітичні проблеми. Коли Дональд Трамп почне казати про Україну та про Іран, із Байденом все буде покінчено.

Та є ще один та однозначно, вирішальний чинник, у цьому безумному дійстві – заколот Клінтон 2016 року. Саме зараз почали друкуватися документи того небаченого безумства, що коїли Злодійкувата Хілларі за керівництва Брехливого Барака та Сплячого Джо. Заколот проти Трампа, США та України за прямої допомоги України, в першу чергу, а не Москви та Кремля. Трамп віддав наказ розсекретити все. Саботаж дикий – від найвищого керівництва ЦРУ та ФБР, до параної у Конгресі. Ось ще, чому Сплячий Джо в стані всепоглинаючої істерики . І розпочинається процес призначення нового судді Верховного Суду США.

Дональд Трамп 12 жовтня – у Флориді. Його чекають люди. Саме там, у Флориді, куди Сплячий Джо злякався прийти на дебати та капітулюваа. 

  


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.