Сирійське пекло. Кремль впевнений та діє. Наступ на Україну?

28 февраля 2020, 13:15
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
4074
Сирійське пекло. Кремль впевнений та діє. Наступ на Україну?

Те, що трапилося ввечері 27 лютого 2020 року, просто не могло не трапитися. іСтрашне те, що далі, скоріш за все, буде набагато кривавіше.

Чи є вже зараз, 28 лютого 2020 року, сенс просторікувати про те, а чи мала Туреччина легальні підстави для вторгнення до Сирії? Зараз треба вести мову про те, а чи відступить, а потім тотально програє, Туреччина, якщо відступить?

Туреччина, фактично, абсолютно одна. Звичайно, що НАТО не буде «занепокоєне та стурбоване», як з Україною. НАТО, у кращому випадку, буде «поруч із своїм союзником». У НАТО – «смерть мозку», яка вже перейшла до відкритої фази «смерті цілого НАТО». Саме це знають у Кремлі. Саме тому й були віддані накази на знищення турецьких підрозділів на півночі Ідлібу.

Кремль та Путін просто зіграли на випередження. 29 лютого буде завершуватися термін ультиматуму Ердогана, який він висунув аль-Асаду та Путіну. Не вірю в те, що офіційна Анкара не знала про те, що ніхто той ультиматум виконувати й не збирався. Що не було зрозумілим, що нескінчені переговори із кремлівськими емісарами були вигідні лише російському монстру та його союзникам у Дамаску та Тегерані, аби виграти такий дорогоцінний стратегічний час?

Жодних сумнівів у тому, що Ердоган та його люди знали про це. Єдине адекватне пояснення – чекали на реальну допомогу із Білого Дому. До кривавого вечора 27 лютого на таку допомогу годі й було розраховувати. Зараз можливо, але навряд чи. Путін про це також знає.

Те, що трапилося ввечері 27 лютого 2020 року, просто не могло не трапитися. З більшою кількістю вбитих турецьких солдат та офіцерів, або з меншою. Страшне те, що далі, скоріш за все, буде набагато кривавіше. Й саме цього прагне Кремль та полковник КГБ Путін. Вони що, відступлять напередодні внесення змін до конституції та 9 травня? Все повинно бути навпаки. Не відступить також й аль-Асад. Не відступить й Хаменеї. Кремль зараз буде чекати лише на смерть своїх військових у Сирії від дій Туреччини, якщо такі дії будуть. Або, на критичну масу вбитих асадовців, коли ситуація стане реально критичною.

Ердоган у безвиході. Кожний момент не дії буде накаляти ситуацію всередині Туреччини. Люди будуть вимагати помсти всім – Сирії, Росії, Ірану. Кожна затримка не відповіді силою у Сирії буде лише збільшувати військову перевагу аль-Асада, Путіна та Хаменеї. Але, президент Ердоган блискуче розуміє, що завдавати удари після 27 лютого необхідно безпосередньо по російським військам. Страшна дилема: або війна із Росією, або програш та катастрофа Туреччини.

Ніяких ідіотських зустрічей 5 березня не буде. Кремлівський монстр й не збирався їхати до Стамбулу. Це що, Путін збирався їхати до Ердогана та здаватися? Тепер Путін буде робити все, щоб Ердоган приїхав туди, куди призначать. Як це було наприкінці 2015-го.  

3 лютого 2020 року Ердоган приїздив до Києва. Краще б не приїздив. Саме в ніч перед його прильотом, у Сирії почали вбивати турецьких військових. Саме тоді було вже абсолютно зрозуміло, що Київ та Анкара приблизно в однакових геостратегічних умовах та не мають іншого вибору, як діяти спільно. Все це вірно за одним виключенням – Зеленський. Нехай турки вже проклинають й цього криворізького блазня також, як його проклинають українці. Саме після 3 лютого кремлівський монстр й вирішив, як тепер діяти у Сирії. А також й в Україні. А також й у Лівії. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.