Перемога Анджея Дуди. Коаліція вибору із Трампом та народження нової Європи

13 июля 2020, 19:10
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
41
Перемога Анджея Дуди. Коаліція вибору із Трампом та народження нової Європи

У липні 2020-го на польських теренах, фактично, вирішувалася доля Європи. І Президент Дуда, і Президент Трамп це усвідомили.

Це була битва за Польщу, за свободу, нову і вільну Європу, та за коаліцію із Сполученими Штатами Президента Дональда Трампа. Уявіть, якщо Анджей Дуда та поляки програли б цю битву. Дійсно, моторошно.

ФРН Меркель відкрито очолила цю дикунську війну проти Польщі. Вона не могла її не очолити. А її вчитель та наставник у Кремлі мовчав, хоча жодних сумнівів, що страшна кремлівська машина діяла спільно із Берліном і не тільки із Берліном. Як і Меркель, так і Путін, люто ненавидять Польщу. А у липні 2020-го на польських теренах, фактично, вирішувалася доля Європи. І Президент Дуда, і Президент Трамп це усвідомили.

Ми ще не знаємо, як Дуда та Трамп спромоглися зупинити ту безумну навалу та перемогти у цьому прямому геостратегічному побоїще в центрі Європи? Але, що ми знаємо, так це те, що історичний інстинкт поляків підказав їм не здаватися, бо поразка привела б до краху польського краю.  Рафал Тшасковський був лише знаряддям у руках Меркель, Туска, Макрона, Путіна та цілої армади євробожевільних та єврофанатиків із Брюсселю. Зараз  Тшасковський вже відіграний та нікому непотрібний матеріал. Зараз, після історичної перемоги Анджея Дуди розпочалося пряме геостратегічне зіткнення та битва за нову Європу.

Жодних сумнівів у тому, що Дуда та Трамп, майже, про все домовилися у Білому Домі 24 липня 2020 року. Дональд Трамп навіть й не сумнівався, що Анджей Дуда переможе. Якщо були б хоч мінімальні сумніви, Дуда у Білому Домі точно б не зявився. Трамп та Дуда могли вести мову лише про нову Європу та утворення Коаліції вибору між США та Польщею. Підвалини цієї коаліції були озвучені Трампом три року тому під час його історичного виступу у центрі Варшави. Тепер настав час дій.

Вороги та суперники зрозумілі, так як і завжди – Німеччина, Росія та їх сателіти та прислужники, на кшталт, Франції. Головне, що Вашингтону та Варшаві не треба нікого вмовляти приєднуватися. Це Коаліція вибору, а не Коаліція необхідності. Саме після історичної перемоги Дуди вибір в Європі став абсолютно зрозумілим.

Майже жодних сумнівів, що Дональд Трамп незабаром приїде до Польщі. Торік, 1 вересня 2019 року, він відмовився летіти до Варшави через Зеленського. Тоді заколот проти Президента Трампа тільки набирав  своєї зловісної сили. Тоді Трамп прохав Зеленського про допомогу, а потім сказав, що «переможе й без України». Зараз все по-іншому. Коли після перемоги Дуди вже абсолютно не до сантиментів щодо Зеленського, а про новий порядок в Європі та далеко за її межами. Невже Зеленський збагнув це, фактично, першим привітавши Дуду та заявивши, що «разом сильніші!».

За деякими даними, під час зустрічі Трампа та Дуди три тижні тому, було домовлено про переміщення із ФРН трьох тисяч американських військових Незабаром ми дізнаємося справжні цифри. Але, цього неймовірно мало. В нинішніх умовах, для хоча б підтримання балансу, на польській землі повинно перебувати, як мінімум, тридцять тисяч американських солдат та офіцерів. Всі американські сили повинні покинути ворожу німецьку територію. І зараз залишати американську тактичну ядерну зброю на території ФРН це, майже, теж саме, що тримати її на території РФ. І не треба бути шокованим, що Меркель може запросити у свого союзника Путіна розміщення російських війська у Німеччині.

Вільнюс, Рига, Таллінн, Прага, Будапешт та Братислава повинні вирішувати свою майбутню долю, знаючи, що Вашингтон та Варшава, Трамп та Дуда вже утворили Коаліцію вибору. Лідерам цих країн просто треба ще раз прослухати ще одну знакову промову Трампа у Ер-Ріяді, яку він виголосив лише за декілька днів до промови у Варшаві. Ці столиці повинні просто уявити собі, що б з ними відбулося, якщо б переміг Тшасковський. Тому тим більше, ніхто нікого вмовляти не буде. Історія винесе свій вирок.

А поляки, можливо, лише інстинктивно врятували себе та свою Батьківщину, і, скоріш за все, Європу.  Нова Європа народилася! 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.