Майбутня перемога Трампа, “Crossfire Hurricane”, Обама, Байден та Україна

25 сентября 2020, 19:24
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
104
Майбутня перемога Трампа, “Crossfire Hurricane”, Обама, Байден та Україна

Операція “Crossfire Hurricane”, як стало відомо, розпочалася у 2016 році. Мета – політичне знищення Дональда Трампа.

Доповіді двох комітетів Сенату Сполучених Штатів – з внутрішньої безпеки і урядових справ та фінансового – не підірвали й без того зруйнований вщент американський політичний фундамент. Вони просто підтвердили те, що було вже відомо. Лише додали ще більш викривань, фактів, доказів. Просто стало ще більше жаху від того, що коїли Сплячий Джо та його родина із провідною та страхітливою роллю Хантера Байдена.

Що не було відомо, що ниточки мерзотних оборудок Байдена-молодшого тягнулися до комуністичного Китаю, путінської Росії, України під Порошенко та Казахстану Назарбаєва? Звичайно, що було. Не були лише відомі деталі цих жахливих діянь. Як, наприклад, що фірма  Owasco, якою керував Хантер Байден, отримала у 2017 році від китайського олігарха 6 млн. доларів за «консультаційні послуги». А у 2014 році структури Хантера Байдена, отримали 3,5 мільйони доларів від Олени Батуріної в рамках «консультаційної угоди». Скільки Хантер отримував від Burisma – відомо давно.

Та все це лише «бізнес», «бізнес» на крові, в першу чергу українській, що із бізнесом немає взагалі нічого спільного. Майже точно, що якщо б Сплячий Джо не був би віце-президентом США, нічого б подібного не трапилося. Але, саме Джозеф Байден був віце-президентом при Бараку Хуссейну Обамі і саме ті величезні кошти, що платилися його синам та членам родини, були лише елементами гранд-стратегії банди Обами-Байдена – Клінтон-Керрі. Барак Хуссейн Обама – сталініст, комуніст та ісламіст, але головне – член анти-української коаліції вищого рівня на чолі з ним самим та Путіним. Батуріна платила мільйони Байдену-молодшому у 2014-ому, коли вже була утворена та безумно-кривава анти-українська коаліція на двох рівнях. І саме тоді, вже не існує жодних сумнівів у цьому, розпочалася підготовка до обрання Злодійкуватої Хілларі у році 2016-ому.

Операція “Crossfire Hurricane”, як стало відомо, розпочалася у 2016 році. Мета – політичне знищення Дональда Трампа. Все страхіття у тому, що та операція тривала ще й році 2017-ому, вже за президенства Трампа. Потуги “Deep State” дійсно, майже, безмежна. А під час передвиборчої кампанії Трамп клявся знищити “Deep State”.

І паралельно із розгортанням операції ФБР “Crossfire Hurricane”, розпочалася «українська» частина заколоту проти Дональда Трампа. Саме тоді, вперше пролунали брудні обвинувачення від Александри Халупи, співробітниці апарату Демократичного Національного Комітету. Халупа вкрай тісно діяла із О.Шуляр та В.Чалим, які були головними в посольстві України в США. І паралельно, за гроші того є самого Демократичного Національного Комітету, а також Фонду Клінтон, почалася підготовка «Дос’є Стіла», яке готувала фірма колишнього офіцера MI6 Крістофера Стіла – Fusion GPS. Лише зараз спеціальний прокурор Джон Дарем планує відкрити кримінальну справу щодо Фонду Клінтон.

Зараз ми не знаємо, чи існувала б Україна, якщо перемогла б ставлениця банди Обами-Байдена. Але, ми знаємо, що Україна вистояла поки що, тому що переміг Дональд Трамп. Він знав дуже багато та дізнається з кожним днем все більше про зловісну роль, ні не України, а тих, хто Україною керував із 2014-го. Дональд Трамп люто ненавидить Порошенко. Зараз член анти-української коаліції, найближчий соратник Путіна – Порошенко навіть не в стані істерії. Він у стані очікування всеосяжної розплати, яка насувається. Доповідь сенатських комітетів – це лише початок цієї розплати. Розплати за приниження, безумний обман та кров, кров та ще раз кров. А також за те, що Україна стала «буферною» державою.

30 вересня в юридичному комітеті Сенату США розпочинаються слухання, які повинні привести до істини щодо того жаху, який відбувався у США, як мінімум, від початку 2016-го. Жаху, що прямо накривав й Україну також. Повістками до Сенату викликані, майже, всі вищі особи банди Обами – Байдена – Кілнтон: від Бреннана до Клеппера, до Коммі, до Райс та далі.   Треба ще додати Йованович, Віндмана та Халупу. Порошенко та його холуїв викликають пізніше.

Дональд Трамп сказав після краху «імпічменту»: «Я виграю вибори й без України». Зараз ці слова стають реальністю. Заколот, що розпочався проти США, Трампа та України на початку 2016-го, зараз трансформувався у відкритий переворот. Президент Трамп заявив про це відкрито та публічно на мітингу вчора у Флориді. Президент Трампа лише через декілька днів скаже про це прямо в очі Джозефу Байдену. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.