Александер Віндман –зрадник, який міг стати міністром оборони України

15 сентября 2020, 09:57
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
857
Александер Віндман –зрадник, який міг стати міністром оборони України

Але, ключовим у путчі був саме уродженець Києва – Александер Віндман. Покидьок, злодій та зрадник, як США, так і України.

Заколот проти Дональда Трампа, США та України, який розпочався десь на початку 2016 року, трансформувався у відкритий конституційний путч у вересні 2019-го. Дуже багато вже відомо. Нові деталі цього злодійства просто додають жаху до глибини та продуманості скоєного. І всюди – Україна, Україна, Україна. 

Після єдиної та, можливо, останньої зустрічі Президента Трампа із смертельно переляканим Зеленським у вересні 2019-го року, Дональд Трамп заявив: «Я виграю вибори й без України». А Трамп просив у криворізького створіння лише одного – справедливості щодо заколоту проти США, і тому числі, й проти України. Зеленський не допоміг нічим, підписавши собі політичний вирок. І лише через декілька днів у Сполучених Штатах   розпочалося страхітливе та мерзотне дійство під назвою – «імпічмент». А правильно – путч проти Президента Трампа, США та України. Просто в Україні ще й донині цього не збагнули.

Лише зараз стало по-справжньому моторошно, як підступно та цілеспрямовано підбиралася «делегація» уряду США на інаугурацію «президента криворізького кварталу». Серед пяти її членів, лише колишній секретар Перрі був із команди Президента Трампа і не став, ані зрадником, ані заколотником.  Всі інші, окрім Пеннігтона, або були ними, або стали. Скоріш за все , перше.  Курт Волкер, колишній спеціальний представник Держдепу США з питань України, Гордон Сондланд, колишній посол США до ЄС, Александер Віндман, колишній директор департаменту Європейських справ в Раді Національної безпеки США при президенті, Джозеф Пеннінгтон, виконувач обов'язків голови дипломатичної місії США в Україні. Цей список, як стверджують, затвердив Трамп. Пояснень лише два – або Президент про все знав наперед, або він нічого не знав.

Через два місяці після інаугурації Зеленського відбулася підлаштована та спровокована розмова між Трампом та Зеленським. Президент Трамп тієї ідіотської розмови ні про що не бажав абсолютно. У закритій переговорній кімнаті Білого Дому перебував Александер Віндман. Список дозволених осіб на перебування у кімнаті під час телефонних розмов Президента США із іноземними керівниками затверджує, як видається, керівник апарату Білого Дому. Тоді ним був Келлі, якого Трамп незабаром вигнав.

Через декілька днів після тієї ідіотської, порожньої та спровокованої розмови, підполковник Віндман заявив про свої «занепокоєння» щодо змісту розмови. Так розпочався путч, що триває й донині і невідомо коли закінчиться.

Декілька днів тому,  головний політичний кореспондент «The Washington Examiner» Байрон Йорк в інтерв’ю для Fox News прямо сказав, що донощиком був саме Віндман, а не співробітник ЦРУ Ерік Чамарелла. Немовби це не було зрозумілим від самого початку. Чамарелла, майже точно, просто допомагав Віндману корегувати стенограму розмови між Трампом та Зеленським. Чамарелла був вельми близьким до Байдена і Чамарелла був дуже близьким до Марі Йованович. Саме Чамарелла приїздив до Києва і в посольстві США проводив ідіотські тренінги для українських «громадських активістів». За чиї гроші? Звичайно, Сороса. Але, ключовим у путчі був саме уродженець Києва – Александер Віндман. Покидьок, злодій та зрадник, як США, так і України.

Коли Віндман був на інаугурації криворізького елемента, йому пропонували стати міністром оборони України. Краще про наслідки того не думати. Якщо б виграла Клінтон, України, можливо, вже не було б. А Віндман – член зграї та банди  Обами-Кілнтон-Байдена-Керрі-Райс-Нуланд-Йованович.

Після краху чергової фази путчу у формі «імпічменту» Александера Віндмана під конвоєм вивели із будинку Білого Дому. На початку червня Віндман звільнився з лав американської армії. В це неможливо навіть повірити, але на стіл Трмпа поклали список військових, яких пропонували підвищити у званні Віндмана пропонували підвищити до полковника. За злодійство та зраду. Хто готував те подання? Трамп був у люті.

Жодних сумнівів у тому, що Віндман зараз працює на Сплячого Джо. Вони програють.    

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.