Абсолютний кінець Ангели Меркель. Німеччина повинна бути виключена з G7

1 июня 2020, 17:50
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
1789
Абсолютний кінець Ангели Меркель.  Німеччина повинна бути виключена з G7

Стратегічне питання абсолютно в іншому: «Що робити із ФРН взагалі у світовій глобальній архітектурі у часи «після Меркель»?»

Невідомо, чи консультувалася Ангела Меркель із своїм найближчим соратником – полковником КГБ Путіним, перед оголошенням про свою відмову відхилити запрошення Президента Трампа приїхати до Кемп-Девіда. Якщо Дональд Трамп наперед знав, що його запрошення буде відкинуте Меркель, тоді Білий Дім вже, напевно, ухвалив своє принципове, стратегічне та вірне рішення щодо ФРН.

Меркель була одним із головних та ключових ворогів Дональда Трампа у 2016 році на президентських виборах США. Тоді,  майже чотири роки тому, колишня головна комсомолка ГДР нічого не приховувала та, фактично, очолювала «хрестовий похід» проти Дональда Трампа з боку Європи та ЄС. Кремль та Путін вели набагато складнішу та страшнішу операцію на підтримку їх, спільної із Меркель, соратниці – «злодійкуватої Хілларі».  Дональд Трамп знав про це абсолютно.

Те, що Ангела Меркель – ворог США, вільного світу, Дональда Трампа та України відомо вже так давно, що немає жодного сенсу про це й згадувати. Стратегічне питання абсолютно в іншому: «Що робити із ФРН взагалі у світовій глобальній архітектурі у часи «після Меркель»?»  Своїм примітивним рішенням Меркель вже сама надала першу відповідь – викинути ФРН із лав G7.

Дональд Трамп абсолютно правий, коли чітко сказав, що G7 є структурою із повністю застарілим складом. Це дійсно так. Чому в її складі перебувають Канада та Італія – це вище будь-якого розуміння. Але, справжня реальність, як виглядає, є набагато прозаїчнішою - у нинішні часи такі структури, як G7 є взагалі застарілими. Немає значення, із Австралією, Індією чи з кимось ще.

Можливо, найбільший шок стався із Меркель, коли Трамп заявив про бажання бачити у Кемп-Девіді її наставника, вчителя та соратника – полковника КГБ із Кремля Путіна. Можливо, що східно-німецька комсомолка пожалкувала, що відкинула можливість приїхати до США у червні. Як і зрозуміло, що ніяких появ Путіна у складі G7, а тим більше, восени, не станеться. Скоріш за все, ніяких G7 взагалі не буде невідомо скільки, якщо будуть вже взагалі.

У Меркель абсолютна та всепоглинаюча агонія. ФРН потужно лихоманить, як політично, так і економічно. ФРН увійшла у рецесію, яка, як виглядає, може трансформуватися у депресію із дефляцією одночасно. А путінській соратниці треба якось, максимально безпечно, передати владу їх спільному протеже, якого, в принципі зараз не існує. Та Кремлю майже однаково, хто змінить цю німецьку комсомолку. Зараз при владі у ФРН найбільш реакційні політики від часів Віллі Брандта. Найбільш реакційні, найбільш анти-американські, проти НАТО, проти України , проти вільного світу та найбільш про-кремлівські. Всі ті Меркель, Штанмайєр, Маас, Габріель, Шульц та дала за списком.

Блискавична динаміка може призвести до того, що у Меркель не буде іншого виходу, як піти вже восени. Найбільш зловісний, але, як виглядає із сьогодення, найбільш реальний сценарій – це перемога у ФРН «червоно-зелених». То стане справжнім тріумфом для Кремля та Лубянки. Тоді залишки «Заходу» будуть дійсно жалкувати, що не перемогла AfD”. А це єдина зараз партія у ФРН, яка здатна врятувати країну і не тільки Німеччину.

Це незбагненний парадокс, коли колишня перша комсомолка ГДР та, скоріш за все, співробітник ШТАЗІ Ангела Меркель рушила різко вправо. Заради єдиного – врятувати свою владу та, передусім, себе. Але не може колишня комсомолка бути правою, ані у спокійні часи, ані в часи силових потрясінь та одночасних шоків. Сенсу викидати ФРН Меркель із НАТО вже немає ніякого. Там історія завершена. Сенсу викидати ФРН із єврозони теж немає жодного. Там теж, фактично, все завершено. І Трамп правий, що G7 – це більше, аніж анахронізм. G7 – це реально небезпечно, із ФРН Меркель, або без ФРН взагалі.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.