США: нова Велика Депресія у час війни

3 апреля 2020, 16:24
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
1
36
США: нова Велика Депресія у час війни

Зараз, на початку 2020 року, Сполучені Штати у війні.Іншого не дано. Інше – це шлях до Перл-Харбор – 2020, тобто – до національної катастрофи.

Коли, у 1932 році, вибухнула Велика Депресія, не було війни. Президент Рузвельт мав час і йому не треба було застосувати армію. Президент Рузвельт, фактично за крок, зупинився перед запровадженням соціалізму у США й лише через декілька років знову дозволив Америці стати вільною державою, але на вкрай обмежений час – до атаки на Перл-Харбор.

Зараз, на початку 2020 року, Сполучені Штати у війні. Правда ніхто в США так і не сказав проти кого воює їх держава. Епідемічний вірус – це не ворог. Ворог той, хто цей вірус приніс на американську землю, «китайський вірус». І це не просто конвенційна війна, це війна за майбутнє глобальне домінування. І це лише початок такої глобальної війни.

Президент Дональд Трамп - не президент Франклін Рузвельт. Але, президент США Трамп вже теж, майже, підвів США до межі, за якою соціалізм. Так, можливо, це єдино вірний шлях, коли під час війни не існує іншого вибору. Але, тоді вся американська економіка та за нею все американське суспільство, повинні перейти на військовий лад. Іншого не дано. Інше – це шлях до Перл-Харбор – 2020, тобто – до національної катастрофи.

2,2 трильйони доларів, що були схвалені Конгресом, скоріш за все, вже розчинилися у невідомому просторі. Ці божевільно астрономічні суми, фактично, не дали нічого Америці та американцям, окрім декілька денної передишки перед жахом.  А жах наступив одночасно із двох фронтових напрямків: із війни проти епідемії із шокуючим прискоренням кількості померлих та із фронту економічного із майже 10 (!) мільйонів безробітних лише за два тижні. Це просто знищило той закон із тими 2.2 трильйонами доларів. І, скоріш за все, Федеральна Резервна Система просто включила друкарський станок, щоб ті трильйони надрукувати, а потім спрямувати за призначенням. Тільки призначення вже повинні бути зовсім іншими. А до липня прогнозують вже 20 (!) мільйонів безробітних.

Так, порятунок США, скоріш за все, можливий лише за переходу до соціалізму, щоб потім повернутися до капіталізму. Схоже на те, що кожний день зволікання в цьому, все більш наближає встановлення вже справжнього соціалізму в США. Як більше – невідомо? Відомо, що ця війна проти неоголошеного ворога просто не залишає іншого шансу.

Три дорогоцінних тижня втрачені повністю, тому що президент Дональд Трамп відмовився  вводити в лію «Акт про військове виробництво». Ось куди б пішли ті, хто зараз стає безробітним. Звичайно, що не всі б вони були задіяні, аде б частина була. Яка частина – також невідомо? Але, відомо те, що з кожним моментом розширення дії «Акту», така частка безробітних лише б скорочувалася.

Навіть вже зараз, коли цей «Акт» використовується вкрай обмежено, «Дженерал Моторс» та «Воллмарт» переходять на військові рейки не втрачаючи робітників. А ці гіганти не отримали нічого з тих злощасних 2, 2 трильйонів. А “American Airlines”, “Southwest Airlines” та ще дві гігантські авіакомпанії отримали мільярди  та, майже повністю, посадили свої літаки. Це страшні реалії, це реалії страшних помилок Ще раз – Дональд Трамп не є Франкліном Рузвельтом.

Комуністичний Китай тотально вивчає та оцінює кожний крок Білого Дому та Президента Трампа. Моторошна реальність така - пекінські комуністи на чолі із Сі, майже, тотально володіють стратегічною превагою та ініціативою  у цій війні. Вони готувалися до неї давно, просто наприкінці 2019-го настав той час, коли китайські комуністичні монстри могли програти все. Тепер саме США та залишки вільного світу можуть програти все.

Так, зараз очевидно, що Трамп буде переобраний. Ключове слово – «зараз». А хто  у змозі сказати, а що буде із Трампом у серпні? Жодних сумніві у тому, що диктатор Сі, породивши «китайський вірус», мав за ціль, в першу чергу, президента Трампа. Як і найближчі соратники Сі у Кремлі, Тегерані, Пхеньяні, Каракасі, Гавані та далі за списком.

Президент Трамп сказав, що США переможуть у цій війні власноруч. Залишилося лише сказати Америці та світу: проти кого воюють США? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.