Китайська комуністична війна. Наближення третього етапу

27 апреля 2020, 19:01
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
33
Китайська комуністична війна. Наближення третього етапу

Фаза два війни проти США та уламків вільного світу триває. Третій етап – силовий – наближається і відвернути, тобто зупинити його, може лише диктатор Сі.

Китайські комуністи, як і прогнозувалося, вирішили продовжувати та посилювати атаку на США та не рятувати, поки що, власну економіку, тому що рятувати її зараз просто неможливо. Фаза два війни проти США та уламків вільного світу триває. Третій етап – силовий – наближається і відвернути, тобто зупинити його, може лише диктатор Сі.

Вздовж тихоокеанського узбережжя США вишукувалися десятки величезних танкерів. Нафту з їх резервуарів завантажити до наземних сховищ вже неможливо, все заповнено. Танкери самі перетворилися на плавучі сховища. А також перетворилися на майже відкриті мішені для терористичних атак.

Нафтові промисли Північної Дакоти зупиняються. Whiting Petroleum – одна із найбільших кампаній із видобутку сланцевої нафти, оголосила про початок процедури банкрутства.  Continental знизила рівень видобутку на 30 %. А власник Continental є союзником Президента Трампа та його неформальним радником. І саме в цей, надкритичний та вкрай небезпечний момент, з’являється підтвердження, що Хантер Байден продовжує займати керівну посаду у спільній китайсько – американській фірмі. Найближчий радник Трампа з економічних питань Наварро, нарешті публічно сказав, що це війна, яку веде Китай проти США.

Це не було таємницею, що Сі та його безумний комуністичний режим буде робити все, аби не допустити переобрання Трампа. Зараз, вже, майже, немає сумнівів, що комуністичний Китай буде боротися на боці «Сплячого Джо» І нафтово-енергетичний напад є одним із моментів цієї страшної боротьби, але який буде тривати саме до того моменту, коли Сі  вирішить, чи переходити до третього етапу, найбільш жорсткого та непередбачуваного – силового, або, просто кажучи, військового.

Зараз невідомо, чим завершиться процес із північно-корейським монстром Ином? Але, зрозуміло одне, що пекінські лідери будуть битися за свій стратегічний вплив над Пхеньяном до останнього. Обєднання Кореї – це жах для режиму в Пекіні, а обєднання для утворення демократичної Кореї – це жах для червоного Китаю абсолютний. Тому повністю зрозуміло, чому до кордонів із Північною Кореєю спрямовуються військові підрозділи Китайської народної армії. Зараз, поки що, для стримування потенційних мільйонів біженців. А потім, можливо, для прямої інтервенції до Північної Кореї.

Та все ж таки, як виглядає, події в Пхеньяні порушили основні замисли Сі та його кліки у бактеріологічно – біологічній війні. Третій етап цієї війни, можливо силовий, можливо, що ні, запланований, як видається, на встановлення домінуючої ролі Піднебесної у Південно – Східній Азії із проектуванням такого домінування аж до західних берегів Індійського океану. Першочергові жертви – це В’єтнам, Філіппіни, Лаос. Головна мета – Японія.

Наразі вже можна із великою долею ймовірності прогнозувати, що війна, у будь-якій формі, в регіоні може розпочатися влітку. До того все йде, Та головне, влітку США та Білому Дому буде не до захисту союзників, або тих, кого ще можна вважати союзниками Сполучених Штатів.

Найбільш болючим може стати момент, коли у Дональда Трампа не залишиться іншого вибору, як втрутитися.  Зараз все рухається саме до такого. І схоже, що це саме те, чого Пекін та Сі й прагнуть. У них вже просто немає іншого шляху. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.