Франція: безумство Макрона, армія та крах Республіки

17 марта 2020, 20:25
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
28
Франція: безумство Макрона, армія та крах Республіки

Як видається, існує три головних причини, чому Французька Республіка, фактично, кинута під військовий каток Макрона.

Армія Франції увійшла до французьких міст. Важка бронетехніка, важкі військові вантажівки та тисячі важко-озброєних солдат та офіцерів, буквально, як окупанти, зайняли всі стратегічні позиції у містах Франції, там де їм було наказано. Фактично, це внутрішня військова окупація. Без згоди на те французького парламенту, по яку Макрон та його уряд навіть не звернулися.

Як видається, існує три головних причини, чому Французька Республіка, фактично, кинута під військовий каток Макрона. 

Перша, як прикриття, допомога у боротьбі із інфекцією, яка стрімко поширюється у державі. Це дійсно зловісне прикриття, коли абсолютно зрозуміло, що танками та бронетехнікою цей недуг не лікується. Значить, залишаються дві та, дійсно, головні причини, чому із Єлисейського палацу був відданий такий страшний наказ.

Причина друга, яка є головною у внутрішньому вимірі. Макрон та його уряд реально готуються за допомогою армії придушувати силою виступи проти його влади. Важка техніка, в першу чергу, увійшла до південних провінцій країни. Саме там найвищий рівень соціального неспокою, саме звідси може походити ключова небезпека уряду Макрона та йому особисто.

Причина третя, яка є ключовою у зовнішньому вимірі. Армія розміщена максимально близько до італійського та іспанського кордонів. Трагедія іспанців та італійців, які кинуті напризволяще, наближає момент, коли у них не залишиться іншого, як йти на Францію по порятунок. Не дивлячись ні на що, ані на Альпи, ані на озброєні поліцією кордони.

Але, для виконання завдань, що можуть виникнути за останніми наведеними причинами, треба було максимально придушити потенційні виклики всередині Франції. Міри, оголошені Емануелем Макроном, безпрецедентні за своєю жорсткістю та цинізмом. І Макрон із своїми міністрами та радниками вичікували, майже, до останнього. А потім обрушили на французів надпотужний прес, фактично, репресій – від страхітливого комендантського часу до небаченого обмеження прав та свобод. Так помирає республіка.

Із Парижу хлинули люди. Причому втікають із столиці Франції, як це було у минулі світові війни – потягами та автобусами. Історична пам’ять у людей не могла не спрацювати. Розуміння превалює – Париж занадто небезпечний. Люди дивляться на Мадрид, на Рим та на Лондон. Але, французи тікають із Парижу, тому що дійсно злякалися і  злякалися, в тому числі, Макрона.

Прогресивний ідіот Макрон дико боявся муніципальних  виборів. Недарма. Його ставленики важко програли. А на наступний день після погрому у французькі міста увійшла армія. Миттєво французьким премєром було оголошено, що другого туру не буде – Франція закрита. Жодних сумнівів, що Єлисейський палац все це знав й накази для армії були віддані відразу після закриття дільниць.

Як довго Макрон зможе втримувати владу? Він, фактично, один. Конаючі євромаразматики та єврофанатики у Брюсселі не варті навіть вже не згадку. Французька армія також не може довго втримати міста країни під контролем – заради чого, заради Макрона? Єврозона рушиться на очах і Макрон не дасть ані євро, аби її врятувати, коли треба рятувати себе. Кращий вихід для нього та цілої Франції – піти. Щоб врятувати Республіку. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.