Це війна, президенте Трамп! Ворог – комуністичний Китай

2 мая 2020, 18:52
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
22
Це війна, президенте Трамп! Ворог – комуністичний Китай

Війна у Південно-Східній Азії, як виглядає, запланована Сі та його комуністичної клікою, приблизно на червень-липень. Президент Трамп прямо сказав: «Джо Байден спільно із Китаєм».

На початку березня Президент Трамп оголосив, що США у війні. Тільки він не оголосив лише, проти кого ця війна?. Інфекція, або мікроб, яких Дональд Трамп назвав «невидимим ворогом», війн не ведуть, вони лише інструмент війни. Війни ведуть уряди держав, або недержавні структури.

Лише зараз, наприкінці квітня, Президент США Дональд Трамп, фактично, визнав, що справжній ворог – це Китай, а дикунський комуністичний пекінський режим на чолі із диктатором Сі розгорнули бактеріологічно-біологічну війну, в першу та головну чергу, проти Сполучених Штатів та проти їх Президента Дональда Трампа. Зараз ця війна входить до третього етапу, який, скоріш за все, буде найбільш кривавим, якщо Сі та його безумна кліка не буде зупинена.

Страхітливий червоний китайський режим почав потужно хитатися під ударами американських санкцій. Гальмування економіки Піднебесної означало майбутню погибель червоного режиму. Саме тому Сі вкрай брутально обдурив Трампа із переговорами про «вільну торгівлю» між США та Китаєм, та виграв безцінний час для остаточної підготовки до війни, яка розпочалася в березні 2020 року.

Те, що під кривавий та зловісний каток пекінського режиму Сі потрапила Європа – це називається, як «супутні жертви», абсолютно стандартний термін у військовій термінології. Стратегічно режим Сі, вбиваючи європейців, просто намагається підкорити європейців, а точніше, тих, кого цей режим в змозі підкорити. Триста тисяч китайців – червоний десант китайських монстрів на півночі Італії – реалізував свою криваву справу. Італія, Іспанія, Франція, Греція в руїнах. Тобто, «Латинський блок» ЄС в руїнах, а вся Європа – це, фактично, сучасна некерована зона стратегічного вакууму.

Наблизився третій етап війни. Та він буде не на європейських землях. Битва розгорнеться, якщо не буде зупинена в останній момент, у Південно-Східній Азії та на Тихоокеанських просторах. Це зараз напрямок основного удару комуністичного Китаю. Китай та Австралія вже ведуть неприховану «війну слів» , що стрімко наближається до силового зіткнення. І мова вже, не про спірні території, водні ареали чи про острови, на кшталт Фіджі та Соломонових. Мова вже тільки про стратегічне домінування. Філіппіни, В’єтнам, Малайзія, Бруней заклякли в передчутті жахливого. А що ж тоді казати про Тайвань та Сінгапур? Звернутися цим потенційним жертвам Пекіну ні до кого, окрім США та Трампа.

Якщо Президент США, надавши наказ на проходження потужних американських крейсерів скрізь води Південно-Китайського моря, не базувався на тих розуміннях та відчуттях, якими він керувався щодо Сирії, тоді шанс є і шанс вельми непоганий. Істерика червоних монстрів із ЦК КПК поза уявою. Ніккі Хейлі абсолютно правильно сказала, що «нинішній Китай – це теж саме, що СРСР». А вона дуже наближена до Дональда Трампа. Але, також абсолютно зрозуміле, що Сі та його червона кліка вже не відступлять. Вони не будуть повторювати помилок СРСР та й відступати вже нікуди.

Саме тому й саме зараз вони, паралельно із вступом до третьої фази війни, знову задіяли механізми фази першої цього злодійства – знову «китайський вірус». Слабкі надії на відкриття американських штатів на очах вщухають. Китайські монстри несуть свою смерть по всьому світу літаками, але не китайськими, а, в першу чергу, українськими та ще заробляючи величезні суми на розсилці своєї смерті.

Зараз все вже зрозуміло. Війна у Південно-Східній Азії, як виглядає, запланована Сі та його комуністичної клікою, приблизно на червень-липень. Президент Трамп прямо сказав: «Джо Байден спільно із Китаєм». Просто треба ще додати, що «Сплячий Джо» - засновник та ключовий лідер анти-української коаліції.          

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.