Адмирал-коллаборант из Крыма на Параде в РФ плюнул в Украину!

26 июня 2020, 03:22
Владелец страницы
1
365

И повода для смеха тут нет! :(


Колаборант, екс-віце-адмірал Чорноморського флоту України в Криму Сергій Єлісєєв, що зараз є віце-адміралом Балтійського флоту РФ - начепив на Парад 24 червня і нагороди від України. (фото!) На жаль, сутність ситуації - дуже неприємна і принизлива для України! :(
Бо в РФ, в Криму, в ДНР, в ЛНР - усюди колаборанти і зрадники вже 7й(!) сьомий(!) рік можуть - і користуються правом і можливістю надягати поруч із нагородами окупаційних влад і нагородами РФ - і отримані до весни 2014 року нагороди України! І це не сприймається негативно ані недоВладами, ані охлосами там взагалі: надів та і надів. Бо Україну, особливо в Криму і в ОРДЛО - сприймають як шось минуле, пройдешне - як в ліпшому разі "невдалий період історії 1991-2014".
І подібних випадків - за 6 років окупації маса, особливо серед ветеранів 2ї світової війни, і серед афганців... і в Криму, і в ОРДЛО... А рідкісні випадки, коли,як я на днях писав - "ветеран під час "парада для одного ветерана" в ДНР відмовився виходити без нагород від України" - сприймаються скоріше як фейк чи як стьоб! Не здивуюся, якщо це взагалі - спланована "операція спецслужб РФ" - з метою психологічного тиску\задурення в першу чергу населення України невірнім "реагуванням" на подібні випадки.
І як би мені не хотілося підтримати деяких соратників, що намагаються посміятися з цієї ситуації в їх сарказмі - але, причин для сміху я тут НЕ бачу: бо йде сьомий рік окупації ОРДЛО і Крима РФ і програваємої Україною - в левовій частці за провиною самого Київа - війни! :(

Принизливо для України:
1. те, що Зрадник такого рівня - взагалі ще живий!
2. те, що вдягання нагород України - досі на рівні Закону не заборонено для осіб, що є колаборантами, а також на усіх "торжествах" в РФ, ДНР, ЛНР, Криму!
3. те, що зрадники користуються подібними можливостями і викликають цими вчинками в УкрСоціумі купу НЕвірних реагувань (подивіться в УкрНеті - майже всюди туповате "хі-хі наш шпіон", або "хі-хі тупе меркантильне чмо, начепив усе залізо що має")
А йде сьомий рік програваємої Україною війни! :(
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Россия,Украина,бюджет,Киев,США,НАТО,Выборы,Крым,президент,Евросоюз,парад,Донецкая область,донбасс,карантин,Луганская область,Коронавирус,ДНР,ЛНР,аннексия Крыма,война на Донбассе
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.