Дональд Трамп: "Я переможу й без України"

31 августа 2020, 17:48
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
314
Дональд Трамп:  Я переможу й без України

Зеленський став Порошенко. Президент США Трамп зрозумів це абсолютно.

Майк Помпео абсолютно брутально провів телефонну розмову із Зеленським. І абсолютно правильно вчинив. Пряме та останнє попередження від Білого Дому тотально переляканому криворізькому створінню, щодо потенційної угоди «Мотор-Січ» із китайськими комуністами, надважливо, але не головне. Головне, що Президент США Трамп не бажає мати жодних стосунків із Зеленським. Історія повторилася. Страшна та дика історія, що розпочалася на початку 2016 року. Історія, яка докорінно змінила цілий глобальний ландшафт на багато десятиліть наперед.

Президент США Дональд Трамп тотально зневажає Зеленського. Абсолютно логічно та правильно. Президент США Дональд Трамп просив переляканого криворізького блазня про одне – допомогти відновити справедливість. Справедливість у найбільш страхітливому дійстві, яке почалося, приблизно, на початку 2016 року, а можливо, що й раніше. Відвертий заколот проти Трампа, проти США та проти України. Правильно я кажу В.Чалий, О.Шуляр, А. Халупа, Д. Подеста?

Проти кандидата Трампа брутально боролися Кремль та Лубянка. Вся їхня пекельна машина була задіяна на перемогу власної креатури – Хілларі Р. Клінтон. Та не думайте, що Кремль діяв наодинці. Трамп та його команда знали, що ще більш страшно проти нього діяли із Києва. Саме влітку 2016-го, коли проти нього були задіяні всі сили, Трамп заявив, що «на Україні живуть дуже погані люди».  Звичайно, він казав про безпосереднє оточення Порошенко та безпосередньо про Порошенко. Дональд Трамп ненавидив та ненавидить Порошенко. І абсолютно правильно робить.

19 вересня 2016 року кандидат Дональд Трамп відмовився зустрічатися із членом анти-української коаліції Порошенко в будинку ООН, хоча перебував на двох поверхах вище. А в той самий час, путінський союзник по анти-українській коаліції - Порошенко зустрічався із Клінтон. Вони були переконані у перемозі Злодійкуватої Хілларі. Саме тоді з України та з Посольства України у США прямим текстом посипалися звинувачення та образи на адресу Трампа. Яценюк, В. Чалий, С. Лещенко та ладі за списком. Це була вирішальна фаза виборчого заколоту проти Трампа. Шок на ранок 9-го листопада у них був поза розумінням. Важко стверджувати достоменно, але, якщо б перемогла Злодійкувата Хілларі, України, можливо, вже б не було.

Страшна машина анти-української коаліції діяла проти Трампа. Обама, Байден, Керрі, Райс, Нуланд, Йованович. Саме для забезпечення перемоги Х. Клінтон до Києва була відряджене те страшне чудовисько - Йованович. Саме Йованович була заключною та надважливою ланкою, що координувала той заколот безпосередньо з України. Чому Трамп тримав те зло в Україні до весни 2019-го, поза розумінням? Як результат, Йованович стала ключовою фігурою у путчі проти Президента Трампа у формі «імпічменту».  

Отямившись від поразки, Байден, за пять днів до інаугурації Дональда Трампа летить до Києва. Надати наджорсткі накази своїм підлеглим, як американським, так і українським – саботувати уряд Трампа та чекати 2020 року.

Як із заколотом 2016-го, так і з путчем 2019 - 2020-х років, Україна була жахливо вирішальною. Тільки зараз стало зрозумілим, навіщо був сформований саме той склад американської делегації на інаугурацію «президента криворізького кварталу». Александер Віндман – фундаментальне чудовисько та, що найбільш страшно, українського походження. Упаси Господь мати таких співвітчизників, як Віндман, Халупа, Яресько та далі за списком. Саме так розпочинався путч проти Трампа, США та України через чотири роки після краху заколоту 2016-го.

За неймовірним, а може прорахованим, збігом історії Трамп зустрівся із Зеленським у тому самому будинку в ООН. Фундаментально обмежений криворізький елемент нічого не зрозумів. Не тому, що не захотів, а тому що не міг збагнути нічого. Після того, Зеленський  із своїми такими саме фундаментально обмеженими елементами перейшов на дуже темний бік історії. Віг волав, щоб Україну не чіпали, а сам автоматично перейшов на бік Сплячого Джо, а тепер і Фальшивої Камали. Зеленський став Порошенко. Президент США Трамп зрозумів це абсолютно. Джозеф Байден також. Кремлівський монстр також.

За останніми даними Дональд Трамп, після приголомшуючого конвенту Республіканської партії, перемагає на виборах. Жодних сумнівів, що Путін, Кремль та Лубянка на боці Сплячого Джо. Тільки діють набагато підступніше та таємніше. Жодних сумнівів, що Порошенко із своїми опричниками абсолютно діють на перемогу Байдена. Вони мріють про реванш.

Скоріш за все, Трамп вже також ненавидить Зеленського. Та найбільш страшно для того обмеженого криворізького створіння, що Трамп із великим презирством відноситься до нього. Що буде робити Зеленський після другої перемоги Трампа?  Нас це вже не потрібно хвилювати. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.