Дональд Трамп: шлях до перемоги. Кінець для Зеленського та Порошенко

10 марта 2020, 14:00
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
4
7326
Дональд Трамп: шлях до перемоги. Кінець для Зеленського та Порошенко

Трамп прямо та відверто сказав те, що станеться у суворій реальності: «Якщо кандидатом від Демократичної партії стане Байден, тоді «українське питання» стане головним у виборчій гонці 2020 року".

Президент США Трамп прямо та відверто сказав те, що станеться у суворій реальності: «Якщо кандидатом від Демократичної партії стане Байден, тоді «українське питання» стане головним у виборчій гонці 2020 року». Для Зеленського та Порошенко це означає, фактично, вирок. Невідомо, політичний або кримінальний. Це до американської Феміди.

Криворізький блазень у стані «вільного» падіння, що потужно прискорюється, та всепоглинаючої агонії. Реальною дикістю є його прямі нападки на Президента СЩА за відмову бачити  у Білому Домі. Цей криворізький блазень вже ніколи не збагне, що Дональд Трамп рішення ухвалив.

Трамп просив єдине – допомогти встановити справедливість у заколоті Кремля та Банкової проти самого Дональда Трампа, проти Сполучених Штатів та проти України. Зеленський відповів: «Не чіпайте мене», тим самим перейшовши на бік лютих ворогів Дональда Трампа. Зеленський перейшов також на бік Порошенко, але фундаментально обмежене криворізьке створіння цього також вже ніколи не збагне. А для засновника та члена анти-української коаліції Порошенко все повертається із жахом та страхіттям. Час розплати наближається.

Вся українська камарилья, що організовувала та супроводжувала від початку 2016 року найбільш страшний заколот в історії США, зараз вже знову напоготові. Вони роблять все, аби номінантом став саме Байден. Джозеф Байден – член анти-української коаліції вищого рівня на чолі із Путіним та Обамою. Ось головні елементи цієї банди з американського боку – Обама, Байден, Клінтон, Райс, Керрі, Нуланд, Йованович, Віндман. «Сплячий Джо» вже оголосив, якщо він переможе, то до його адміністрації увійдуть Керрі та Райс.

Найближчий соратник Путіна по анти-українській коаліції Порошенко у захваті, як точно й вся та кліка у Києві, що люто боролася проти Дональда Трампа та, на щастя, програла. Зараз, у 2020-ому, вони будуть битися набагато жорстокіше й повинні програти знову. Зеленський, не знаючи, а може вже свідомо, на їх чорному боці. Тепер зрозуміло, чому Трамп не хоче мати жодних справ із цим «президентом криворізького кварталу». Президент Трамп ненавидить Порошенко й абсолютно правильно вчиняє. Президент США Трамп ставиться із презирством, яке вже переходить до ненависті, до Зеленського й також абсолютно правильно вчиняє.

Найближчими тижнями американський Сенат планує розпочати слухання по справі Байденів. Але ні, то будуть слуханню по заколоту проти Трампа, США та України. Вже названі імена свідків, яких хоче бачити Сенат. Вже названі прізвища, які були у тому страшному заколоті від початку 2016-го. В. Чалому, О. Шуляр, А. Халупі, Е. Чарамелла приготуватися до невідворотного.  

Путч проти Трампа зазнав краху, не міг не зазнати. Його натхненники, відкриті та, головне, закулісні, знали на що вони йшли. І зараз, то була лише одна із найбільш страшних фаз того путчу. Зараз розпочинається фаза нова та вирішальна. Фундаментальна відмінність від 2016-го полягає в тому, що відомі всі, або майже всі, путчисти та заколотники, як у США, так й в Україні, так і в Росії. А також, що може втрутитися Сандерс. Тому зрозуміло також ще одне, надважливе – вони, путчисти, підуть на все, аби не допустити «Божевільного Берні» до номінації, навіть шляхом поразки «Сплячого Джо» на виборах 2020-го. Це їх стратегія.

Справа не в Зеленському та Порошенко. Ці обидва - вже політичні небіжчики. Справа виключно в Україні. Ненависть та презирство Дональда Трампа до цих двох не могли, на велике нещастя, не перекинутися на Україну. Це найбільш страшно та гірко. Єдиний реальний наш союзник із цілого світу. 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.