ФРН оголосила «війну» Європейському Центральному банку, Єврозоні та ЄС у цілому

7 мая 2020, 18:43
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
20
ФРН оголосила «війну» Європейському Центральному банку, Єврозоні та ЄС у цілому

Німеччина оголосила «війну» ЄЦБ, ЄМС та ЄС у цілому. Після історичного рішення від 5 травня 2020 року розкол ЄС на «Тевтонський» та «Латинський» блоки неминучий.

Конституційний суд ФРН, який засідає в Карлсруе, у розпал фінансово-боргової кризи єврозони декілька років тому, виніс історичний вердикт, що будь-яка спроба утворити фіскальний союз обов’язково буде потребувати змін у Конституції Німеччини. Так були розбиті останні ілюзії та надії щодо перетворення квазі-конфедерації ЄС на повномасштабне федеративне утворення. Просто треба було почекати на черговий стратегічний шок, аби ввести стан ЄС, а передусім Європейського Монетарного Союзу, до майже абсолютного паралічу та безвиході. Цей час настав зараз – у другій декаді 2020-го.

5 травня 2020 року  Конституційний суд ФРН, який засідає в Карлсруе, у розпал безпрецедентної атаки на залишки устоїв «Західного світу»,  виніс черговий  історичний вердикт. Суд постановив, що Європейський Центральний Банк перевищив свій легальний мандат та відкрито порушив «принцип пропорційності» масованою скупкою бондів на суму, яка зараз вже досягла просто захмарної позначки у 2,2 трильйони євро. Таким чином, ЄЦБ відкрито перетворився у економічний політичний орган. І це - абсолютна правда.

А далі головне: Конституційний суд ФРН у Карлсруе оголосив, що німецький Бундесбанк, хоча й зможе «пропорційно» покупати бонди на протязі тримісячного перехідного періоду, але далі його легальні повноваження завершуються. Далі в силу вступають німецькі політики – федеральний уряд та, ключове, Бундестаг. В нинішніх, абсолютно токсичних геополітичних умовах, отримати позитивне рішення від Бундестагу не те, що нереально, а просто неможливо. Зараз ФРН просто рятує себе та, фактично, підписує смертний вирок єврозоні.

Конституційний суд ФРН у Карлсруе цим своїм історичним рішенням остаточно вбив будь-які ілюзії щодо запровадження євробондів та об’єднання боргів держав-членів Європейського Монетарного Союзу. Насправді, як правильно стверджують дуже поважні аналітики та колишні політики, в тому числі й німецькі, Німеччина оголосила «війну» ЄЦБ, ЄМС та ЄС у цілому.

Після історичного рішення від 5 травня 2020 року розкол ЄС на «Тевтонський» та «Латинський» блоки неминучий. Звичайно, що зараз майже неможливо спрогнозувати склади цих блоків та, як вони збираються співіснувати, поки що, в єдиній легальній структурі. Але, це вже питання часу. ЄС та єврозона після 5 травня в стані абсолютного політичного шоку, який наклався на грандіозний шок силовий, викликаний війною «китайського вірусу» від ЦК КПК.

В Італії більшість вже бажає залишити ЄС. Італія у стані вільного та катастрофічного падіння й блок Сальвіні за крок до набуття влади. Тільки коли ту владу Маттео Сальвіні може отримати, що тоді ще залишиться від Італії?

У Франції французи прямо кажуть - із ЄС нам не по дорозі. Борг Франції сягнув божевільної для країни позначки, а падіння економіки гірше, аніж після завершення Другої Світової. Як виглядає, Марін Ле Пен також на шляху до взяття влади, як і Сальвіні.

Що буде в Іспанії теж вже не важко передбачити. Найбільш радикальне може трапитися, коли до влади прийдуть представники Vox, можливо наодинці, можливо у коаліції.

Та головне – ФРН. Меркель на очах йде вправо, дуже різко вправо. Їй треба незабаром передавати владу. Такого протекціонізму, який зараз поглинув Німеччину, Європа та світ не бачили від часів Третього Рейху. Просто Конституційний суд ФРН у Карлсруе своїм історичним рішення від 5 травня 2020 року просто зупинив найгірше, що трапилося у січні 1933-го, або, можливо, просто призупинив.    

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.