Трамп, США, знищення ООН та іранського режиму

21 сентября 2020, 13:45
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
120
Трамп, США, знищення ООН та іранського режиму

Після 18 жовтня 2020 року все зміниться докорінно і вже ніколи не повернеться назад.

 

Франція, із прогресивним ідіотом Макроном, та ФРН, із найближчою соратницею Путіна, комсомолкою Меркель, – це не зрадники, це відверті та прямі вороги. Гаразд, а хто ж тоді найвищі керівники Великої Британії? Те, що Мей та Хаммонд були Remainers та абсолютно підтримували та підтримують божевільну іранську ядерну угоду, відомо давно. А чим тоді від Мей та Хаммонда відрізняються Джонсон та Рааб?  Лише декілька днів тому Помпео, під час зустрічі із Раабом, прямо звертався до Британії з вимогою опам’ятатися щодо  JCPOA/ Зараз США вже розглядають можливість запровадження санкцій, також, вже й проти Британії.

Вже не дивує, а шокує, продовження апеляцій Білого Дому до ООН. Навіщо «поновлювати» те, що вже давно померло та звертатися до ворогів та недругів в рамках структури, яка є абсолютно ворожою, тотально неадекватною та безумно небезпечною. Звертатися до ООН – сучасного притулку диктаторів та автократів. «Іранська ядерна оборудка» знищена історичним указом Президента Трампа. Все що було потім та відбувається зараз, лише вкрай небезпечні конвульсії та намагання Москви, Пекіну та Ірану утворити нові союзи, коаліції та альянси. Берлін та Париж завжди були у тих союзах та коаліціях. Україна це знає дуже добре.

Звичайно, що істерика в Тегерані, як завжди, безмежна. Та зараз вона має багато інших вимірів. Ключовий – це 3 листопада 2020 року. Байден був одним із натхненників кривавих «іранських ядерних паперів». Пекін, Москва та Тегеран моляться за перемогу Джозефа Байдена. І не тільки моляться. Нинішня істерика навколо JCPOA – це передусім битва проти Трампа, за Байдена. В останню чергу тегеранські клерикали турбуються про власний народ. І особливо зараз, коли цілий геостратегічний ландшафт Великого Близького Сходу, після історичних «угод миру» між Ізраїлем, ОАЕ та Бахрейном, змінився докорінно.

20 вересня 2020 року США поновили всі санкції, які планувалися бути відмінені після 18 жовтня. Президент Трамп на шляху до підписання виконавчого указу, який ще більше посилить рішення Державного Департаменту. В указі Трампа йдеться про суворе покарання тих, хто планує торгувати зброєю із тегеранським режимом. Лише два дні тому вищі дипломати з Москви та Пекіну волали, що шлях до постачання звичайних видів озброєнь до Ірану, включаючи ракетні, відкритий. Що Кремль та Пекін заволають, коли Трамп підпише цей указ? Зрозуміло що: напад на головний міжнародний інститут, напад на мир, знущання над простими іранцями, загроза війни на Близькому Сході.

Пекіну та Москві нічого не залишається, як продавати зброю Тегерану. Як будуть тому протидіяти США, поки що невідомо? В принципі все йде до вирішального зіткнення, уникнути якого, навряд чи вже вдасться. Путін, Сі, Хаменії, Ассад, Меркель, Макрон та інші розрахували все вірно. Саме у вересні та жовтні. Все кинуте для перемоги Сплячого Джо. І паралельно величезні навчання «Кавказ - 2020» за участі також Ірану, Китаю, Біларусі, Пакистану, М’янми та сателлитів із ОДКБ. А де ж ФРН та Франція, як партнери?  Британія вже, напевно, забула, як лише два роки тому, іранці підпалювали та захоплювали їх танкери.

 

Та абсолютна тиша в Києві. Фундаментальний примітивізм та тупість Кулеби вже не вражають. Вражає те, що цей учень Клімкіна витворяє взагалі, а наслідки будуть грандіозні. «Іранська ядерна оборудка» ніколи не була про ядерні амбіції Тегерану. Ті страхітливі папери були про глобальну архітектуру на Широкому Близькому Сході та про союз, саме про союз, між Путіним, Сі та Обамою. А також спільно із Меркель. Кулеба хоч пам’ятає, що саме дикунський режим іранських мулл збив український літак лише декілька місяців тому?  Жодних сумнівів у тому, що це страхіття трапилося також й через JCPOA, якщо Кулеба взагалі знає, що це таке. А Кулеба прибирає сміття в рамках ідіотської ініціативи ідіотської ООН.

Після 18 жовтня 2020 року все зміниться докорінно і вже ніколи не повернеться назад. Ми зараз ще не знаємо, чи будуть нанесені удари по іранським ядерним обєктам після дати «Х»?  Якщо вони будуть нанесені, хто буде їх завдавати? Ми не знаємо, чи завдадуть превентивних ударів іранські мулли? Як поведе себе Ізраїль? Зараз відомо єдине – Трамп крокує до перемоги.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.