Союз Меркель-Путін: стратегічні конвульсії перед знищенням

10 июня 2020, 18:41
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
1049
Союз Меркель-Путін: стратегічні конвульсії перед знищенням

Але, треба мати на увазі два надважливих фактори: перший, Меркель та Путін домовилися вчора, 9 червня 2020 року, перекроїти Європу на умовах Кремля; другий, Кремль та Путін обдурять свою соратницю.

Найближча соратниця кремлівського монстра - Путіна, головна комсомолка ГДР Меркель у всепоглинаючому шоці. Вона із своїм найближчим та найбільш реакційним оточенням зазнають великої політичної катастрофи після того, як дізналися, що Президент США Трамп ухвалив рішення про частковий вивід американських підрозділів із ФРН.

Для того анти-американського, анти-натівського та анти-українського утворення, що зараз у найвищих кабінетах влади у Берліні, справжній шок полягав саме у тому, що американські підрозділи виходять, а не залишаються у Німеччині. Важко взагалі уявити реакцію того зловісного угруповання у Берліні, якщо б Президент Трамп наказав вивести всі війська із Німеччини. Тому, треба робити все можливе, щоб абсолютно всі американські військові та вся ядерна зброя СЩА, якомога швидше покинули німецьку, ворожу територію.

Як я і передбачав, головним ідеологом та рушійною силою цього історичного рішення Дональда Трампа був колишній посол США у ФРН Річард Грінелл. Президент Трамп знав кого він відправив до Берліна у самий епіцентр союзу Меркель-Пуітна, у саму серцевинну зловісної осі Німеччина- Росія, яка простягнула свої мерзотні та криваві пазури до Пекіну та Тегерану. Важко взагалі уявити, про що Річард Грінелл дізнався більше, перебуваючи майже два роки у Берліні. Але ті страшні відкриття, та жорстока правда про Меркель та її угруповання, повинні слугувати тільки для єдино правильних та стратегічних рішень по відношенню до ФРН зараз.

Рішення про частковий вивід американських підрозділів – це тільки перше таке стратегічне рішення. Ключова мета – це абсолютна та тотальна ізоляція ФРН. Білому Дому не треба розмінюватися на не суттєве, на кшталт перебування ФРН у НАТО. Природа геополітичного порядку в Європі змінилися кардинально і місця для ФРН у цьому порядку не повинно бути - з Меркель, або без Меркель.

Але, треба мати на увазі два надважливих фактори: перший,  Меркель та Путін домовилися вчора, 9 червня 2020 року, перекроїти Європу на умовах Кремля; другий, Кремль та Путін обдурять свою соратницю, тому що вони готуються до існування ФРН без Меркель. Для Балтії, Чехії, Словаччини, Угорщини та Балкан натупають похмурі часи. Президент Трамп їх попереджав.

Як виглядає, найбільш прийнятний для кремлівських монстрів та найбільш жахливий для залишків вільної Європи сценарій, станеться у разі перемоги у ФРН «червоно-зеленої» коаліції. Саме тому, ядерна зброя США повинна бути вивезена із німецької землі до осені 2021 року. І немає значення, буде вона переміщена до США, або передислокована до іншої частини Європи. Якщо друге, тоді постає вирішальне питання: куди? Ось чому в істериці німецька комсомолка Меркель, ось ще чому вона обриває телефонні дроти звязку з Кремлем, із своїм вчителем та соратником, полковником КГБ Путіним.

Ще хтось вірить, що два союзника – Меркель та Путін, вчора обговорювали Сирію, Лівію, Україну, ще щось? Це для таких, як Порошенко – члена анти-української коаліції та Зеленського – теж вже члена тієї самої коаліції, тільки він про це не знає. Це лише гірше для нього. Президент Трамп чітко сказав цьому криворізькому створінню, що на нього чекає. Зараз, коли Меркель та Путін в агонії домовилися «ділити» Європу ті слова Трампа для цього криворізького елемента  стають пророчими.

Може хтось ще пам’ятає, що саме Меркель зібрала у Берліні, лише у січні, збіговисько по Лівії, домовленості якої рухнули вже на наступний тиждень? Може хтось ще памятає, що саме соратниця Путіна – Меркель волала про «європейське лідерство ФРН» щодо Сирії? Щодо України на Меркель чекає трибунал. Ось ще чому, вона вчора погодилася із всім, що казав Путін. Та це не головне. Головне, що вони знову, як і чотири року тому у 2016, домовилися битися проти Трампа. Тоді була їх ставлениця Клінтон, зараз – «Сплячий Джо» Байден.

Невідомо, чи увійде Річард Грінелл до передвиборчого штабу Дональда Трампа. Невідомо, чи погодиться він їхати представником США до НАТО, коли у НАТО «смерть мозку»? Можливо, він стане новим секретарем оборони США. Але, точно відомо, що Грінелл зробив вірну та вирішальну справу – процес стратегічної та такої необхідної ізоляції ФРН розпочався. Зараз головне, це встигнути. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.