"Іранський" ультиматум Дональда Трампа

21 августа 2020, 10:38
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
245
 Іранський  ультиматум Дональда Трампа

"Іранський" ультиматум Дональда Трампа, в принципі, про запрошення до союзу проти Тегерану, Москви та Пекіну. Не більше, не менше.

Все зайшло вже дуже далеко й тому Білий Дім просто оголосив ультиматум. Якщо вкрай стисло – вирішується стратегічна доля регіону Перської Затоки, зокрема, та цілого Ширшого Близького Сходу, в цілому. «Іранський» ультиматум Дональда Трампа, в принципі, про запрошення до союзу проти Тегерану, Москви та Пекіну. Не більше, не менше.

Ми не знаємо, чи дійшов би геостратегічний розвиток до критичної межі зараз, у серпні 2020-го, якщо не було б злощасної та страшної «іранської ядерної» оборудки. Зате ми всі зараз є свідками нинішнього страхіття, що породив саме той «Всеохоплюючий план дій». Його натхненниками та спонсорами були Обама, Байден та Керрі. Спільно із Путіним, Сі, Меркель, Олландом. Кемероном та ЄС в обличчі Могеріні. Вони абсолютно розвязали руки Хаменеї та його радикальним муллам. Зараз, фактично,  ті ж самі гравці відверто стали на бік абсолютно безумного тегеранського режиму. Це їх фатальна помилка, всіх, незалежно від відвертих, або таємних намірів. За наслідки будуть відповідати також всі.

У Президента США та його уряду не залишилося іншого вибору. Якщо прямі вороги, а також, немовби союзники, – Франція, Німеччина та Велика Британія, прямо підтримують зняття санкцій на постачання зброї Ірану, вибір один – діяти так, як того вимагає суспільна та моральна легітимність. Все це вже було в історії США багато разів. Просто зараз, у серпні 2020-го, все набагато жорсткіше, серйозніше та страшніше. Кожний зробив свій вибір. Особливо, Велика Британія.

Звичайно, що Обама-Байден-Керрі-Клінтон «влили» у безумний тегеранський режим сотні мільярдів абсолютно свідомо. Звичайно, що все було узгоджено, передусім із Кремлем Путіна. Звичайно, що ЄС, Німеччина та Франція підбирали «залишки», що летіли до них від столу, за яким пирували основні гравці – Обама, Путін, Сі та Хаменеї. В результаті, утворився союз Москви – Тегерану – Дамаску – Хезболли, до якого, час від часу, долучалися, або відходили, інші гравці цього силового дійства, на кшталт Туреччини. Зняття санкцій із режиму іранських мулл у 2016-ому просто слугувало реалізації цілей та завдань того моторошного союзу. На руках тих, хто схвалював злощасний «Іранський план дій» вкрай дуже багато крові – сирійців, лівійців, ізраїльтян, єменців та українців.

Зараз, у серпні 2020-го, не момент істини. Момент істини був, коли підписувалася та божевільна ядерна оборудка. Навіщо Сполучені Штати та Білий Дім апелюють до маразматичної ООН та тих ядерних, кривавих папірців – поза розумінням? Дональд Трамп знищив JCPOA. То був єдино вірний та абсолютно правильний крок. Зараз апелювати до цих кривавих паперів, з яких вийшли, повне безглуздя на радість підписантам того злодійства. Ще більше безглуздя апелювати до ООН – абсолютно мертвої структури, яка ще тягне світ до більш страшних катастроф.  Скільки ще потрібно спроб для США, коли зараз їх, на тому глобальному кладовищі – ООН, підтримує лише Домініканська Республіка?

А реалії дуже суворі і вони результат того дикунського умиротворення тегеранського режиму мулл. Іранські урядові бойовики захопили біля своїх берегів торгівельний корабель ОАЕ. Рік тому вони захоплювали різні кораблі, включаючи британський. Зрозуміло, використовуючи кошти, що стали в нагоді лише тому, що існує «ядерна угода» та зняли санкції. Зараз все по-іншому. ОАЕ підписали проект угоди із Ізраїлем, що може кардинально змінити цілий ландшафт Широкого Близького Сходу. Ось чому в істериці Путін, Хаменеї та їх союзники. 

А Тегеран оголосив про створення нових ракет, які в змозі вражати цілі на відстані у тисячу кілометрів. Один із типів цих ракет назвали на честь монстра Сулеймані. Ці ракети будуються, в тому числі, за рахунок коштів, які йдуть до іранського режиму після зняття санкцій. Меркель, Макрон, Джонсон та дер Лейден із Мішелем мовчать. Тепер ці ракети націлені на Париж, Берлін, Лондон та Київ.

Справа вже давно не у тому злочинному договорі із дикунським режимом у Тегерані. Тепер все завмерло перед зіткненням, уникнути якого, як виглядає, вже не вдасться. 

                                                                                                                                          

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.