Огайо, Клівленд: Трамп та погром Сплячого Джо

2 октября 2020, 10:36
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
2
919
Огайо, Клівленд: Трамп та погром Сплячого Джо

На сцені зійшлися дві Америки – справжня, в обличчі Дональда Трампа, та не-Америка, яку уособлює Сплячий Джо.

Джозеф Байден та його команда абсолютно не хотіли жодних дебатів взагалі. Вони знали, що Сплячий Джо приречений. В той самий час, відмовитися публічно означало програти вибори ще до дня голосування. Становище склалося просто безвихідним і Сплячий Джо був відправлений на заклання.

Дебатами, те, що відбулося у Клівленді, назвати неможливо. Не тому, що Байден та його оточення відверто йшли на зрив самої сутності передвиборчих дебатів. Не тому, що Сплячий Джо брехав тотально. Не тому, що Сплячий Джо панічно боявся прямого зіткнення із Президентом Трампом. А тому, що на сцені зійшлися дві Америки – справжня, в обличчі Дональда Трампа, та не-Америка, яку уособлює Сплячий Джо.

Хоча проти Дональда Трампа були два суперники – сам Байден та так званий ведучий Уоллес, Президенту було набагато легше, аніж тоді, у вересні 2016-го, коли він вперше зіткнувся на дебатах із Злодійкуватою Хілларі. Тоді, Трамп лише здогадувався, що проти нього та США вчиняється заколот. Зараз, у вересні 2020-го, Президент Трамп блискуче знає, що той безумний заколот трансформувався у відкритий переворот. У Клівленді Трамп заявив про це прямо. То був вирок Сплячому Джо. Далі «дебати» можна було не проводити.

Це дійсно дві Америки, вірніше справжня Америка Трампа та не-Америка Байдена, яким вже відкрито керують ліві радикали та екстремісти.   Нездоланна прірва за кожним напрямком – від економіки до податків, до енергетики, до іміграції, до освіти, до погромів та бунтів, до всього. Байдена висунули не тому, що він може перемогти, а тому, що готують підгрунтя до 2024 року. Й тому, що так наказав Барак Хуссейн Обама. Дональд Трамп не повинен мати жодних ілюзій – проти нього зараз бореться не Сплячий Джо, а комуніст, сталініст та ісламіст Барак Хуссейн Обама. Тепер зрозуміло, чому Сплячому Джо підсунули в якості партнерки Фальшиву Камалу – ліву радикалку Камалу Харріс.

Стиль поведінки Трампа був єдино правильний. Із такими дикими монстрами, як Байден, по іншому розмовляти не можна. В принципі, Трамп повинен був сконцентруватися виключно на заколоті та перевороті проти нього та США. Коли Дональд Трамп виголосив імя Хантера Байдена ведучий брутально перервав Президента. Сплячий Джо заявив, що він «пишається своїм сином». Це був черговий вирок Байдену. Саме тоді, коли в Сенаті розгортаються дійсно історичні слухання щодо істинних витоків «російської справи».

Чим ближче було до завершення зіткнення в Огайо, тим сильнішим ставав погром Байдена. Після остаточного його завершення штаб Сплячого Джо почав розмірковувати над відміною участі у двох інших раундах. А вони будуть проходити вже в абсолютно прихильних для Трампа штатах. Флорида стала рідною домівкою Президента. Теннессі – тотально «червоний» штат. І ситуація також буде дуже відмінною й звичайно, що не на користь Сплячого Джо.

Вже наступного, після зіткнення в Огайо, вечора, Трамп стояв перед багатотисячним натовпом у Міннесоті. Коли він почав розповідати про перші дебати із Байденом, люди зійшлися у сміховій істериці. То був вирок. Куди поїхав після погрому у Клівленді Сплячий Джо, мало кому відомо.

Передвиборчий графік Трампа вже просто божевільний: по два та три мітинги та виступи. Флорида, Вісконсін, Каліфорнія та далі. Шлях до перемоги. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.