США та Польща, Трамп та Дуда: Коаліція вибору

27 июня 2020, 12:14
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
22
США та Польща, Трамп та Дуда: Коаліція вибору

Жодних сумнівів у тому, що Дональд Трамп та Анджей Дуда стратегічно домовилися. Коаліція вибору між Сполученими Штатами та Польщею 24 червня 2020 року, фактично, була утворена.

Жодних сумнівів у тому, що Дональд Трамп та Анджей Дуда стратегічно домовилися. Коаліція вибору між Сполученими Штатами та Польщею 24 червня 2020 року, фактично, була утворена. Нова геополітична архітектура в Європі стала реальністю. Вона просто не могла не трапитися.

Польща стала «фронтальною» державою. США єдині, хто в змозі цей фронт утримати. Окрім цього, необхідно було унеможливити нанесення удару в спину з боку ФРН. ФРН – це ворог. Такий самий, як і Росія, як і Китай, як й Іран та їм подібні. Саме тому «німецьке питання» повинно бути закрито, як мінімум, до того моменту, коли новий баланс сил в Європі дозволить знову «розконсервувати» Німеччину. А зараз ключовим є виклик, повязаний із наявним розміщенням тактичної ядерної зброї на німецькій землі. Меркель буде сильно шантажувати всіх, хто висловить сподівання на переведення цих бомб до них, в першу чергу Польщу та Румунію.

Президенти Трамп та Дуда чудово усвідомлюють, що стримати Кремль та Путіна вдвох буде вкрай важко, якщо можливо взагалі. Скільки «фортів Трампа» не буде встановлено на польській землі, все рівно їх буде недостатньо. Єдине чим зараз володіють Трамп та Дуда – це час. Але, цей такий цінний час може раптово обірватися, якщо Дуда програє. Тоді на Польщу чекають дуже важкі часи. Якщо Дуда виграє, а це повинно статися, тоді істинні домовленості у Білому Домі від 24 червня 2020 року почнуть втілюватися у життя швидко. Із тією швидкістю, скільки надасть стратегічний час. Якщо Дуда виграє, Трамп теж, майже точно, виграє.

Рубікон перейдений і вирішальні процеси вже не зупинити. Можна ще верещати про Римський акт між НАТО та Росією, про долю СТАРТ – 3, про наслідки краху ДРСМД, про все, що завгодно. Як про це верещать у кабінетах НАТО та, особливо. ЄС, та ще більш істерично у Берліні, Парижі. Абсолютно очікувана та прогнозована реакція від зрадників, колаборантів та ворогів. Питання в тому, хто незабаром прямо та відкрито буде діяти спільно із Путіним? Питання не про ФРН та Меркель. Вони із Кремлем завжди. Прогресивний ідіот Макрон, який обриває телефони у Кремлі – ось виклик.

Якщо Дуда виграє, тоді нічого не залишиться, як збирати саміт Східна Європа – США. У «Вишеграду» - вкрай важкі часи  Білий Дім довго чекати не буде. Братислава та Будапешт постануть перед вибором, якого вони не знали на протязі більш ніж вісімдесят років. З Прагою, як виглядає, все може бути простіше. І над Балтією – чорні хмари. А жодних «фортів Трампа» там не передбачається. Можливо, Таллінн, Рига та Вільнюс нарешті запитають у себе, навіщо вони, всупереч волі своїх власних громадян відмовлялися від великої частки свого суверенітету – національних валют? А зараз, це може стати критичним.

Коаліція вибору Трампа та Дуди нанесла страшний удар по Зеленському. На жаль, такий страшний геостратегічний удар прийшовся й по цілій Україні. Дональд Трамп сказав: «Я виграю й без України». Це був вирок для криворізького примітивного та обмеженого створіння. Анджей Дуда не казав, майже, нічого. Але, жодних сумнівів утому, що він ставиться до «президента криворізького кварталу» так саме, як ставиться до нього Дональд Трамп. Анджей Дуда може чітко заявити, що Польща вистоїть і без України, але разом із США. Польща – це «фронтова» держава. Порошенко зробив із України «буферну», або «граничну» державу. Зеленський просто ще більш погіршив такий моторошний стан.

Невідомо, чому збіглися візит Дуди до Білого Дому та історично кривавий та мракобісний парад «перемоги»? У Вашингтоні народилася Коаліція вибору США – Польща. У Москві склався союз проти цієї коаліції. Все цілком природньо. Що відомо, що зіткнення вже не уникнути. Через два тижні стане відомо, чи розпадеться коаліція вибору Трампа – Дуди? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.