Дональд Трамп: «Росія втрутилася у вибори 2016 року від імені Хілларі Клінтон»

29 сентября 2020, 13:32
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
62
Дональд Трамп: «Росія втрутилася у вибори 2016 року від імені Хілларі Клінтон»

Злодійкувата Хілларі привезла до Кремля навесні 2009 року «червону кнопку» від Обами.

На мітингу у Вірджинії Президент Трампа сказав: «Росія втрутилася у вибори 2016 року від імені Хілларі Клінтон».

Злодійкувата Хілларі привезла до Кремля навесні 2009 року «червону кнопку» від Обами та оголосила про «перезавантаження». Лише після декількох місяців нападу Путінв та Медведєва на Грузію. А у грудні 2008-го, вже після перемоги Барака Хуссейна Обами, НАТО повністю поновило всі стосунки із Москвою.

Лише через декілька місяців після оголошення «перезавантаження», банда Обами, за схвалення Злодійкуватої Хілларі, оголосили про відмову розміщення систем ПРО на території Польщі та Чехії. Так Обама, Байден, Клінтон зрадили Центрально-Східну Європу.

Лише через рік після оголошення злочинного «перезавантаження», Барак Хуссейн Обама підписав у Празі – вищий рівень цинізму – СТАРТ-2, що докорінно змінило геостратегічний ракетний баланс на користь банди Путіна. СТАРТ-2 від банди Обами – Байдена – Клінтон готувала страхітлива особа – Роуз Гьотемьоллер. Саме ця особа у 2016-ому збирала кошти на підтримку Злодійкуватої Хлларі, а потім була відправлена до НАТО, як голова американського представництва. Щоб знищувати НАТО, чого вона, в принципі, й досягла. Креатура тієї Роуз – Барбора – Маронкова, була відправлена до України, знищувати те, що ще залишалося у стосунках Альянсу із Україною. Зараз у НАТО «смерть мозку», Маронкова несамовито підтримувала Злодійкувату Хілларі.

Саме за прямої вказівки Злодійкуватої Хілларі канадська фірма Uranium One продала стратегічні запаси американського урану режиму у Кремлі.

Відносин між Україною та США до початку президенства Януковича, фактично, не було. Не тому, що Ющенко підтримував Маккейнв проти Обами, а тому, що Обама був соратником полковника КГБ Путіна. Основи анти-української коаліції були закладені саме під час першої каденції сталініста та комуніста Обами і ті основи, в першу чергу, закладала саме Х. Клінтон. Обама зустрічався із Януковичем, а Порошенко був членом команди Януковича.

Операція  “Crossfire Hurricane”, як стало відомо, розпочалася у 2016 році. Метою було  політичне знищення Дональда Трампа на користь Хілларі Р. Клінтон. І паралельно із розгортанням операції ФБР “Crossfire Hurricane”, розпочалася «українська» частина заколоту проти Дональда Трампа. Прізвища вже давно відомі. Президент Трамп та його команда знали дуже багато, але не все. Головне, про що вони знали, так це те, що проти них спільно діють із Банкової та з Кремля. Не паралельно, а спільно, заради перемоги Х. Клінтон. Зараз, у 2020-ому, все теж саме, жодних сумнівів. А по-іншому й бути не може. Просто все набагато підступніше, таємніше та мерзотніше.

За пасквіль «Досє Стіла» проти Дональда Трампа платили Демократичний Національний Комітет та Фонд Клінтон. А головним джерелом інформації для того брудного «досє» був Ігор Данченко, уродженець України, який навчався у Пермі. Про це заявив Генеральний прокурор США Вільям Барр. Той черговий «українець» працював у лівому центрі Brookins, де зараз прилаштувалася Вікторія Нуланд – член анти-української коаліції вищого рівня, на руках у якої дуже багато української крові. Вікторія Нуланд, яка прямо підтримувала Х. Кілнтон, мала прямі стосунки із А. Халупою – ще однією «українкою», яка, в свою чергу, координувала кампанію проти Трампа через посольство України у Сполучених Штатах, через В. Чалого та О. Шуляр. Вірно, Валера та Оксана?

Дональд Трамп перед перемогою у 2016-ому сказав, що в Україні живуть дуже погані люди. Правильно сказав про тих, хто утворив анти-українську коаліцію спільно із бандою Обами та бандою Путіна. Ця анти-українська коаліція, в першу чергу, звичайно була проти України. В другу – проти США та проти Дональда Трампа. Зараз вона працює на всю потужність за Сплячого Джо. І знову проти України.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.