«Смерть» Меркель. Погром у Гамбурзі

26 февраля 2020, 12:42
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
75
«Смерть» Меркель. Погром у Гамбурзі

В принципі, і це чесно, ФРН Меркель – це страшний ворог вільної Європи, НАТО, США, Трампа та України. Після Меркель, як видається, буде ще гірше.

Меркель «помирає» сама та знищує ХДС. ФРН у глибинній кризі із непередбаченими наслідками для Європи та світу, в цілому.

Погром, який був вчинений над ХДС у Гамбурзі не знає аналогів. 11 % голосів – це реальна катастрофа. Фактично, на півночі Німеччини був розтрощений правий та право-центристський фланг, беручи до уваги також й вкрай низький показник «Альтернативи для Німеччини». Тріумфують ліві та «зелені». Ось, що найбільш небезпечно. 

Виборці відкрито мстять Ангелі Меркель – за все. Невідомо, дізнаються німці, а також за межами ФРН, істинну правду про колишню головну комсомолку ГДР. Але, навіть те, що вже відомо та зрозуміло, породжує відвертий жах. Нинішній стан Меркель є найбільш небезпечним із моменту її приходу до влади. Або правильніше сказати – її приводу до влади, починаючи із обєднання двох Німеччин.

Погром у Гамбурзі став поворотним етапом, як для ХДС, так й для ФРН, а ставки неперевершені. Погром у Гамбурзі розпочав тектонічні процеси, що корінним чином змінять всю політичну картину ФРН. Через рік ми можемо взагалі не пізнати нинішню Німеччину. І відчуття вкрай тривожні.

Найближча соратниця Путіна – Меркель зробить все, аби ХДС не відійшла від її стратегії, навіть, якщо це призведе до розколу, або краху ХДС, не кажучи про подальшу долю союзу ХДС/ХСС. Вона та її найближчі соратники вже нічого не приховують. Вони змусили піти Аннегрет Крамп-Карренбауер, яку хоч й називали «Меркель - 2», але яка не була союзницею Кремля та Путіна. Вони хочуть зробити все, аби Генеральним Секретарем ХДС не став давній противник Меркель - Фрідріх Мерц. Ставка зроблена на нинішнього прем’єра Північної Рейн-Вестфалії Арміна Лашета. 25 квітня на зїзді ХДС буде вирішуватися, як доля партії, так й доля ФРН на багато років наперед.

Зрозуміло одне, що кожний зайвий день перебування Меркель у кабінеті канцлера – це наближення катастрофи для країни та наближення перемоги СДПН та «Партії зелених», яку ту катастрофу, можуть політично «оформити». Не AfD небезпека для Німеччини, а соціал-демократи та «зелені». Та вирішувати німцям, а нам готуватися до найгіршого.

Кому все рівно, так це Путіну та його зграї у Кремлі. Звичайно, союз із Меркель був великим благом для кремлівських монстрів. Але ще більш благом для них стануть їх найбільш давні соратники із СДПН та екстремісти із «зелених».   Саме до такого темного сценарію треба готуватися без затримки, часу дійсно обмаль.

ФРН треба було викидати із НАТО відразу після об’єднання. В принципі, ФРН не треба було приймати в НАТО взагалі. Зараз це можна лише з гіркотою констатувати. Скоріш за все, ми всі дісталися тієї межі, за якою взагалі немає сенсу вести мову про перебування Німеччини в Альянсі. Можливо, краще залишити те, що від нього залишилося самій ФРН разом із Кремлем та Путіним, а творити новий Альянс. Все співпадає – погром у Гамбурзі, битва в ХДС, битва за Німеччину, битва за НАТО та битва за Білий дім.

В принципі, і це чесно, ФРН Меркель – це страшний ворог вільної Європи, НАТО, США, Трампа та України. Після Меркель, як видається, буде ще гірше. Майже всі біди в Європі походили від Німеччини. Так чому зараз, коли історія повернулися, повинно бути по-іншому? Не буде. ФРН повинна бути тотально ізольована.     

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.