Від заколоту 2016 до перевороту 2020: проти Трампа, США та України

3 августа 2020, 11:53
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
2
681
Від заколоту 2016 до перевороту 2020: проти Трампа, США та України

Найбільш страшне починається саме зараз. Дональд Трамп перемагає. Для Сі, Путіна та Хаменеї настали вирішальні дні. Для США та Президента Трампа також.

У перші ж години після інаугурації Дональда Трампа, у січні 2017 року, на вулиці американських міст вийшли сотні тисяч тих, хто програв. То був другий, найбільш гидкий і довгий етап масштабного та всеохоплюючого заколоту проти Дональда Трампа та, вирішальне, проти самих Сполучених Штатів. Перший етап розпочався, приблизно, на початку 2016-го року та завершився крахом ставлениці Обами-Байдена-Меркель-Путіна – Хілларі Родмен Клінтон.

За пять дні до інаугурації Дональда Трампа, до Києва примчав Джозеф Байден. На протязі всіх цих довгих та неймовірно важких років після того страшного приїзду, в Україні реалізовувалося, майже, все, що було наказано членом анти-української коаліції вищого рівня  Джо Байденом, тією відданою йому та банді Обами-Байдена – Клінтон – Райс-Нуланд, найвищою креатурою в Україні. Всі прізвища цієї креатури абсолютно відомі. А в США, паралельно, в рамках того зловісного заколоту, були найняті інші українці – Олександра Халупа, Олександр Віндман, Ігор Данченко. Пам‘ятаєте, як Віндман був у Києві, приблизно рік тому, на інаугурації Зеленського? Й того Віндмана могли призначити міністром оборони України. Жодних сумнівів, що тих «українців» більше. Абсолютні покидьки та зрадники.   

Через декілька тижнів, після вже інаугурації Зеленського, розпочався третій етап заколоту – «імпічмент». Тепер вже не існує жодних сумнівів у тому, що «імпічмент» розглядався бандою Обами – Байдена – Клінтон лише, як початок справжнього та найжахливішого перевороту в історії США. Китайський комуністичний вірус, як вирішальний елемент китайської бактеріологічно-біологічної війни, почав покривати США, буквально, через декілька днів після провалу третього етапу заколоту проти США та цілого вільного світу. Зараз у США лютує державний переворот. І Президент Дональд Трамп знає про це.

ЦК КПК та диктатор Сі були переконані, що китайський вірус знищить волю Трампа та американців до спротиву. Вони були абсолютно впевнені, що не буде існувати необхідності в інших фазах цього перевороту, що паралізована країна із паралізованою економікою відторгне Президента Трампа.  Саме тому, найбільш страшні та драконівські заборони були запроваджені саме у тих штатах, де при владі губернатори від Демократичної партії.

На початку літа стало зрозуміло, що перемогти, виключно застосовуючи безумну зброю китайського комуністичного вірусу, не вдасться. Тому, використовуючи всю наявну владу та всі можливі інструменти, Обама наказав максимально задіяти можливості застосування інструментів голосування через пошту. Китайський комуністичний вірус та голосування поштою – це дві, неподільні ланки перевороту, який розгортається на очах у всіх.

Та цього виявилося абсолютно недостатньо. Й тоді на всю потужність була включена третя, найбільш жорстка та кривава ланка – озброєний путчу. Портленд, Сіетл, Окленд, Чикаго – це зараз основні вогнища цього путчу цілого перевороту. Аntifa, Black Lives Matter, а також подібні зграї банд, внутрішніх терористів, гвалтівників, анархістів та вбивць – інструменти цієї третьої ланки, що засипаються грошима від Сороса та таких, як Сорос.

Дональд Трамп попереджав Путіна про наслідки, якщо Кремль та Лубянка знову будуть робити в США те, що вони робили у 2016-ому, несамовито підтримуючи свою ставленицю Клінтон. Так невже Президент Трамп вірить в те, що Путін відмовиться від підтримки Байдена – ключового елемента анти-української коаліції вищого рівня Обами – Путіна? Зараз, влітку 2020-го, все набагато жорсткіше та страшніше. Зараз на всю потужність діє союз Сі-Путіна-Хаменеї. Трамп абсолютно правильно сказав, що Сплячий Джо – це ставленик Пекіну. Жодних сумнівів, що й Москви також. І жодних сумнівів, що Кремль та Луб’янка знову - у США.

Найбільш страшне починається саме зараз. Дональд Трамп перемагає. Сплячий Джо не вилазить із свого бункеру, а його виборчі ресурси за три місяці до голосування,, фактично, вичерпані.  Для Сі, Путіна та Хаменеї настали вирішальні дні. Для США та Президента Трампа також. Для України теж. Трамп чітко сказав навесні: «Я переможу й без України». 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Украина,Трамп,Владимир Путин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.