Заколот проти Трампа та США: Портленд, Кеноша та всюди

3 сентября 2020, 09:13
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
465
Заколот проти Трампа та США: Портленд, Кеноша та всюди

Нарешті Президент СЩА Трамп сказав те, що повинен був сказати, ще декілька місяців тому: «Те, що відбувається в країні є політичними та антиамериканськими бунтами».

Нарешті Президент СЩА Трамп сказав те, що повинен був сказати, ще декілька місяців тому: «Те, що відбувається в країні є політичними та антиамериканськими бунтами. Це – доморощений терор».

Насправді, все гараздо страшніше. Зараз у США вже відкрита та нічим і ніким не прихована фаза державного заколоту, як проти самих СЩА, так і, вирішальним чином, проти Президента Трампа. Чому так відбувається також, майже, зрозуміло – Джозеф Байден програє. Останні виборчі рекламні матеріали кампанії Трампа однозначно пов’язали Байдена із погромами, що влаштували ліві екстремісти, передусім, у Портленді та Кеноші.

Після провалу державного політичного перевороту із «імпічментом» Дональда Трампа чекати на силовий заколот, від тих хто програв, було абсолютно природнім. Смерть бандита, покидька та злочинця Флойда лише стала спусковим гачком для того, що відбувається зараз. Демократи програють й у них вже нічого не залишилося, яка вдатися до відкритого силового заколоту.

Портленд та Орегон, як виглядає, є центральним осередком сучасного політичного, силового путчу в США. Такого в американській історії не було. Орегон – це цитадель нинішніх крайніх лівих в країні. Саме звідси, як виглядає, скеровується вся стратегія та тактика цього зловісного дійства проти СЩА, американської демократії та Президента Трампа. В принципі, це війна. Новітня війна за незалежність СЩА.

Не просто так Дональд Трамп заявив, що це саме «антиамериканські бунти». Таким чином, не називаючи, поки що прямо, хто керує цим заколотом за кордону, Трамп заявив, що це- проти Америки.

Коли на протязі цілого 2016-го проти США та Трампа несамовито боролися Кремль, на Банковій, у Берліні та Брюсселі, вони не перейшли до силових заколотів. Не тому, що не хотіли, або не могли. А тому, що були переконані у перемозі Злодійкуватої Хілларі. Зараз вони абсолютно не переконані, що Сплячий Джо переможе. Так, офіційний Київ у 2020-ому не задіяний у заколоті. Але, всі інші – поза сумнівом. Як і тоді, у 2016-ому, ключову роль у битві проти США та Трампа відіграють Кремль та Путін. Та зараз все набагато страшніше. До Путіна приєдналися китайські комуністи на чолі із Сі. Президент Трамп прямо сказав, що Китай та Росія бажають його поразки та перемоги Байдена. Сплячий Джо не відповів нічого.

Заколот відбувається там, де буде вирішуватися доля виборів та доля США. Вісконсін та Міннесота, якраз саме ці штати. А Орегон, Каліфорнія, Міссурі, це, як виглядає, криваві, але не ключові, полігони. Столиця Вашингтон – саме у цьому ряду.

Абсолютно було зрозумілим, що терористи, путчисти, гвалтівники, вбивці та комуністи із “Black Lives Matter” та Antifa – це бойові та передові загони політичного крила заколотників, коріння яких, майже точно, простягаються до найвищого керівництва демократів. Вже ж доведено, що лівий екстреміст Сорос влив сотні, якщо не мільярди, до спонсорів Antifa/

Та все це було відомо вже давно. І лише зараз, виконуючий обов’язки секретаря з внутрішньої безпеки Чед Вульф публічно заявив, що уряд СЩА повинен виявити та розслідувати джерела фінансування нинішнього антиамериканського заколоту. Чи не запізно, секретар Вульф?

Вони не зупиняться. Обама, Клінтон, Байден, Пелозі не зупиняться. Не заради зупинки зараз розпочинався цей заколот та путч ще на початку 2016-го. Путін, Сі та Меркель також не зупиняться. Пекельна кривава машина запущена вже на повні оберти. Зупинити це криваве безумство можуть лише самі американці. За останніми даними, Президент Трамп перемагає Джозефа Байдена на три відсотки у загальнонаціональному вимірі. На вулицях Кеноші національна гвардія та порядок і закон.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.