Джо Байден – ставленик Пекіну та Москви, член антиукраїнської коаліції

6 августа 2020, 12:09
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
235
Джо Байден – ставленик Пекіну та Москви, член антиукраїнської коаліції

Геополітичний ланцюг 2020-го року замкнувся: Сі-Путін-Хаменеї проти Дональда Трампа на боці Джозефа Байдена.

Джозеф Байден, за пять днів до інаугурації Дональда Трампа, у січні 2016 року прилетів до Києва. Вже не існує будь-яких сумнівів у тому, що він наказав своїм українським підлеглим на найвищих тоді щаблях влади виконувати дві вирішальні місії: перша, максимально зашкодити виконанню Трампом стратегії ‘Make America Great Again!’, друга, готуватися до реваншу у році 2020-ому.

До сих пір, поза будь-якого розуміння, що страхітлива постать Марі Йованович перебувала в Україні до травня 2019-го року (?!). Марі Йованович була ключовою та вирішальною ланкою виконання наказів банди Обами-Байдена-Клінтон по знищенню України. Та зловісна вісь протягнулася від найвищих кабінетів влади в Києві через Посольство США в Україні до найвищих кабінетів влади у Білому Домі. Джозеф Байден замикав ту зловісну вісь. Та не майте ілюзій, що член антиукраїнської коаліції Джозеф Байден був тим, хто одноосібно вирішував долю України. Долю України вирішував Обама спільно із Путіним – два незаперечні лідери антиукраїнської коаліції вищого рівня.

Байден виконував вкрай брудну та чорну роботу – виключно для Обами, Путіна та Клінтон. У них все було готово для знищення України на ранок 9 листопада 2016 року. Просто історія та глибинний інстинкт самозбереження американців подарував Україні ще чотири роки. Зараз час цього подарунку вичерпується. Знайте одне, що Джозеф Байден нічого не забув, а його вірні підопічні в Україні нікуди не зникли. Зараз, влітку 2020-го, як і тоді, влітку 2016-го, все знову повторюється. Тільки набагато жорсткіше, кривавіше та моторошніше. По-іншому й бути не може.

У 2016 році на перемогу Хілларі Р. Клінтон, окрім підданих Байдену українських елементів, на всю потужність працювали Кремль та Путін. Зараз, у 2020-ому, на перемогу Сплячого Джо знову на всю потужність працюють Кремль та Путін. Дональд Трамп, або не хоче цього визнавати, або він знає все. Та це, в принципі, стратегічно не змінює нічого. Стратегічна зміна в тому, що до Кремля та Путіна приєдналися Пекін та Сі. Геополітичний ланцюг 2020-го року замкнувся: Сі-Путін-Хаменеї проти Дональда Трампа на боці Джозефа Байдена. І знову ж таки та вирішальне: Джозеф Байден – це маріонетка. Вирішальне зло – це Барак Хуссейн Обама.

Сюзан Райс, скоріш за все, буде номінована на пост Віце-президента для Сплячого Джо. Сюзан Райс, колишня радниця із національної безпеки Барака Обами. Геостратегічне безумство, що поглинуло світ, багато в чому тому, що так діяла саме Райс. Це вона була серед основних чинників, які категорично заперечували постачання будь-якої зброї до України. А ключове рішення ухвалив Обама, після переговорів із Меркель та, майже точно, із Путіним. Це рішення абсолютно підтримав Байден. Та Україна – це лише один із епізодів їхнього безумного стратегічного дійства, що тривали довгих вісім років. Тепер цілий світ полихає.

Пекін та Москва, Путін та Сі будуть битися за Байдена, як навіжені. Вони розуміють абсолютно, що вирішується вже їх особиста доля. Про долю своїх країн, а тим більше про майбутній світовий устрій, вони думають вже лише потім. І це найбільш небезпечно. А Джозеф Байден для них, як ще один подарунок долі. Не було б Сплячого Джо, вони б віднайшли когось би іншого.

Зараз, після першої фази битви за Байдена у вигляді китайського комуністичного вірусу, другої – у вигляді підготовки до масштабних фальсифікацій на виборах, Путін та Сі перейшли до найбільш страшної фази – прямого путчу, як вирішальної частини державного перевороту. І саме зараз, на провідні ролі вийшов Путін. Китай, в принципі, свою роль вже відіграв. А Путін став пліч-об-пліч із своїм союзником по антиукраїнській коаліції вищого рівня – Джозефом Байденом. У них все заплановано та розписано. Просто візьміть та почитайте, що розказав Джон Подеста, керівник виборчого штабу «Крадійкуватої Хілларі».

Якщо федеральний прокурор Джон Дарем, переступивши через всі страхи та коливання, опублікує матеріали розслідування щодо заколоту 2016 – го року, для Байдена все завершиться. Після 3 листопада, щось опубліковувати втратить будь-який сенс. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.