Історичне рішення Трампа. Німеччина повинна бути викинута з НАТО

6 июня 2020, 18:42
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
438
Історичне рішення Трампа. Німеччина повинна бути викинута з НАТО

Німеччина Меркель – це ворог вільного світу, прямий ворог США, ворог залишків НАТО, у якого «смерть мозку», жорсткий ворог України та непохитний союзник Путіна та Сі.

Зволікати із таким стратегічним рішенням було вже просто неможливо. Німеччина Меркель була загрозою, а стала загрозою абсолютною, як для національних інтересів США, так і для істинних союзників Америки, яких насправді, як й повинно бути, зовсім небагато.

Наказ про виведення американських військових частин із ФРН нарешті починає створювати той геостратегічний баланс сил в Європі, який і повинен відповідати реальному, сучасному геостратегічному середовищу. А в ньому місця для Німеччини, як союзника США, просто немає. Говорити треба нарешті всю правду, а вона банально проста: Німеччина – це противник, а Німеччина Меркель – це ворог вільного світу, тобто того, що від нього залишилося, прямий ворог США, ворог залишків НАТО, у якого «смерть мозку», жорсткий ворог України та непохитний союзник Путіна та Сі.

Було, як абсолютно очевидним, так й абсолютно зрозумілим, що ФРН не буде збільшувати асигнування в НАТО. Не для тієї мети Німеччина перебуває в цій організації. Скоріш за все, то була величезна та глибинна стратегічна помилка, що обєднану Німеччину залишили в НАТО. Та, напевно, більш великою була помилка взагалі приймати ФРН в НАТО у 1955 році. Зараз за це приходиться розплачуватися.

Найбільш реальний вихід із цього страшного геостратегічного глухого кута, можливо, полягає в тому, аби залишити Меркель із її істинними союзниками, на кшталт Бельгії, Франції, Люксембургу, у тому НАТО, яким воно насправді є. А США у,творювати новий союз. Фактично, майже всі передумови створені. Геополітичні сприйняття у Вашингтоні та Берліні абсолютне відмінні. Але, справа вже не в стратегічному сприйнятті. Справа в тому, що ФРН повинна бути дуже надійно ізольована від залишків демократичної цивілізації.

Путін про це знає, Путін буде битися за Німеччину із всіх сил, що у нього залишилися. Меркель – це його найближча союзниця та соратниця, Меркель – це один із останніх  справжніх активів Кремля та Луб’янки в Європі. Зараз, коли вже все відомо, ці діва союзника – Путін та Меркель, будуть діяти, як ніколи агресивно. До передачі влади у ФРН восени 2021 року, і Кремль, і канцелярія канцлера, повинні бути впевнені, що їх союз зможе існувати стільки, скільки це буде потрібно, або стільки, скільки це буде можливо.

У Вашингтоні, хочеться вірити, про ці страшні, зловісні плани знають. Недарма Річард Гріннелл залишив Берлін та на деякий час зайняв пост Директора Національної Розвідки США. Майже жодних сумнівів у тому, що історичний наказ Президента Трампа про вивід частини сил США із ФРН готувався за допомогою та підтримкою Гріннелла. Його ненавидять у владних кабінетах Берліна. Саме у тих кабінетах, де сидять вороги – всі ті Меркель, Штанмайєр, Маас, Габріель, Шульц та далі за списком. Зараз вони прямо підуть до Москви та Пекіну. Та справжня реальність в тому, що всі вони були із Москвою та Пекіном завжди.

У ФРН утворюється стратегічний та військовий вакуум влади. В центрі Європи виникає силова воронка, яка може захлеснути цілий континент. Ось чому Німеччина повинна бути наглухо замурована у своїх кордонах. «Німецьке питання» знову повернулося до Європи та до світу. Але, воно нікуди й не зникало. Просто у США та Дональд Трамп чітко зрозуміли, що далі зволікати із реальною німецькою небезпекою не можна. Відмова Меркель їхати до Кемп-Девіда на G7 стало реальним та зловісним підтвердженням тому. Як я й передбачав, скоріш за все, ніяких G7, ані з Меркель, ані без Меркель, не буде. Сенсу не існує вже жодного. Самітів НАТО, як виглядає, теж може не бути. Сенсу теж вже, майже, ніякого.

Як виглядає, велика небезпека зараз над Литвою. Саме у Литві перебуває так званий батальйон НАТО під командуванням ФРН. Схоже, що у офіційного Вільнюсу не залишиться вибору, як просити Президента Трампа про переміщення американських військ із ФРН до Литви замість німецьких.

А абсолютно переляканий, неадекватний та тотально дезорієнтований Зеленський телефонує путінській соратниці Меркель, якраз напередодні оголошення історичного рішення Президента Трампа.  Трампа чітко сказав, що він виграє вибори й без України. Це вирок тобі, Зеленський. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.