Дональд Трамп: Президент військового часу?

25 марта 2020, 13:17
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
24
Дональд Трамп: Президент військового часу?

Це війна, пане Президенте Дональде Трамп. Це війна комуністичного Китаю, клерикалів із Тегерану та безумців із Кремля проти США та вільного світу, або того, що від того вільного світу залишилося.

Фундаментальне та вирішальне питання для США буде полягати в тому, а що треба буде робити, коли 2 трильйони доларів, що будуть спрямовані на боротьбу із епідемією, завершаться? А вони завершаться швидко, як виглядає, максимум через місяць, якщо не скоріше.

Безпрецедентні гроші планується «вкачати» у все, що завгодно, але, майже, лише не на вирішальне – на війну проти атаки на США та на цілий, глобальний демократичний світ.

Дональд Трамп оголосив себе «Президентом військового часу». Абсолютно правильно оголосив. Але, Президент США Дональд Трамп не сказав, проти кого воює його держава? Тому питання не в тому, куди підуть ті божевільно астрономічні суми, а навіщо вони підуть? Якщо ця епідемія є ворогом, гроші повинні бути спрямовані на війну проти неї. Іншого не дано, іншого просто н існує.

Президент Трамп тиждень тому оголосив, що у найближчі години він підпише указ про введення в дію «Акту про оборонне виробництво». Фактично, Верховний головнокомандувач США був готовий розпочати перехід всієї американської індустрії на військові рейки. То був би єдино вірний шлях. Жодних сумнівів у тому, що за тим прикладом пішли б інші, якщо б збагнули, що це війна. Пройшов більше ніж тиждень, а Президент Трамп вже не згадує про свою власну та вирішальну обіцянку. Замість цього – божевільно астрономічні 2 трильйони доларів.

Ситуація з кожним днем стає все страшнішою та моторошною. Найбільш страшне те, що американське суспільство стає все більш розгубленим та втрачає будь-які орієнтири. А Трамп мовчить. Можливо, що він наказав  не говорити правду? Можливо, він не віддавав такого наказу. Але, жодних сумнівів у тому, що серед найближчих людей Дональда Трампа є ті, хто абсолютно усвідомлює, що відбувається.

Це війна, пане Президенте Дональде Трамп. Дуже обережні натяки від Ваших найближчих соратників та більш прямі віт тих, хто ще зовсім недавно був поруч з Вами у Білому Домі. Це війна комуністичного Китаю проти США. Це війна комуністичного Китаю разом із безумним режимом в Ірані проти США та їх справжніх союзників. Це війна комуністичного Китаю, клерикалів із Тегерану та безумців із Кремля проти США та вільного світу, або того, що від того вільного світу залишилося.

Це тільки початок. За біологічною атакою розпочнеться атака політична, а де буде необхідно, військова. На жаль, як виглядає, «Акт про оборонне виробництво» не буде введений навіть й до того моменту, наближення якого зараз лише потенційно проектується. А до того страшного моменту «ікс» тих двох трильйонів вже не буде, а країна буде потужно знекровлена. А мова зараз йде не про два, про шість (!) трильйонів. І майте на увазі, що на початку 30-х минулого віку не було війни, а Президент Рузвельт – це не Президент Трамп.

Ми не знаємо зараз, чи прийдеться відміняти президентські вибори у листопаді 2020 року? Що ми знаємо точно, так це те, що монстри та диктатори із Пекіну, Москви та Тегерану розпочали цю війну, в тому числі, аби не допустити переобрання Президента Трампа у листопаді 2020 року. Ви у війні, пане Президенте США Дональд Трамп. Ви самі себе назвали «президентом військового часу». Ви хочете програти?   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.