Кінець Європейського Союзу

31 марта 2020, 13:37
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
58
Кінець Європейського Союзу

ЄС помирає. Проект «євро» помирає, краще щоб він не народжувався ніколи. Кордони закриті – це смерть «Шенгену». Спільний ринок знищений до підвалин. Залишаються лише національні держави.

ЄС стратегічно помер на полях битв на Донбасі. ЄС політично помер після BREXIT. «Похоронна команда» для ЄС проектувалася саме із Італії, тільки ніхто, майже напевно, не міг припустити, що цю «похоронну команду» сформує наджорстка епідемія, витоки якої знаходяться дуже далеко, як від Аппенін, так і від самої Європи. Але,, чому комуністичний Китай діє саме так, варварські жорстоко, зрозуміло абсолютно.

Так званий, ідіотичний «саміт» ЄС, через комп’ютерні монітори 26 березня 2020 року, призвів саме й до ідіотичних, але неминучих, наслідків – абсолютного розколу та цілковитого відкриття шляху до розвалу ЄС. Той розвал повинен був статися ще у березні 2011 року, коли Греція занурилися у вир фінансово – монетарного безумства. Й саме зараз, колишній міністр Греції Варофакіс прямо вказує, куди зникли сотні мільярдів євро, що були, немовби, призначені для порятунку Греції – німецькі банки.

26 березня 2020 року Ангела Меркель навіть й не з’являлася на екранах моніторів наживо, а замість цього розміщалися її різні фотографії. Це був деякого роду символьний сигнал, а всю чорну роботу за Меркель та ФРН виконав нідерландський прем’єр Рютте. ФРН та Німеччина – стовпи «Тевтонського блоку» всередині Європейського Союзу. Тоді, на протязі довгих років фінансово – боргової кризи, «Тевтонський блок» переміг, але то була піррова перемога. Потрібен був лише час, аби «Латинський блок» прийшов за розплатою. Та прийшла страшна чума і «латинський блок» розплачується десятками тисяч життів.

26 березня 2020 року Німеччина сказала – «досить». Майже точно, що Берлін все зрозумів – рятувати треба лише Німеччину, або Німеччина загине також. «Латинський блок» також все зрозумів. Іспанія та Італія відмовилися підписувати навіть абсолютно нікчемні заключні положення того ідіотично віртуального «саміту». До Риму та Мадриду приєдналися ще сім держав, включаючи Францію, Португалію, Словенію та, звичайно, Грецію. Все повернулося майже на десять років назад. Тоді євро треба було залишити «Латинському блоку». Зараз це вже не спрацює.

Навіть, якщо лідери держав-членів ЄС домовляться про «спільні євробонди», на шляху стане Європарламент. Навіть, якщо Європарламент, який зараз, фактично, розпущений, проголосує за фундаментальні зміни у фіскально-бюджетній політиці, на шляху стануть національні парламенти. Навіть, якщо національні парламенти проголосують за фундаментальні зміни у Договорах ЄС, на шляху стануть національні конституції. У ФРН референдум буде обов’язковим, зміни до федеральної конституції також. Це за нинішніх умов неможливо.

В Італії все це знають. В Італії всі – від твердолобих єврократів, на кшталт Маріо Монті, до «Північної Ліги» на чолі із Маттео Сальвіні, все також зрозуміли. Італійський прем’єр Конті, фактично, визнав, що «Італія піде своїм власним шляхом». Тільки невідомо, скільки тисяч італійців загине, коли той шлях почне реалізовуватися? Теж саме стосується й Іспанії. Уряд лівих Санчеса, це не уряд правих Рахоя, що хотів, щоб Іспанія стала «піренейською Німеччиною».

ЄС помирає. Проект «євро» помирає, краще щоб він не народжувався ніколи. Кордони закриті – це смерть «Шенгену». Спільний ринок знищений до підвалин. Залишаються лише національні держави, які й повинні бути залишитися. І залишається Європа без Європейського Союзу. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.