Смертельний капкан для Європейського Союзу та його членів

23 июня 2020, 17:38
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
29
Смертельний капкан для Європейського Союзу та його членів

19 червня 2020 року було вже все рівно, в якому форматі проводити саміт ЄС. П’ять годин зіткнень між главами держав та урядів членів ЄС просто констатували, яка смертельна безодня перед ними.

19 червня 2020 року було вже все рівно, в якому форматі проводити саміт ЄС. Смертельний капкан для Європейського Союзу та його членів зачинився й кожний рух всередині цієї стратегічної западні буде приводити лише до гіршого, тому що виходу вже просто не існує.

Інститути та структури Європейського Союзу так й не зрозуміли природи геостратегічного дійства, яке розгорнулося, а ті, хто, можливо, зрозумів, вирішили промовчати, аби спробувати зберегти себе. П’ять годин зіткнень між главами держав та урядів членів ЄС просто констатували, яка смертельна безодня розверзається перед ними й куди вони летять все прискорюючись. Жодних сумнівів у тому, що якщо навіть вони зможуть фізично зібратися всередині липня, ситуація буде ще більш страхітливою.

Ще у березні, коли були нанесені лише перші удари у китайській біологічно-бактеріологічній війні, ЄС, точніше те, що від нього ще залишалося після BREXIT, рухнув. У ЄС ніколи не було ніякої влади, а лише імітація. У ЄС ніколи не було власних грошей, а лише ті, що вирішали віддавати його члени. У ЄС, фактично, ніколи не було суспільної легітимності. У березні 2020 року це стало абсолютно очевидним і його члени почали рятувати себе самі. Це був вирок.

Меркель може зараз розповідати та пропонувати все, що завгодно. Все це страшний блеф і Меркель це знає. Конституційний суд ФРН у Карлсруе підвів риску подальшого перебування Німеччини, як в ЄС, так і в єврозоні. Як стало абсолютно очевидним після доленосного рішення від 5 травня 2020 року, ФРН опинилася в ситуації, де кожний рух веде до гіршого.

У Німеччині настав другий «Веймарський момент». Наслідки передбачити вкрай-вкрай важко. Ось чому Меркель у стані абсолютної прострації. А міністр фінансів її уряду просто підливає горючу суміш у полум’я німецького політичного та економічного божевілля. ФРН офіційно увійшла у стан рецесії. Попереду – одночасно рецесія та інфляція. А чек, який хочуть отримати в ЄС від офіційного Берліну на «порятунок», захмарний. У ФРН таких грошей немає.  

Безумство в Німеччині просто зламало всі архітектурні підвалини, що нині ще жевріють в ЄС – самого Європейського Монетарного Союзу, «Тевтонського» блоку, »Латинського» блоку, «Північного» блоку, «Вишеградської четвірки», «Четвірки малюків». Це видовище не для слабонервних - спостерігати за їх відчаєм та конвульсіями. «Вишеградська четвірка» викликає особливий жаль. Всі вищеназвані блоки паралізовані, але «Вишеград» паралізований саме тому, що ЄС та його члени у смертельному капкані.

Трапилося те, що не могло не трапитися й особливо все це небезпечно для Словаччини. Показники падіння індексу промислової активності у Словаччині катастрофічні, треті найгірші серед усіх членів ЄС. Це – результат перебування Словаччини в зоні євро і це страшно впливає на ту згуртованість, яка ще існує у «Вишеграді». Далі буде гірше. А «Вишеград» - прямо на лінії стратегічного удару з боку Кремля й Путін це бачить. Мало того, він діє, дивлячись, як США перекидають свої війська до Польщі.

У серпні уряд ФРН повинен припинити постачати мільярди до єврозони, виконуючи рішення Конституційного Суду. «Латинський» блок, а особливо Іспанія та Італія знають про це.. Тому, скоріш за все, у вересні на Піренеях та на Апеннінах вибухнуть політичні вулкани, які зможуть знести все. А паралельно, у Середземноморї вже полихають прямі силові зіткнення – всі проти всіх. Маттео Сальвіні, як виглядає, після приходу до влади, не буде мати іншого вибору, як оголосити про повернення до ліри. Із Макроном теж, фактично, все вирішено. Ле Пен на шляху до перемоги. Тільки ми зараз ще не знаємо, чи будуть оголошені й Франції позачергові вибори і якщо так, тоді коли? І головне, що тоді ще залишиться від єврозони? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.